dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 248 z 267
Pokaż wyniki od 4.941 do 4.960 z 5331
  1. #4941

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Z prostego powodu - osobę, która jedynie wchodzi w kłótnie w niebudowlanych tematach, łatwiej zbanować na kilka dni niż osobę, która zaplątała się przypadkiem w pyskówkę, ale przy okazji jest cenionym doradcą w tematach budowlanych. Zbanowanie takiej osoby stanowi większą stratę dla forum.
    No widzisz @henrykow, bany się dostaje za niezgadzanie się z "cenionym doradcą w tematach budowlanych".
    Nie ważne czy masz rację w dyskusji.
    "ceniony doradca w tematach budowlanych" ma zawsze rację

  2. #4942
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A ja byłem i były takie, ale ja bylem na poważnych forach.
    Być może forum Stowarzyszenia Winiarzy i Miodosytników Polskich lub forum Macieja Kuronia są zbyt mało poważne dla Ciebie.
    Uchyl więc rąbka tajemnicy i napisz jakie to "poważne fora" (na których byłeś moderatorem), posiadają "listę praw i obowiązków moderatorów" (i jakież to obowiązki) ?
    unde venis et quo tendis

  3. #4943
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A ja byłem i były takie, ale ja bylem na poważnych forach.
    Ja byłem moderatorem na niewielkim forum RKM ROW Rybnik więc chylę czoła przed doświadczonym moderatorem
    Ale żadnej listy tam nie było.
    Myślę, że dobrze byłoby, gdybyś ową listę "listę praw i obowiązków moderatorów" przytoczył, @Redakcję mogłaby to zainspirować
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #4944

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Z prostego powodu - osobę, która jedynie wchodzi w kłótnie w niebudowlanych tematach, łatwiej zbanować na kilka dni niż osobę, która zaplątała się przypadkiem w pyskówkę, ale przy okazji jest cenionym doradcą w tematach budowlanych. Zbanowanie takiej osoby stanowi większą stratę dla forum.
    Dziwne podejście do zagadnienia przyznawania banów.
    Moderator nie powinien mieć uprzedzeń co do zwykłego użytkownika a niestety tak jest (nie mam Ciebie na myśli) a jeżeli taki ceniony doradca budowlany wszczyna pyskówki w tematach nie budowlanych to czy też podlega takiemu samemu kryterium o którym wspomniałaś wyżej?
    Ban jest to karą porządkową więc nie rozumiem o jakiej stracie dla forum piszesz (nie mam na myśli bana dożywotniego), minie danemu delikwentowi kwarantanna i użytkownik wraca dalej do gry.
    Powiem Ci mało tego, znam przypadki kiedy nowy użytkownik przychodzi na forum i od samego początku obraża innych a Redakcja pomimo zgłoszeń nic z tym nie robi, nie kasuje jego postów, nie banuje, nie daje ostrzeżeń przywołujących do porządku więc wybacz, naprawdę nie wiem o co chodzi.

  5. #4945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Być może forum Stowarzyszenia Winiarzy i Miodosytników Polskich lub forum Macieja Kuronia są zbyt mało poważne dla Ciebie.
    Nie, no te fora przyciągają bardzo ścisłe umysły, są baaaaardzo poważne.
    Jakie są prawa i obowiązki? Przecież jesteś ty wraz z fotohobby maniakami internetu, wpisz sobie frazę a bez problemu odszukasz mnóstwo forum które taką listę posiadają a nie wyśmiewać się bez sensu bo to tylko świadczy że nie wiecie o czym piszecie a piszecie te zgryźliwości to tylko po to bo ja napisałem.

  6. #4946
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Moderator nie powinien mieć uprzedzeń co do zwykłego użytkownika a niestety tak jest .
    uprzedzenia nie biorą się znikąd.

  7. #4947

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    uprzedzenia nie biorą się znikąd.
    No i to jest "pikne".
    Pewien Austriak też miał uprzedzenie.

  8. #4948
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Henrykow,
    zaraz zaraz, padło hasło "prawa i obowiązki" to ja poproszę konkretne przykłady. Może warto będzie czerpać z nich wzorce?
    A drugie pytanie: co się stało z tymi poważnymi forami, że na nich już nie jesteś?

    Odnośnie obiektywizmu i bezstronności:
    - to jak w sądach: mniej więcej połowa "klientów" odchodzi z poczuciem krzywdy. Chociaż ja bym bardzo chciał, by wszyscy byli zadowoleni, także winni, bo otrzymali zasłużoną karę.
    Przecież to utopia! Dlatego kilka osób moderuje forum, każdy ma swój poziom wrażliwości i spojrzenie na sprawę i to co jednemu moderatorowi nie przeszkadza, to drugiemu może się nie podobać i być powodem ingerencji. Jeśli jednak nikt w sposób widoczny nie reaguje na raport, to może jednak kwestia leży w zasadności takiego zgłoszenia, a nie obiektywizmie oceniających.

    Pojawiają się też na forum nicki wyłącznie po to, by "mieszać". Nie ma z nich żadnego pożytku, często też ich wpisy są bez merytorycznej treści dla tematów budowy i takich nie mam obiekcji banować.

    Osoby z większym stażem czasem rozbudowują swoje wypowiedzi o aspekty "nie na temat". Trudniej jest je tak wymoderować by nie zmienić sensu wypowiedzi, ale to się robi.
    Można budować wizje, że dotyczy to osób "zasłużonych dla forum" itp. Można, ale dla mnie to jest tylko forma usprawiedliwiania się przed społecznością..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #4949
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Z prostego powodu - osobę, która jedynie wchodzi w kłótnie w niebudowlanych tematach, łatwiej zbanować na kilka dni niż osobę, która zaplątała się przypadkiem w pyskówkę, ale przy okazji jest cenionym doradcą w tematach budowlanych. Zbanowanie takiej osoby stanowi większą stratę dla forum.
    Dziękuję, że mi wyjaśniłaś czemu termin mojego bana do - NIGDY został anulowany.
    W końcu...
    Jest po kilka milionów wejść na tematy które popełniłem...
    A o co mnie chodzi?
    Jest tu kilku prowokatorów, których bawi wyprowadzanie z równowagi ludzi, zwykle, spokojnych.
    Jak im sie napisze w prostych, wojskowych słowach kilka prawd - jest ban!
    A powinien byc dla prowoka!

    Żeby było jasne!
    Moją dewizą jest - żyj i daj żyć innym!
    Nieważna nacja, kolor skóry czy przekonania - puki w czyn nie przechodzą.
    Czy stwierdzenie - odstrzelę łeb kazdemu, kto przyjdzie mnie brać za mordę i pod igłe ciagnąć - zasługuje na bana?
    W sytuacji gdy ktoś twierdzi , ze to MUSI być zrobione?
    To jest dalej dyskusja?

    Jakby nie patrzał - wszyscy razem w dupie jesteśmy.
    Prawa (nakazy i zakazy) są dla nas.
    Wydających je, rządzących, nie dotyczą.
    Wystarczy sobie (bez dźwieku, bo szkodzi) jakie TVpis obejrzeć.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  10. #4950
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dlatego, że wszyscy mieli ochotę zrobić to co on.

  11. #4951

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Henrykow,
    zaraz zaraz, padło hasło "prawa i obowiązki" to ja poproszę konkretne przykłady. Może warto będzie czerpać z nich wzorce?
    A drugie pytanie: co się stało z tymi poważnymi forami, że na nich już nie jesteś?

    Odnośnie obiektywizmu i bezstronności:
    - to jak w sądach: mniej więcej połowa "klientów" odchodzi z poczuciem krzywdy. Chociaż ja bym bardzo chciał, by wszyscy byli zadowoleni, także winni, bo otrzymali zasłużoną karę.
    Przecież to utopia! Dlatego kilka osób moderuje forum, każdy ma swój poziom wrażliwości i spojrzenie na sprawę i to co jednemu moderatorowi nie przeszkadza, to drugiemu może się nie podobać i być powodem ingerencji. Jeśli jednak nikt w sposób widoczny nie reaguje na raport, to może jednak kwestia leży w zasadności takiego zgłoszenia, a nie obiektywizmie oceniających.

    Pojawiają się też na forum nicki wyłącznie po to, by "mieszać". Nie ma z nich żadnego pożytku, często też ich wpisy są bez merytorycznej treści dla tematów budowy i takich nie mam obiekcji banować.

    Osoby z większym stażem czasem rozbudowują swoje wypowiedzi o aspekty "nie na temat". Trudniej jest je tak wymoderować by nie zmienić sensu wypowiedzi, ale to się robi.
    Można budować wizje, że dotyczy to osób "zasłużonych dla forum" itp. Można, ale dla mnie to jest tylko forma usprawiedliwiania się przed społecznością..
    To moderuj sobie, powodzenia.

  12. #4952
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Na 12 miechów ?? Za to, że wypowiadam się nie zgodnie z linią partii ??
    A po 12 miechach za to, że nie posypałem sobie główkę popiołem to następne 12 miesięcy ?
    Elfir, o czy Ty gadasz...

    Ubeckie metody wg Moderatora finlandii łamania ludzi, jak widać nie działają...
    Napiszę to po Twojemu:
    Budujesz sobie fałszywą "legendę" niczym szef obecnej partii rządzącej za okres stanu wojennego.

    Przypomnę: dostajesz bany za chamstwo we wpisach i wszechobecną pogardę dla innych użytkowników forum oraz notoryczne zakładanie klonów. Niewiele jest osób na forum, które miało by tyle wielonicków. Każdy ban dany z mojej strony był coraz dłuższy. Zwykle zaczynam od dnia, potem trzech, tygodnia, miesiąca itp. Nigdy nie dałem Ci bana permanentnego bo liczyłem że zrozumiesz że nie można w ten sposób obrażać ludzi. Jak widać myliłem się, bo często wracasz i mocno przesadzasz w swoich wpisach, szczególnie tych nocnych, weekendowych.

    Nigdy nie miałem od nikogo wiadomości w sprawie Twojego bana. I nie będę miał obiekcji dać Ci go ponownie (nawet na stałe), jeśli uznam że nie widzę miejsca dla Ciebie na forum. Jest wystarczająco dużo Twoich wpisów przekraczających wszelkie normy, by tego bana nikt nie chciał zdjąć.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #4953
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Forum Murator utracił masę wiedzy


    To Forum traci, jak tylko się na nim pojawisz:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8113325
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 18-01-2022 o 21:12
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #4954
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-01-2022 o 06:57 Powód: obrażanie

  15. #4955
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Wpisy moderatorów są dowodem na to, że poprosiliśmy kiedyś o pomoc w utrzymywaniu porządku na forum osoby rozsądne. Dziękujemy.
    Moderatorzy, nie sąd. Interwencja w dobrej wierze nie zawsze podoba się forumowiczom, nie zawsze jest w stu procentach sprawiedliwa.
    Ważne jest to, że moderator nie kieruje się uprzedzeniami, a ma na celu dobro forum jako społeczności.
    Takich wytycznych się trzymamy, a za błędy możemy tylko przeprosić.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #4956

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Ważne jest to, że moderator nie kieruje się uprzedzeniami, a ma na celu dobro forum jako społeczności.
    .
    W tej kwestii akurat Redakcja się myli.
    Mając na uwadze poniższe słowa to nijak ma się do tego co Redakcja tu sugeruje.
    Z prostego powodu - osobę, która jedynie wchodzi w kłótnie w niebudowlanych tematach, łatwiej zbanować na kilka dni niż osobę, która zaplątała się przypadkiem w pyskówkę, ale przy okazji jest cenionym doradcą w tematach budowlanych. Zbanowanie takiej osoby stanowi większą stratę dla forum.
    Pojawiają się też na forum nicki wyłącznie po to, by "mieszać". Nie ma z nich żadnego pożytku, często też ich wpisy są bez merytorycznej treści dla tematów budowy i takich nie mam obiekcji banować.
    Jest regulamin forum, czy jest stosowany? Mogę stanowczo stwierdzić że nie. Przepraszam jest, ale tylko wybiórczo i nie do wszystkich.

  17. #4957
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Jeżeli jesteś tutaj tak niesprawiedliwie traktowany, zawsze możesz to forum opuścić i powrócić na fora "ścisłych unysłów" gdzie byłeś moderatorem.
    unde venis et quo tendis

  18. #4958

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zachowaj dla siebie te durne przycinki i chamskie uwagi. Nie umiesz rozmawiać na poziomie to się nie odzywaj to raz a dwa ten post nie był skierowany do ciebie więc po jakiego zabierasz głos - idź i moderuj na forum alkoholowym tak zapewne może udzielać takich chamskich uwag.
    To nie była chamska uwaga, tylko dobra rada, ze szczergo serca napisana i należy ją pozytywnie rozpatrzeć.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  19. #4959
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zachowaj dla siebie te durne przycinki i chamskie uwagi. Nie umiesz rozmawiać na poziomie to się nie odzywaj to raz a dwa ten post nie był skierowany do ciebie więc po jakiego zabierasz głos - idź i moderuj na forum alkoholowym tak zapewne może udzielać takich chamskich uwag.
    Dlaczego tak się unosisz ?
    Naprawdę uważasz tekst @Chef Paul za chamski ?

    To jak ty niby moderowałeś, skoro napisany w neutralnym tonie tekst uznajesz za "chamski" ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  20. #4960

    Domyślnie

    A ty kto? adwokat szefa?

Strona 248 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony