dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5336

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Wczoraj minęła doba, kiedy zapytałem o przyczyny mojego zbanowania. Żeby nikt za chwilę nie powiedział, że sprawy nie zauważył, pytanie wysłałem na [email protected] i na [email protected] , jak również zadałem je tutaj. Do tej pory żadnej odpowiedzi, wszyscy nabrali wody w usta. No nic czekam dalej, zobaczymy ile jeszcze czasu potrzebują na wymyślenie jakiejś przyczyny
    Do jutra

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Bis Zobacz post
    Wczoraj minęła doba, kiedy zapytałem o przyczyny mojego zbanowania. Żeby nikt za chwilę nie powiedział, że sprawy nie zauważył, pytanie wysłałem na [email protected] i na [email protected] , jak również zadałem je tutaj. Do tej pory żadnej odpowiedzi, wszyscy nabrali wody w usta. No nic czekam dalej, zobaczymy ile jeszcze czasu potrzebują na wymyślenie jakiejś przyczyny
    Do jutra
    Liwko nie rozśmieszaj mnie. Jesteś po prostu w systemie i co dwa miesiące dostajesz z automatu tak na wszelki wypadek.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  3. #3
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Liwko nie rozśmieszaj mnie. Jesteś po prostu w systemie i co dwa miesiące dostajesz z automatu tak na wszelki wypadek.
    Słowo daję, to też mi przez myśl przeszło
    Ostatnio edytowane przez Bis*** ; 21-10-2015 o 10:27

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    1. Na tym Forum, tylko jedna osoba ma "uprawnienia" do dawkowania pokarmu dla małp.
    2. Jeśli poczułeś się "szykanowany" przez Redakcję, możesz zawsze napisać skargę: do Szefowej: [email protected]
    3. Jeśli nie będzie odpowiedzi, bądź taka z którą się nie zgadzasz pisz: [email protected]
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #5
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    1. Na tym Forum, tylko jedna osoba ma "uprawnienia" do dawkowania pokarmu dla małp.
    2. Jeśli poczułeś się "szykanowany" przez Redakcję, możesz zawsze napisać skargę: do Szefowej: [email protected]
    3. Jeśli nie będzie odpowiedzi, bądź taka z którą się nie zgadzasz pisz: [email protected]
    Szięki sSiwy. Nadgorliwy nie będę i jeszcze chwilę poczekam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony