dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 160 z 267
Pokaż wyniki od 3.181 do 3.200 z 5324
  1. #3181
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiseman Zobacz post
    W takim razie pisanie do Redakcji nie ma najmniejszego sensu bo ona, jak widać, także nie reaguje na ten problem.
    Trochę na wyrost (oczywiście moim zdaniem - moderatorem tutaj nie jestem) atakujesz moderację w temacie w/w postu Greengaz. To wpisujący się w tok dyskusji cytat cudzej wypowiedzi a nie jego słowa. Równie dobrze można by kasować cytaty ze skeczy kabaretowych, które także zawierają słowa "powszechnie uznawane za niecenzuralne" - akurat w wątku do którego linkujesz (swego czasu, jeśli dobrze pamiętam, to sama Redakcja pisała, że ten wątek jest traktowany "luźniej" - co nie znaczy hulaj dusza - jako swoisty "katalizator" emocji) nie jest to przypadek odosobniony.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  2. #3182
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiseman Zobacz post
    W takim razie pisanie do Redakcji nie ma najmniejszego sensu bo ona, jak widać, także nie reaguje na ten problem.
    To się wypisz, albo omijaj watki w Hyde Parku, lub dodaj osoby uzywajace wulgaryzmów do czarnej listy, ale skończ w końcu jęczec, bo to się żenujące robi..

    EDIT:
    już @przemo1 wytlumaczył ci, dlaczego post @Greengaz nie nadawal sie do moderacji.
    Gdybym do wdzialu humor wkleil to
    https://m.facebook.com/groups/MARIAC...8249377072502/
    to też robilbyś awanturę ?
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 01-06-2018 o 11:31
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  3. #3183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiseman Zobacz post
    Omijanie nic nie dawało ponieważ jeden z bywalcow Hyde Parku komentował po chamsku mój nick w innych tematach.
    To go banujesz i masz spokój. Chłopie.....

    Czy możesz wskazać w tym tekście wulgaryzmy albo inne treści zakazane przez regulamin tego forum.
    Parę razy "kurwa" się przewija.
    A jaki był powód, że zgłosiłeś post Grengaza do moderacji ?
    Wulgaryzm, czy inny ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #3184
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiseman Zobacz post
    Bardzo ciekawa interpetacja.
    Wg niej, zamieścic na forum można dowolny tekst zawierajacy wulgaryzmy, zakazane regulaminem forum, pod warunkiem że jest to cytat czyjejś wypowiedzi.
    A co z pisaniem o kimś "idiota albo ruski troll"?
    Albo chamskie komentowanie czyjegoś nicka.
    Czy to też podlega luźniemu traktowaniu?
    Zastanawiające jest tylko że to "luźne" traktowanie dotyczy jedynie tych z których poglądami zgadza się moderator.
    Inni są bannowani.
    Oczywiście, że można - jeśli cytat jest w ramach dyskusji i w temacie. Jeśli chcesz zacytować tekst z "ostrzejszym" wulgaryzmem , zawsze możesz go częściowo wykropkować zachowując sens cytatu. Pierwszy raz się spotykam, że ktoś tego nie łapie.
    Pozostałe Twoje zastrzeżenia to osobna sprawa, i jeśli miały miejsce, to powinny być zweryfikowane przez moderację. Natomiast używanie przez Ciebie w zgłoszeniu postu tych samych sformułowań, przez które zgłaszasz post do moderacji bo "nikt mnie nie słucha" to prostackie działanie popularne kiedyś u nastolatków, i będąc Modem też bym takich zgłaszających miał w nosie. Do czasu oczywiście, do czasu...
    Reagując bądź nie na określone zgłoszenia Moderacja i Redakcja kształtują wizerunek Forum. Każdemu z nas może się to podobać lub nie - ale zmusić nikogo do reakcji nie możesz.
    A jeśli masz problem z tym, że inni uczestnicy danego wątku nie będą wiedzieli dlaczego nie reagujesz na posty ignorowanych przez Ciebie użytkowników, zawsze możesz w swojej stopce umieścić "listę ignorowanych" i wszystko będzie jasne.
    Ostatnio edytowane przez przemo1 ; 01-06-2018 o 15:35
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  5. #3185
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiseman Zobacz post
    Widziałeś wpis Greengaz-a? Czy on tam coś wykropkował?


    Ale ja nie przepisywałem tych słów które uważałem że nadają się do moderacji w pierwszym zgłoszeniu tylko 3, 4, albo piątym.
    Nie zauważyłeś że Tomaszs131 zdenerwował się że ktoś do niego pisze "idiota albo ruski troll" ale jak ponad 5 razy zglaszałem do moderacji te słowa, odnoszone do mnie, to nie reagował. Ten wpis nadal istnieje, nawet po takim jego dyskutowaniu.


    Powiedz w jakim celu FM ma regulamin skoro, jak twerdzisz, nie można moderatorów albo Redakcji zmusić do jego przestrzegania?
    Zauważ że Greengaz jest moderatorem tego forum i jako moderator powinien dawać dobry przyklad.


    Ilu forumowiczow czyta co jest w stopce?
    Również, nie wiem czy wiesz, ale moderatora nie da się wlożyć do listy ignorowanych.
    Myślę, że większość użytkowników czyta stopki (u kilku już nawet widziałem taką listę) , możesz sobie tą listę nawet wytłuścić na czerwono. I możesz na niej umieścić ignorowanego Moda, nawet jeśli techniczne nie można go "dodać do ignorowanych".
    Jak już zostało Ci wyjaśnione, zgłoszenia postów trafiają do wszystkich Mod'ów, a więc jeśli zaczepiasz personalnie Tomka, to nie ma się co dziwić, że Ci odpowiedział a jednocześnie nie reagował z jakiegoś powodu na Twoje zgłoszenie. Pewnie jak byś schował emocje do kieszeni i normalnie zapytał "why", to by Ci wytłumaczył. Teraz to na jego miejscu Ciebie "dodał bym do ignorowanych".
    Regulamin jest po to, żeby go przestrzegać. Ale nie jest to jednoznaczne z natychmiastowym reagowaniem na każde zgłoszenie zgodnie z oczekiwaniem zgłaszającego.
    No i napisałem "... możesz go częściowo wykropkować..." a nie trzeba wykropkować. Decyzja należy do cytującego, który zamieszczając cytat wystawia się na ocenę Moderacji, jeśli nie reagują (szczególnie po zgłoszeniu) , to znaczy że mieści się w ramach wizerunku /regulaminu Forum . I tyle. Bez znaczenia, czy Tobie się to podoba. Możesz co najwyżej wyrazić swoją opinię.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  6. #3186

    Domyślnie

    Czy nie można by wprowadzić możliwości wyeliminowania informacji o przekierowaniu za każdym razem gdy klikamy na zewnętrzny link?
    Otwiera się nam nowa strona, a potem znowu trzeba klikać, żeby otwarła się właściwa.

  7. #3187
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Wejdź w ustawienia, potem zaawansowanych ustawienia, odhacz „Wyłącz ostrzeżenie o opuszczeniu bezpiecznej strefy forum”
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	70F7EE9A-96D0-4861-B2BB-30EEB31FAA85.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	414422
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #3188
    wiseman
    Guest
    wiseman

    Domyślnie

    Wpis rozpoczynający ten temat #1 wyrażał zaniepokojenie obniżającym się poziomem tego Forum.
    Przez następne 4 lata autor tego wpisu wraz z kolegami aktywnie pracował nad zaniżaniem poziomu tego Forum i udało im się doprowadzić je do dna.
    Tydzień temu poprosiłem Redakcję Forum o skasowanie mojego konta.
    Do dzisiaj Redakcja nie zareagowała na moją prośbę.
    Czy jest jakaś procedura którą muszę wypełnić aby moje konto zostało skasowane wraz ze wszystkimi informajami dotyczącymi mojej osoby.
    Wydaję się że dyrektywa RODO daje mi do tego prawo.

  9. #3189
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Rozumiem, że napisałeś pod adres podany w regulaminie forum, jako administratora twoich danych osobowych?
    Zgodnie z RODO administrator danych ma 30 dni na reakcję.
    Po tym terminie możesz zgłosić do PUODO.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 06-06-2018 o 16:32

  10. #3190
    wiseman
    Guest
    wiseman

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Rozumiem, że napisałeś pod adres podany w regulaminie forum, jako administratora twoich danych osobowych?
    Zgodnie z RODO administrator danych ma 30 dni na reakcję.
    Po tym terminie możesz zgłosić do PUODO.
    Zgodnie z Twoimi instrukcjami napisałem do Redakcji.

  11. #3191
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Dlaczego nie mogę dodać takiego wpisu do bloga/DB?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10zdjec.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	112,1 KB
ID:	414451

    Jest w nim 9 fotek (zresztą chcę dodać istniejący wpis z tematu na forum - ten).
    Dostaję komunikat, że mogę dodać maksymalnie 10 zdjęć.
    WTF?

  12. #3192

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Wejdź w ustawienia, potem zaawansowanych ustawienia, odhacz „Wyłącz ostrzeżenie o opuszczeniu bezpiecznej strefy forum”
    Dzięki.

  13. #3193
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    poniewaz od wczoraj mam problem z forum a zglaszanie przez zakladke kontakt nic nie pomaga to prosze o naprawienie okna edycji. nie mozna dodawac ikon, cytowac, dodawac zdjec, wklejac linkow etc. brak paska edycji w szybkiej odpowiedzi. i uprzedzajac pytanie, w ustawieniach zaawansowanych mam zaznaczony tryb wysi/wyg. ponadto w ustawieniach nic nie gmeralam wiec to odpada. problem zaczal sie wczoraj w polowie dnia i wiem, ze nie tylko ja mam ten problem. pojawia sie cyklicznie co kilka tygodni.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 13-06-2018 o 11:13

  14. #3194
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Mam tak samo
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  15. #3195
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Ja wczoraj wieczorem to samo. W Firefoxie nie było ikonek w menu wiadomości, natomiast w Chrome wszystko działało.

  16. #3196
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u mnie nie dziala w zadnej przegladarce

  17. #3197
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Sory, poprawka. Na Chromium działa, na Chrome nie działa.

  18. #3198

    Domyślnie

    u mnie trudno dać "odpowiedź z cytatem", po kliknięciu mieli, mieli i tak do końca świata.


  19. #3199

    Domyślnie

    U mnie też mieli w nieskończoność, ale zawsze możesz dać "otwórz w nowej karcie" albo "otwórz w nowym oknie".

  20. #3200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Zdjęcia można dodawać z poziomu załączników i wstawiać ręcznie, cytować otwierając w nowym oknie.
    Można też dużo różnych akrobacji wykonywać.
    Tylko za co? To jakaś kara dla użytkowników? Wystarczającą karą jest natłok reklam.

    Dodam jeszcze, że nie można zobaczyć posta wysłanego przez kogoś z listy ignorowanych bo kliknięcie w "zobacz post" robi dokładnie nic. Ale to nawet dobrze

    BTW. Ciekawe tagi są dla tego tematu..

Strona 160 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony