dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    thelma.3333

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    84-215
    Posty
    6

    Domyślnie mieszkanie ok 600 metrow od autostrady - ok?

    witam
    znalazlam b.ladne mieszkanie do kupienia, w slicznej okolicy; problem w tym, ze jest ono polozone ok 600 metrow od autostrady -obwodnicy miasta; na miejscu zadnego halasu nie slychac, autostrady tez nie widac, w sumie tak jakby jej nie bylo, no, ale jednak jest i to niedaleko; czytalam na sieci rozne opinie I zdania sa podzielone; mnie martwi wplyw tego 'spalinowego' powietrza na zdrowie; mieszka tutaj ktos w takiej badz mniejszej odleglosci od autostrady? wszelkie opinie mile widziane; dziekuje z gory; pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Mieszkam tak z 700m od 4-pasmówki - w dzień nie słychać, wieczorem i nocą owszem i to nieźle przeszkadza latem przy otwartych oknach. Tyle słychać, a syf w powietrzu na pewno też jest, ale to i tak Kraków, więc wszędzie przechlapane.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kal_b_E

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-461
    Posty
    239

    Domyślnie

    W dużym mieście powietrze zawsze będzie mocno zanieczyszczone, jeżeli nie masz alternatywnie mieszkania na skraju lasu daleko od cywilizacji to nie powinieneś zauważyć dużej różnicy.Znacznie gorsze są różnego rodzaju zakłady przemysłowe, wysypiska śmieci itd.
    A jak jeszcze masz w pobliżu węzeł na tej autostradzie, to komunikacyjnie bajka

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    samochód jedzie po autostradzie ze stałą prędkością to i spala mało paliwa i katalizator ma odpowiednią temperaturę to i spaliny nie są dokuczliwe. A jeszcze 600m to spora odległość. Mam 300m od trasy, wokół laski, po prostu bajka. W centrum zupełnie inne powietrze ( gorsze).

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety teraz wiele mieszkań lokalizowanych jest na obrzeżach miasta, gdzie są drogi, obwodnice itp. Trudno uniknąć takich lokalizacji... Jedni mają obwodnicę, inni autostradę, a u mnie np. jest tunel powietrzny i latają samoloty mi nad domem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony