dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 100 z 267
Pokaż wyniki od 1.981 do 2.000 z 5324
  1. #1981
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Mija czas a szanowna redakcja nabrała wody w usta.
    No to jak droga redakcjo tym razem było z tym bananem dla mnie? Należało mi się za nękanie bogusława, czy nie należało?

    Szczerze powiedziawszy, to na miejscu redakcji olałbym tą kasę i pogonił natręta. Robi dla forum więcej złego niż to warte. Choć nie sadzę by redakcja to zrozumiała...

  2. #1982
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Redakcja od dobrych kilku dni nie zagląda na FM - chyba na urlopie.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #1983
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Redakcja od dobrych kilku dni nie zagląda na FM - chyba na urlopie.
    Może na politycznym urlopie.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  4. #1984
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Redakcja od dobrych kilku dni nie zagląda na FM - chyba na urlopie.
    Mówisz, hulaj dusza piekła niema?

  5. #1985
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Liwko przecież już Tobie i Arturowi pisałem i nie macie się co bulgotać. Jesteście zapisani w systemie jako element podejrzany, krnąbrny i nienaprawialny co skutkuje banem przynajmniej raz w miesiącu nawet jak nic nie napiszecie. Jak napiszecie to może być częściej.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  6. #1986
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Liwko przecież już Tobie i Arturowi pisałem i nie macie się co bulgotać. Jesteście zapisani w systemie jako element podejrzany, krnąbrny i nienaprawialny co skutkuje banem przynajmniej raz w miesiącu nawet jak nic nie napiszecie. Jak napiszecie to może być częściej.
    W takim razie niech chociaż grafik przedstawią, będę mógł sobie lepiej czas rozplanować

  7. #1987
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    ... skutkuje banem przynajmniej raz w miesiącu nawet jak nic nie napiszecie.
    Potwierdzam, a nawet więcej.
    Ja w czasie bana, dostałem drugiego i większego - mimo, że nic nie pisałem, bo nie zakładałem, ani nie mam innego konta na FM.

    W moim przypadku, jakoś tak, karmią mnie pokarmem dla małp, jako prezent świąteczno-noworoczny - czyli spodziewam się, że już niedługo
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  8. #1988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Oczywiście, w tamtym wątku już ci nie odpiszę zgodnie z tym co zaznaczyłem z pomocą stosownego akronimu. To jest odpowiedni wątek i tutaj będę kontynuował dyskusję, o ile chcesz się pochylić nad problemem jaki toczy to forum. A problemem są wg mnie jałowe posty, m.in. takie jak twoje, pisane w niewłaściwych miejscach, oderwane o tematu wątku czy też bieżącego tematu dyskusji. Poważnie nie da się powstrzymać od takich postów aby utrzymać porządek, nie da się pisać bez prywatnych wycieczek, insynuacji, obrażania? Teraz chcę poświęcić czas, aby potem go mniej zmarnować i by mniej go zmarnowali inni.
    Kogo obraziłem? Co insynuuję? Mam dla Ciebie tyle szacunku, że nawet piszę zaimki wielką literą, a Ty?

    Poważnie - to zwróć uwagę każdemu takiemu (jak ja) osobnikowi w wątku, który zbrukał. Gwarantuję Ci, że wielu nie odpowie Ci tak kulturalnie (jak ja). Zgłosisz posty do Mod-a, ludków zbanuje. Czynności te powtarzaj dotąd, aż będziesz mógł ze spokojem czytać forum. Obawiam się, że możesz wtedy zostać sam na forum z Nietykalnymi i Człowiekiem o Wielu Nickach

    P.S. Wydawało mi się do wczoraj, że znam znaczenie skrótu EOT, jednak wymiana zdań z Tobą zachwiała tą wiedzą. Postanowiłem ją zweryfikować, więc poszukałem w internecie. To znalazłem:
    EOT (end of topic, „koniec tematu”, lub end of thread, „koniec wątku”) – nieuprzejme zakończenie rozmowy
    Tu:
    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Slang_internetowy
    Zadeklarowałeś koniec rozmowy ze mną. Bezwzględny według definicji. Dlaczego zatem ją kontynuujesz? Pytam kolejny raz: gdzie Twój honor?

  9. #1989
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Kogo obraziłem? Co insynuuję? Mam dla Ciebie tyle szacunku, że nawet piszę zaimki wielką literą, a Ty?

    Poważnie - to zwróć uwagę każdemu takiemu (jak ja) osobnikowi w wątku, który zbrukał. Gwarantuję Ci, że wielu nie odpowie Ci tak kulturalnie (jak ja). Zgłosisz posty do Mod-a, ludków zbanuje. Czynności te powtarzaj dotąd, aż będziesz mógł ze spokojem czytać forum. Obawiam się, że możesz wtedy zostać sam na forum z Nietykalnymi i Człowiekiem o Wielu Nickach

    P.S. Wydawało mi się do wczoraj, że znam znaczenie skrótu EOT, jednak wymiana zdań z Tobą zachwiała tą wiedzą. Postanowiłem ją zweryfikować, więc poszukałem w internecie. To znalazłem:
    Tu:
    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Slang_internetowy
    Zadeklarowałeś koniec rozmowy ze mną. Bezwzględny według definicji. Dlaczego zatem ją kontynuujesz? Pytam kolejny raz: gdzie Twój honor?
    To wypadek a nie celowe działanie. Przepraszam. Ponadto ja nie wymagam od Ciebie pisania zaimków z wielkiej litery, jest wiele lepszych sposobów na wyrażenie szacunku w stosunku do interlokutora, np. normalna dyskusja w temacie zamiast pienienia się, po raz kolejny, poza tematem dyskusji.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  10. #1990
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Pytanie do wszechwiedzących Modów i Redakcji.
    Przeglądając zakazaną dla mnie kategorię tematową na forum natrafiłem na bardzo pomocną poradę:
    Cytat Napisał gmaj22 Zobacz post
    Ja do tego domku nie pakowałbym ekogroszku. Rekuperator do wentylacji plus grzanie prądem w G-II (grzejniki akumulacyjne na przykład)
    To napisał zwykły inwestor,posiadacz kotła na węgiel zwany eko a dotyczyło to tego posta i domu:
    Cytat Napisał sadek125 Zobacz post
    Parterówka: w podłodze 12cm termo organica silver, strop terriva +15cm thermo organica silver. Ściany BK24+15 organica nie pamietam nazwy. Okna 3 szybowe veka 5komorowe. wentylacja mechaniczna. drzwi pcv zewnetrzne.
    Powierzchnia Uzytkowa wraz z kotłownia(8m2) to 115m2.
    A moje pytanie jest takie,czy Redakcji i Moderatorom zależy na tym,żeby Forum Murator było pomocne i traktowane przez inwestorów jako kopalnia wiedzy i porad czy tego typu porady,nawet jak występują przy okazji dyskusji nie w wątkach do tego przeznaczonych będą usuwane na życzenie jakiejś wąskiej grupki powiązanej biznesowo dla których takie porady to osłabienie swojego portfela i automatycznie są zgłaszane jako spam ?

    Prosiłbym jednak o ustosunkowanie się do tego jak dalej to forum ma wyglądac.

  11. #1991
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    O widzę,że już dostałem jednoznaczną odpowiedź.
    Jednak nie inwestor jest ważny dla Redakcji tylko kasa...
    Post z pomocną poradą jednego inwestora dla drugiego inwestora zniknął sądzę,że na zlecenie jakiegos płatnika do kieszeni czyjeś.
    Forum faktycznie schodzi na psy....

  12. #1992

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    To wypadek a nie celowe działanie. Przepraszam. Ponadto ja nie wymagam od Ciebie pisania zaimków z wielkiej litery, jest wiele lepszych sposobów na wyrażenie szacunku w stosunku do interlokutora, np. normalna dyskusja w temacie zamiast pienienia się, po raz kolejny, poza tematem dyskusji.
    Przyjęte. Ale to pisownia języka ojczystego wielkiej litery w tych miejscach wymaga, więc jednak może warto tak pisać?

    Poza tematem dyskusji? a jaki jest ten temat? "O QIM'ie i jego złym uczynku, o tym, jak go Myjk poskramiał i co z tego wyszło"? NIE? To jaki? "Forum Muratora - uwagi"? To kto twierdzi, że ten temat jest odpowiedni do ciągnięcia tego typu "arcyciekawego" dialogu? Ty. No to wołaj wszystkich Złych Ludzi z forum i głoś im TU nauki umoralniające Nic Ci to nie da...
    Podobno od utrzymywania porządku są tu... (pamiętasz, wymieniałeś ich), więc skąd te samozwańcze próby "nawracania" mnie grzesznego? Dajże modom robić ich robotę. Od tego są.
    Pracują nieustannie, czego przykład dał powyżej Arturo. Czy rozumiesz wreszcie cel i sposób funkcjonowania tego forum?

  13. #1993
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    ...
    Post z pomocną poradą jednego inwestora dla drugiego inwestora zniknął sądzę,że na zlecenie jakiegos płatnika do kieszeni czyjeś.
    Forum faktycznie schodzi na psy....
    Podczytuję wieczorami Wasze uwagi, ale kompletnie nie mam możliwości by odpisać zawsze, kiedy bym chciał, jedynie co przeglądam raporty, jak mam dostęp do klawiatury to zareaguję jeśli coś jest oczywiste i się zgadzam, ale większość zostaje na później.
    Więc dziś w skrócie:
    Panowie,
    snujecie teorie spiskowe, ale niesłusznie. Rozumiem że milczenie traktujecie jako potwierdzenie Waszych tez, ale ja się z tym zgodzić nie mogę.
    W przypadku postu poruszanego przez Arturo - nie widziałem zgłoszenia zgodnego z Waszą sugestią. Ale myślę, że zadziałał tu mechanizm - skoro piszemy w temacie o konkretnym piecu, to nie mieszamy w to innych rozwiązań. I jak widać nie jest tak, że reakcja jest tylko na posty Arturo czy Liwko.
    Miałem jeszcze parę uwag, ale wyleciały mi teraz z głowy.

  14. #1994
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    W przypadku postu poruszanego przez Arturo - nie widziałem zgłoszenia zgodnego z Waszą sugestią. Ale myślę, że zadziałał tu mechanizm - skoro piszemy w temacie o konkretnym piecu, to nie mieszamy w to innych rozwiązań. I jak widać nie jest tak, że reakcja jest tylko na posty Arturo czy Liwko.
    Miałem jeszcze parę uwag, ale wyleciały mi teraz z głowy.
    Dlatego bardzo zasadne jest moje pytanie,komu zależy na tym,żeby jeden inwestor nie pomagał drugiemu inwestorowi ???
    Kto bierze do kieszeni działkę od zleceniodawcy trójkątownika ?
    Przecież to nie ja napisałem ten post tylko zwykły zjadacz chleba,inwestor,który sam ma ogrzewanie na wegiel zwany eko i chciał dobrze doradzić innemu zwykłemu zjadaczowi chleba,że jego decyzja jest samobójstwem ?
    Jarzysz finlandia czy jesteś jedynie od stylu forum ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 28-11-2015 o 03:24 Powód: P.S.

  15. #1995
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Miałem jeszcze parę uwag, ale wyleciały mi teraz z głowy.
    Zapewne chciałeś się wypowiedzieć odnośnie nękania bogusława. W takim razie słuchamy.

  16. #1996
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    asolt

  17. #1997
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Podczytuję wieczorami Wasze uwagi, ale kompletnie nie mam możliwości by odpisać zawsze, kiedy bym chciał, jedynie co przeglądam raporty, ..............
    Tak się zastanawiam - dlaczego to tylko Ty odpowiadasz a inni nie - zwłaszcza ci inni, którzy moderowali tamten temat.
    Odwagi im brakuje ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  18. #1998
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Sorry, znowu chciałbym więcej:
    wchodząc tu, czuję się właśnie jak mięso armatnie. Tak wieczorem przeczytałem w którymś poście, ale moja odpowiedź nie doczekała się enteru ze względu na słaby styl
    Z pełną świadomością wchodzę na linię ostrzału, w dodatku "wrogowie" są różni, walą seriami z najróżniejszych stron, często do siebie, ale gdy pojawia się ktoś z flagą "moderator" to staje się głównym celem. To nie jest przyjemna dyskusja i nie możecie oczekiwać, że wszyscy będą w tym zakresie masochistami. W dodatku odpowiedzi na Wasze uwagi wywołują kolejne i dyskusja się podgrzewa zamiast studzić.

    W sprawie B. - musiałbym jeszcze raz przejrzeć posty by odnieść się dokładniej. Zauważyłem jednak prawidłowość: on pisze swoje. Uważacie że są to głupoty to je wykazujcie, najlepiej merytorycznie, a nie w postaci niemiłych docinek personalnych. Krytykujcie poglądy, fakty, a nie obrażajcie osób, bo wtedy pojawiły się właśnie takie docinki.
    Zauważcie - jednym z większych krytyków B jest Fotohobby, punktuje wypowiedzi merytorycznie, z klasą i chyba nikomu przez głowę nie przeszło, by dawać mu bana. Jego styl trafia do mnie bardziej niż reszta. Równoważy spokój, który jest w postach B. a wielu forumowiczów przyswaja tylko to co przyjemnie napisane i musicie to zaakceptować albo odgórnie całą tą część wysłać do lekarza. A ja siebie uważam za reprezentatywnego przedstawiciela właśnie tej, humanistycznej części forum.
    Także: tak Arturo, ja jestem od stylu.

  19. #1999
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Także: tak Arturo, ja jestem od stylu.
    No i ok,nie dam Ci pożywki.
    Ale niech teraz ujawni się Moderator od spraw "taktycznych" żeby wyjaśnić kilka kwestii tutaj poruszanych.

    Skoro ktoś się pyta jaką pętlę zrobić sobie bo chce iść się powiesić i w odpowiedzi dostaje poradę,żeby nie myślał o samobójstwie i ta porada zostaje usunięta bo temat jest "sposób na samobójstwo" to pytanie kto i w jakim celu taką poradę usuwa ?
    Taktyczny Moderator może wyjaśni ?
    Tym bardziej,że była to porada typu: "JA bym się nie powiesił" a nie "TY się nie wieszaj".
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 28-11-2015 o 13:31

  20. #2000
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    asolt
    No i gdzie masz poparcie swojego wielce odkrywczego wpisu?, komu, kiedy i co zle doradziłem? Gdzie twój ekspert od projektowania podłogówek? czy stac cie tylko na szczerstwa i zakładanie durnych wątków.

Strona 100 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony