dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 155 z 267
Pokaż wyniki od 3.081 do 3.100 z 5324
  1. #3081

    Domyślnie

    jak to jest, że boguslaw, sprzedawca kaloryferów może w sposób całkowicie niemerytoryczny naciągać klientów na swoje produkty? i to nie w sposób głupi, ale kulturalny jak np. Buderus czy inny wiesiek, ale poprzez kłamstwa, powoływanie się na zawód lekarza, pisanie nieprawdy o szkodliwości podłogówki, wymyślanie zadowolonych klientów i wyzywanie wszystkich niezgadzających się z jego reklamą od handlarzy? jeszcze nigdy nie odpowiedział merytorycznie na niewygodne pytania. z moralnego punktu widzenia Murator powinien wywalić go z forum na zbity pysk.
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  2. #3082
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Od paru dni na jakiejkolwiek stronie FM brakuje linii z loginem, profilem, ustawieniami itd.
    Nie ma znaczenia czy jest to komórka, tablet, czy komputer stacjonarny. W ustawieniach nie grzebałem, nie zdążyłem...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FM 1.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	385906
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  3. #3083
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    NAPRAWIAMY AWARIĘ. Prosimy o zgłoszenia ewentualnych innych problemów.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #3084
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Wszystko wróciło do normy.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  5. #3085

    Domyślnie

    Ja mam dzisiaj dziwny problem. Na pierwszym planie mam reklamy, a cała środkowa część z wątkami jest jakby poniżej i nie można jej kliknąć. Co któreś odświeżenie zadziała normalnie (dział okna i drzwi). To samo dzieje mi się na PW. Jakoś wszedłem, ale już nie mogłem odpisać. Kursor był aktywny tylko po najechaniu na reklamę lub na boczne części forum (też chyba jakieś tło od reklamy).

    Pozdrawiam.


    EDIT:

    Wątki działają teraz tylko pod reklamą ukazującą się na środku. To co jest wyżej nie można zaznaczyć. Tematy przyklejone działają.
    Czerwone nie działa. Zielone jest OK.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3465465.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	385950
    Ostatnio edytowane przez theme ; 06-04-2017 o 17:49

  6. #3086
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Dzięki reklamie czytasz [ i piszesz ] za darmo..
    Darek B

  7. #3087
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Dzięki reklamie czytasz [ i piszesz ] za darmo..
    Tia ale dzięki temu że chce mi się pisać i czytać (za darmo) reklamodawcy płacą. Jak przestaniemy czytać i pisać (za darmo) kasiorka reklamodawców odpłynie w inne rejony Internetu.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  8. #3088

    Domyślnie

    adblocka zainstaluj

    zawsze jak jestem zmuszony to napisać, to się dziwię, że są jeszcze ludzie którzy takowego nie posiadają

    z drugiej strony, po ilus tam latach z tymże adblockiem przeżyłem szok, jak wszedłem w kilka miejsc z wyłączonym adblociem (które często odwiedzałem)
    Ostatnio edytowane przez JTKirk ; 07-04-2017 o 19:36
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  9. #3089
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Dzięki reklamie czytasz [ i piszesz ] za darmo..
    No nie czytam, bo przez reklamę nie mogę otworzyć tematów. Dokładnie to samo co zilustrował The me.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #3090

    Domyślnie

    U mnie powstał problem, gdy wchodzę na swój profil lub chcę odpowiedzieć na prywatną wiadomość. Po przełączeniu po około sekundzie przestają mi się "podkreślać" pozycje, które mogę kliknąć, np. skrzynka odbiorcza, wiadomości, i cały prawy panel z ustawieniami. Gdy kliknę odśwież, to znów po około sekundzie sytuacja się powtarza. Tak jakbym widział stronę w postaci tekstu do czytania. Panel górny działa i mogę przełączać się między postami i odpisywać na forum.

    O co tu chodzi ?

  11. #3091
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    U mnie podobnie. Nie podświetlają mi się żadne ustawienia. Powiadomienia też przychodzą jak chcą.

  12. #3092
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Dalej jednak coś szwankuje. Nie jestem w stanie odczytać PW, brak reakcji po kliknięciu na wiadomość do odczytania.
    Teraz zauważyłem, że możliwość pisania PW jest zablokowana.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 08-04-2017 o 20:22 Powód: Uzupełnienie
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  13. #3093
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    W dzień przez chwilę mi działało ok, ale to chyba kwestia innego komputera (nowszy system). W starszych, w tym android dalej lipa. Tak jakby reklama blokowała dostęp do tematów.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #3094
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Może tak być - u mnie na Win10 nie zaobserwowałem żadnych problemów.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  15. #3095
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Po aktualizacji wystąpiły losowe problemy na forum, z reklamami i pocztą. Zgłaszamy programistom na bieżąco. Dziękujemy za informacje i prosimy o wyrozumiałość.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #3096
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafhi

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    257

    Domyślnie

    U mnie podobne problemy, cześć linków działa część nie działa, PW klikam i nie mogę nic pisać - nie aktywne niektóre łacza... sprwdzane na 3 kompach 2 przeglądarkach ...wszedzie to samo... coś dacie radę z t ym robić ?

  17. #3097
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Potwierdzam problem z pisaniem wiadomości w PW.

  18. #3098
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nass

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Kod pocztowy
    62-400
    Posty
    288

    Domyślnie

    Mam te same problemy z PW i przeglądaniem forum - niektórych tematów nie da się otworzyć

  19. #3099

    Domyślnie

    Na moim starym lapku wszystko śmiga.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  20. #3100
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał nass Zobacz post
    przeglądaniem forum - niektórych tematów nie da się otworzyć
    Tak samo! Część wątków jest "nieklikalna". Sprawdzone na 2 komputerach i różnych przeglądarkach!

Strona 155 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony