dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 148 z 267
Pokaż wyniki od 2.941 do 2.960 z 5324
  1. #2941
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    A długo konstruowałeś ten wpis jak i wymowną stopkę? Brawo Ty!
    Twój wpis zawiera sugestię, że jestem ociężały umysłowo - popracuj nad sobą, zanim jakiś mod się połapie i da Ci pokarm dla małp - no może pierwszym będzie jakiś bardziej litościwy i tylko wykasuje Twój "obraźliwy" post.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 01-02-2017 o 11:35
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #2942
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Można za kupę kasy postawić bieda-domek kryty watą.
    Można też dziurawy jak durszlak.
    Ludzie sobie takie coś budują.
    Dla mnie niezrozumiałe jest, ze mogą z tego być dumni!
    Przecież tu wstydzić się trzeba...

    Adam M.

    Dokładnie, to nie forum dla dziewczynek z pensji. Jeżeli podczas budowy popełniło się babola/le, to trzeba to po męsku przyjąć na klatę.

  3. #2943

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obrazek2.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	54,0 KB
ID:	380336

    Takie coś wyczytałem pod swoim adresem...
    I teraz nie wiem co z tym zrobić... Mogę się czuć urażony? Ktoś potrzyma za rączkę i wytrze łzy?

  4. #2944

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Twój wpis zawiera sugestię, ze jestem ociężały umysłowo - popracuj nad sobą, zanim jakiś mod się połapie i da Ci pokarm dla małp - no może pierwszym będzie jakiś bardziej litościwy i tylko wykasuje Twój "obraźliwy" post.
    Niczego w moim wpisie nie sugerowałem. To jest Twoja interpretacja.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  5. #2945

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obrazek2.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	54,0 KB
ID:	380336

    Takie coś wyczytałem pod swoim adresem...
    I teraz nie wiem co z tym zrobić... Mogę się czuć urażony? Ktoś potrzyma za rączkę i wytrze łzy?
    Zawsze możesz to zgłosić do moderacji. Niczego obraźliwego tu nie zawarłem, wpis zakończyłem nawet humorystycznym "hehe".
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  6. #2946

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Zawsze możesz to zgłosić do moderacji. Niczego obraźliwego tu nie zawarłem, wpis zakończyłem nawet humorystycznym "hehe".
    Zgłosiłem i czekam na reakcję.
    Przecież jestem człowiekiem, mam uczucia, no i poruszana już wielokrotnie kwestia 'kultury'... Na forum budowlanym o czynnościach fizjologicznych?

  7. #2947
    Lider FORUM (min. 2800)
    karolek75

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Posty
    3.039

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nie mam się co prawdy wstydzić!
    A obrażalscy niekumaci i niedouczeni (niedoczytani o tym co prawidłowe a co nie) niech się obrażają na grawitację czy stopnie Celsiusa.
    Na stopnie Kelwina też mogą, zamiennie.


    Adam M.
    Ja sie nie obrazilem. Usunałem tylko wate - patrz stopka
    Zmodyfikowany biedadomek Z162: 146m2, w dachu celuloza do kalenicy 40cm - 65 kg/m3. 16XPS/20PF/17styro/8posadzki. Silka 18/12+33cm styro. GWC 50m, WMG+RSŚ+GMC by nydar. . PC Ecopol 5.9kW, DZ 2x74m. OZC by asolt 39kWh/m2, obciazenie 3.7 kW
    n50=0,38
    1 rok: 12.2015-12.2016 CO 919 kWh czyli ca 25 kWh/m2 ???
    2 sezon: 09.2016-05.2017 CO 786 kWh czyli ca 22 kWh/m2 ??? Temp dol +1.5K

  8. #2948

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Zgłosiłem i czekam na reakcję.
    Przecież jestem człowiekiem, mam uczucia, no i poruszana już wielokrotnie kwestia 'kultury'... Na forum budowlanym o czynnościach fizjologicznych?
    No cóż, ewentualny ban też dla ludzi. W razie czego przeżyję.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  9. #2949
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    A na wklejony cytat masz zgodę autora ?

    Czyli podwójnym "przestępcą regulaminowym" jesteś.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  10. #2950
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Tiiiaaaa.
    To dla mnie poproszę o wiaderko tych żółtych zakrzywionych.

    Uzasadnienie:
    Bardzo często używam obraźliwego (w rozumieniu poruszanego tu nowego trendu) określenia kurnik co do domów jednorodzinnych, obrażając (w myśl nowego trendu) inwestorów, którzy w pocie czoła ..........

    Toć tu Har-Magedon

    Ps. Moja wina jest nawet większa - używam określenia stodoła obrażając ..........................

    Uf - moja wina ...............
    Tak, jak pisałem - każdy ma swoje zdanie. I pewnie, jak zawsze przy swoim pozostanie
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  11. #2951
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Twój wpis zawiera sugestię, że jestem ociężały umysłowo - popracuj nad sobą, zanim jakiś mod się połapie i da Ci pokarm dla małp - no może pierwszym będzie jakiś bardziej litościwy i tylko wykasuje Twój "obraźliwy" post.
    Małe złośliwości można odbierać z przymrużeniem oka. Ale jak się czujesz na prawdę poszkodowany to zgłaszaj do skutku, bo może moja empatia w Twoim kierunku ma za słabą "moc"

    A dalej napiszę już ogólnie:
    Uczepiliście się słówek. W temacie " Nie róbcie kominków" nie chodziło o durszlak,a o ogólny kontekst. Dyskusja przybrała formę wzajemnego obrażania. Już nie tylko uszczypliwości. Zdjęcie wraz z resztą wpisów miało ośmieszyć właściciela domu i z to jest jedyny powód mojej negatywnej oceny.

    Co do samego faktu fotografii (nieważne od jej poziomu technicznego): domyślnie jest objęta prawami autorskimi i trzeba mieć zgodę autora na jej dalsze wykorzystanie, oczywiście z zastrzeżeniem "prawa cytatu". Możecie zrobić fotkę tego samego ujęcia domu i ją tu wrzucić (bez zgody Inwestora). Prawnie nic nie naruszycie (z pewnymi zastrzeżeniami), ale dalej pozostaje kwestii kultury i celu w jakim chcecie tego użyć.
    Dla miłośników paragrafów niedawno przypominany punkt regulaminu par 5.2.5:
    b) Nie jest dozwolone zamieszczanie wypowiedzi w blogach i na forum lub
    Materiałów, które: ...
    naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy
    moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób
    lub
    przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie
    poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne),


    Materiały nie muszą oznaczać postów. Nie doszukałem się u prawników potwierdzenia, że wpis na forum jest "utworem" w rozumieniu prawa autorskiego (chociaż takie interpretacje spotkałem). Także - przynajmniej ja - pisząc na forum teksty liczę się z tym, że mogą być wykorzystane bez mojej dodatkowej zgody (taki paragraf jest w akceptowanym przez wszystkich regulaminie), ale jeśli to się dzieje poza forum to już tylko od kultury zależy, jak to zostanie podane. Czasem widuję w prasie branżowej wypowiedzi z forum, ale zawsze są podane jako cytat z odniesieniem do autora. Tego wymaga dobry warsztat dziennikarski.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #2952

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Zdjęcie wraz z resztą wpisów miało ośmieszyć właściciela domu i z to jest jedyny powód mojej negatywnej oceny.
    Zupełnie poważnie. W jaki sposób zdjęcie domu ośmiesza jego właściciela? Podałem model samochodu widniejący na zdjęciu.
    Chyba tylko wtedy może go ośmieszać, gdy właściciel się wstydzi tego domu. Wtedy nasuwa się pytanie: po co je zamieszczał?

    Drugie pytanie: zgłaszałem do moderacji wpis, po którym 'poczułem się źle', był 'bez kultury' i 'obraził moje uczucia'. Czy będzie zmieniony/skasowany?

  13. #2953
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ja też zupełnie poważnie napisałem: zdjęcie + komentarze które się pojawiły dot. dachu, ogrodzenia, otoczenia - to wszystko odbieram jako nagonkę na Wg.
    Do tego forma podania zdjęcia (bez zaznaczenia autora - bo jak się okazało nie było to Twoje zdjęcie). To moja ocena.
    Dzisiejszych zgłoszeń jeszcze nie przeglądałem, ale skoro nie ma reakcji to pewnie inni moderatorzy nie podzielają Twojego zdania.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #2954

    Domyślnie

    Wszystkie informacje w moim poście były zgodne z prawdą. Model auta, szybka analiza otoczenia domu. To, że właściciel się tego wstydzi, to inna sprawa.

    No i fajne tłumaczenia moderacji: zdjęcie z innego wątku (nieprawda!), post nie na temat (tu proponuję przejrzeć całe FM w poszukiwaniu takowych!), określenie 'durszlak', teraz - nagonka na wg39070. Oj, biedny on...

    Więc są równi i równiejsi? Mój post był skasowany, jego post nie. Bardzo 'przeżywam' post, który podałem do moderacji, co najmniej tak jak wg39070 ze zdjęciem swojego domu...

    Powtórzę zatem: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7403567

    Życzę więcej obiektywizmu w ocenie sytuacji. Bez odbioru.
    Ostatnio edytowane przez budowlany_laik ; 01-02-2017 o 17:19 Powód: obiektywości > obiektywizmu

  15. #2955

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ja też zupełnie poważnie napisałem: zdjęcie + komentarze które się pojawiły dot. dachu, ogrodzenia, otoczenia - to wszystko odbieram jako nagonkę na Wg.
    Do tego forma podania zdjęcia (bez zaznaczenia autora - bo jak się okazało nie było to Twoje zdjęcie). To moja ocena.
    Dzisiejszych zgłoszeń jeszcze nie przeglądałem, ale skoro nie ma reakcji to pewnie inni moderatorzy nie podzielają Twojego zdania.
    Finlandia, dziękuję za zrozumienie. Ja ze swojej strony postaram się nie prowokować do przepychanek słownych.

  16. #2956

    Domyślnie

    Dlaczego MOD kasuje post, którym jeden forowicz poczuł sie urażony, a nie moderuje postu, którym poczuł się urażony inny forowicz? To się nazywa dyskryminacja...

    Dlaczego MOD kasuje post, który (w jego ocenie) razi jego samego? To można nazwać wybielaniem własnej osoby...
    (Mowa o wczorajszych porannych 2 postach na tym wątku, które rano szybko zniknęły, a dotyczyły działalności MODa - nie ja je napisałem).

    W związku z powyższym, proszę po raz kolejny o moderację postu, który dotyczy mnie i doprowadza mnie 'do płaczu'.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7403567

  17. #2957

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Dlaczego MOD kasuje post, którym jeden forowicz poczuł sie urażony, a nie moderuje postu, którym poczuł się urażony inny forowicz? To się nazywa dyskryminacja...

    Dlaczego MOD kasuje post, który (w jego ocenie) razi jego samego? To można nazwać wybielaniem własnej osoby...
    (Mowa o wczorajszych porannych 2 postach na tym wątku, które rano szybko zniknęły, a dotyczyły działalności MODa - nie ja je napisałem).

    W związku z powyższym, proszę po raz kolejny o moderację postu, który dotyczy mnie i doprowadza mnie 'do płaczu'.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7403567
    Może dlatego, że moderatorzy potrafią odróżnić ziarno od plew oraz zauważyć ewidentną "siłę złego na jednego"?
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  18. #2958

    Domyślnie

    I dlatego jadłeś już tyle razy BANany?

  19. #2959
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Wszystkie informacje w moim poście były zgodne z prawdą. Model auta, szybka analiza otoczenia domu. To, że właściciel się tego wstydzi, to inna sprawa..
    Nikt nie twierdzi, że to co napisałeś odnośnie Wg jest kłamstwem. Ja uważam, że zrobiłeś to w celu ośmieszenia jego osoby i nie miało to absolutnie związku z tematem tamtego wątku.
    Nie jest ważne skąd pochodzi wrzucone przez Ciebie zdjęcie. Dla mnie jest istotne, że zrobiłeś to niezgodnie z zasadami.

    Nie zaglądałem tam odkąd wyraziłem swoje uwagi, ale jest szansa, że dziś wrócę z nadzieją, że kazdy kto brał udział w tamtej kłótni posprzątał po sobie (użytkownicy mają prawo edytować i usuwać swoje posty). Wg - to mówię także do Ciebie.

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Dlaczego MOD kasuje post, którym jeden forowicz poczuł sie urażony, a nie moderuje postu, którym poczuł się urażony inny forowicz? To się nazywa dyskryminacja...
    Nad zgłaszanym przez Ciebie postem się zastanawiam, ale swoją decyzję podejmę jak zapoznam się z kontekstem (nie wiem czy ingerować w całość, czy część).. Chociaż myślę w tej chwili, by się odsunąć od Twojego zgłoszenia, bo ewidentnie idziesz na konflikt a nie chcę by moje działanie było interpretowane jako uleganie szantażowi.

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    ...
    Dlaczego MOD kasuje post, który (w jego ocenie) razi jego samego? To można nazwać wybielaniem własnej osoby...
    (Mowa o wczorajszych porannych 2 postach na tym wątku, które rano szybko zniknęły, a dotyczyły działalności MODa - nie ja je napisałem).
    Wczorajsze posty zostały napisane przez kolejnego klona Arturo. A on dobrze wie, ze każde jego nowe wcielenie uprawiające stałą działalność jest banowane w całości. Jak zauważysz podobne jego posty napisane w czasie normalnego udziału w forum (np. w tym wątku) dalej wiszą. Przy tej okazji kolejnego złamania regulaminum informuję publicznie, że jego bana wydłużam do roku (wcześniejsze propozycje jego skrócenia okazały się kompletnie nietrafione).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #2960

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nikt nie twierdzi, że to co napisałeś odnośnie Wg jest kłamstwem. Ja uważam, że zrobiłeś to w celu ośmieszenia jego osoby i nie miało to absolutnie związku z tematem tamtego wątku.
    W jaki sposób 'ośmieszałem' jego? Podając cenę auta ze zdjęcia oraz analizując otoczenie? Przecież sam je wstawił. Sam pisałeś, że wrzucając coś do sieci, liczymy na to, że ktoś inny to widzi. Przecież to nie moja wina, że wstydzi się swego domu...

    Piszesz jakby całe FM było pełne postów zgodnych z tematem.

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Chociaż myślę w tej chwili, by się odsunąć od Twojego zgłoszenia, bo ewidentnie idziesz na konflikt a nie chcę by moje działanie było interpretowane jako uleganie szantażowi.
    Nie idę na konflikt, tylko zawsze liczę na RÓWNE traktowanie wszystkich.
    Posty klona Arturo72 jednak skasowałeś? Dlaczego? Dotknęły Cię?

Strona 148 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony