dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 156 z 266
Pokaż wyniki od 3.101 do 3.120 z 5314
  1. #3101
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Winne temu są agresywne i przećkane reklamy. To już od dawna jest forum reklamowe a nie dyskusyjne. :/
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  2. #3102
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.
    Problemów nie mam .Na windzie 10 ,śmiga to wszystko normalnie .Tylko te nachalne reklamy ale i z nimi można sobie poradzić.Ktoś tu błędnie zinterpretował służebność FM. ( w rozumieniu"podległość, zależność" ). To właśnie jest forum reklamujące się a potem dyskusyjne.Najpierw trzeba na FM nauczyć się reklamować by potem logicznie dyskutować.

  3. #3103
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Włączcie w końcu sobie adbloca. U mnie wszystko gra.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  4. #3104
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nass

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Kod pocztowy
    62-400
    Posty
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Włączcie w końcu sobie adbloca. U mnie wszystko gra.
    eureka
    Po raz kolejny okazuje się, że najprostsze rozwiązania są najlepsze

  5. #3105
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    2 strony na forum = 11 reklam zablokowanych. Nie chciałbym tego widzieć w oryginale
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #3106
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Włączcie w końcu sobie adbloca. U mnie wszystko gra.
    Namówiliście mnie. Nie mogłem już dłużej czekać by odczytać otrzymane PW...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #3107

    Domyślnie

    bez adblocka to masochizm
    a tak na marginesie - strony które ograniczają treści jak ktoś ma włączonego adblocka - omijam.
    brutalne? - zwykła rzeczywistośc...gdy tutaj ktoś wpadnie na taki pomysł. to tak jak napisał sSiwy12 - odpłynę w inne miejsce
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  8. #3108
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Muszę się z kolegami zgodzić. Dla tego pożegnał em się z onetem. Reklamy ok, ale bez przesady.

  9. #3109
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    tak samo. Nie chcą żebym czytał w spokoju? No to nie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  10. #3110

    Domyślnie

    autorus,coulignom - chodziło mi właśnie o onet w domyśle. Mam tam podstawowe konto pocztowe, założone w czasach kiedy internet dopiero raczkował - i jest to jedyny powód dla którego czasami tam zaglądam
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  11. #3111
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    a problemy z pocztą juz zostały definitynie usunięte ?
    Cały czas nie mogę wysyłać wiadomości. Wchodze w linka wyslij wiadomość i kiedy chce wybrac adresata poczta zawieszona i na nic nie reaguje

  12. #3112
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    PW wciąż nie działa, nie ma możliwości wysyłania, odczytywania wiadomości.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  13. #3113
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    . Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji


    • You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.

    ........
    Po co Wam PW.Tak jest wygodniej Redakcji , że nie ma plucia poza publicznym.To chyba logiczne..Przecież lepiej na publicznym np.napisać ,że PC to lipa niźli na PW jak skarżypyta ,że PC jest cacy a ignorantów banować jak pieprzą głupoty o PC.Prawdy się boicie???. Walczycie o PW jakby to był istotny problem niejawnej walki na słowa.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 13-04-2017 o 08:18

  14. #3114
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    U mnie pojawił się problem wcześniej zgłaszany - w zakładce Subskrypcje tematów - nie ma aktywnych linków do tematu. Zero "łapki" i nie można się przenieść do subskrybowanego tematu ... Pojawia się na chwilę przy ładowaniu strony ale nie ma szans aby zdążyć kliknąć w temat, po sekundzie wszystko jest zamrożone.
    WARTO? WARTO!

  15. #3115
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Poczta działa, inne usterki naprawione. Jeśli macie jakieś problemy z forum, prosimy zgłaszajcie je.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-04-2017 o 15:46
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #3116
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Potwierdzam, działa
    Dziękuję.
    WARTO? WARTO!

  17. #3117
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Nie wiem jak u Was, ale u mnie czas przypisany do każdego postu jest o dwie godziny do tyłu od aktualnego?
    Da się coś z tym zrobić?
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  18. #3118

    Domyślnie

    zmień czas w ustawieniach
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  19. #3119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Dzięki, wstyd się przyznać ale z tymi ustawieniami jestem na bakier. Nigdy nie przykładałem do tego większej wagi, chyba czas najwyższy...
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  20. #3120
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.781

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Dzięki, wstyd się przyznać ale z tymi ustawieniami jestem na bakier. Nigdy nie przykładałem do tego większej wagi, chyba czas najwyższy...
    Wchodzisz na swojej stronie Forum w "Ustawienia" (prawy górny narożnik pod FORUM muratordom.pl, pod czerwonym paskiem dokładnie pod Ofero24.pl),
    następnie w "MOJE USTAWIENIA" i "zaawansowane ustawienia" i dalej
    po prawej stronie w czerwonym pasku "Ustawienia daty i czasu"
    - Strefa czasowaGMT +1.00) Warszawa)
    - Czas letni i zimowy:- Automatycznie wykryj ustawienia czasu letniego

Strona 156 z 266

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony