dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5331

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Domyślnie

    Szanowny moderatorze od etyki na forum gdzie byleś jak mój nick jest przekręcany i nie chodzi mi że z malej czy z dużej litery, jest po prostu przekręcany w sposób bardzo dobitny. Natomiast to że pisze "fotograf" to już wytłumaczyłem że pisze dlatego że @fotohobby zajmuje się fotografia więc jakie to obraźliwe? a mistrz złotej patelni? przecież ma taki przydomek/tytuł nadany nie wiem przez kogo, być może sam sobie taki nadał więc jaka to obraza?? Tobie nie zdarzyło się popełnić literówki przy pisaniu nicka? nie jest to żadna złośliwość.
    Przedrzeźnianie moich słów napisanych w innych postach czy z błędem czy nie uważasz że to nie jest obrażanie,tak? To rób tak dalej tylko takim pobłażaniem do czego do dąży? Zwrócenie uwagi dla ChefaPaula czym to skutkuje? kasowaniem postów lub banem ale on ma się w najlepsze gdy szydzi z moich wypowiedzi czy z innych użytkowników kiedy sam wyznaje zasadę o której tu niejednokrotnie deklarował że nie toleruje takiego zachowania tylko zapomniał dodać że w stosunku do swojej osoby bo wobec adwersarzy robi to nagminnie. Co zresztą nie raz kapowałem i jaki z tego efekt, sam wiesz najlepiej.

    Co do zgłaszania/kapowania to dziwne że za posty napasane o takiej samej treści "merytorycznej" moje są kasowane na wniosek zgłaszającego natomiast moje zgłoszenia są traktowane z góry więc o co tu biega? Wiem, zaraz napiszesz że ja zgłaszam najwięcej ale co to oznacza, że moje zgłoszenia są bezpodstawne? czy kapuje wszystkie posty w których mam odmienne zdanie niż mój adwersarz?
    Moderacje piszesz że nie jest jednoosobowa, wiem o tym tylko dziwnym zbiegiem okoliczności jak zgłaszają pewne osoby to posty są kasowane natychmiast, nawet o gdz 12 w nocy ktoś z centrali się zrywa aby wykasować i dać bana na wezwanie pewnych osób.

    Ja nie oczkuje abyś Ty lub ktoś z Centrali klepał mnie po plecach, nie szukam tu aplauzu ani podziękowania. Pragnę tylko aby wszyscy byli tu równo i z szacunkiem traktowani bo każdy z użytkowników za udzielanie porad i pisanie na forum nie otrzymuje żadnych gratyfikacji a mało tego poświęcają swój wolny czas na to aby nakręcać poczytalność forum.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 21-03-2022 o 14:46

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony