Cytat Napisał finlandia Zobacz post
Pewien szef, ktorego spotkalem na swojej drodze dal mi szkole: "ty mi nie mow ze jest problem, tylko od razu powiedz jakie widzisz rozwiazania."

NO tutaj wpis napisał akurat 1 spamer forum Arturo72

Jak widze dopuszczacie ostre kasowanie niemerytotycznych postow?
I bardzo dobrze!! przypomnij sobie kol Finlandia, jak to forum wyglądało jeszcze kilka lat temu...były porady,wskazówki,bezinteresowna pomoc, gdzie niegdzie pojawiła się jakaś reklama ale była dośc szybko usuwana , a teraz co? zobacz kilku gości zrobiło sobie biznes na FM trolują wszelkie najbardziej poczytne wątki, dla reklamy SWOICH towarów,usług czy innych rzeczy, Mod to nie jest przyjaciel z kółka różancowego, to jest gość od sprzątania, widzi reklamę wciska DELATE,widzi spam,troling ostrzega gościa (powiedzmy 3 ostrzeżenia) i gość leci z forum, widzi wielokonta -to je wywala ( tylko jak? jak modom zabrano narzędzie w postaci widoku IP ) od tego jest Moderator..Siedzisz (o ile dobrze pamietam w wykończeniówce i widziałem nie raz ,pomagasz za free,widzę ze duzo jest osób które pomagają zupełnie bezinteresownie na FM ludziom którzy mają inne wyroby, ale jest masę osób którzy po prostu ''wożą" się na FM. Jak widzę rozwiązanie problemu?- Bardzo prosto jes kilkanaście działów na FM do każdego działu przypisać 2-3 moderatorów z wszelkimi prawami i nich pilnują tematów niech ludzie wymieniają poglądy, kłócą sie na konkretny temat ( czasmi kłótnie pokazują duuużo rzeczy )ale niech to będzie naprawde ten temat który jest tematem wątku reszta delate, może bedzie mniej postów ale za to treściwie, oczywiście mod MUSI siedzieć w temacie wątków, np Elfir może odowiadać za wątki ogrodnicze lub podobne a ktoś calkiem inny, za wątki np w ogrzewaniu lub wykończeniówce a dojście do wszystkiego powinno mieć kilka Modów Globalnych (np z redakcji) i sprawa wyjaśniona, ale trzeba chciec...dam ci przykład wątek o kotle mcr3 praktycznie tam siedzą sami uzytkownicy zakupionego kociołka gazowego i wymieniają poglądy na ten temat,ale już wątek kotła na eko np rbr-jest totalnie strolowany..nie wierz w to że ludzie się zmienią i sami będa pilnować porządku zawsze ktoś z twarda ręką jest potrzebny...aaa a jeżeli redakcja boi się że wywalonych postów będzie za dużo to np mod globalny ustawia opcje dla moda działu nie usuń ale schowaj...