dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 48 z 267
Pokaż wyniki od 941 do 960 z 5331
  1. #941
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Tam jakiś nadgorliwy wykasował mój post, ale poczytajcie sobie kilka początkowych stron tamtego tematu, baaaardzo ciekawa lektura
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...NA-EKO-GROSZEK

    Nikt sobie nie zawracał głowy m2, nikt sobie nie zawracał głowy ociepleniem, nikt nawet nie słyszał o OZC, wszyscy brali kotły 25kW. A to było raptem tylko 9 at temu... Niestety, oprócz nielicznych przypadków tak jest do dzisiaj, wystarczy popytać instalatorów lub podzwonić po sklepach. Nawet producenci kotłów podają do jakiego metrażu dany kocioł pasuje
    I tak właśnie wygląda ta cała branża węglowa. Tutaj udają baranków i nawracają kroplę w morzu, a całą prawdę widzimy za swoimi oknami.
    A jak piszę, że powinni zacząć od siebie to się moje posty wypier...

  2. #942
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Bo moderator = władza.
    Nie każdy jednak dorasta do pełnienia takiej funkcji (zakresem wiedzy, taktem, itp.).

    Stąd równanie: moderator (zwłaszcza admin) = Bóg (niestety).

    A jak woda jest mętna ........... - też niestety.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #943

    Domyślnie

    Rozumiem że ktoś uczestniczy w budowie forum od początku, zaangażował się i chce dobrze. Został adminem i ma pilnować KULTURY WYPOWIEDZI I PORZĄDKU. Ale widząc niesprawiedliwe zachowania szefostwa powinien ładnie odmówić współpracy, a w razie nacisków zrezygnować z administrowania..
    Tak by zrobił człek porządny. Ale dla mnie ktoś, kto bezmyślnie kasuje posty, bo tak chce "góra", to zwykła menda.
    Ja przez FM i szalejącego tu bezkarnie mikiego jestem parę tysi w plecy i nie liczcie admini na to że kiedykolwiek wam odpuszczę czynne ratowanie skóry oszusta.
    Ostatnio edytowane przez Rotan ; 13-02-2015 o 13:14

  4. #944
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    animuss,jestem pod wrażeniem Twojej stopki.
    Toć to sama prawda

  5. #945
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    animuss,jestem pod wrażeniem Twojej stopki.
    Toć to sama prawda
    poza tym linkiem ze stopki !
    a w nim czytamy
    "Orientacyjny koszt ogrzewania węglem domu o powierzchni 120 m² może wynieść od ok. 1 800 zł w przypadku budynku o bardzo dobrej izolacji termicznej, poprzez ok. 2 300 zł (dom o dobrej izolacji) – do ok. 2 900 zł – dla budynku bez izolacji."

    to jest tanie !??!?!?!?!?!

  6. #946
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.822

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    animuss,jestem pod wrażeniem Twojej stopki.
    Toć to sama prawda
    Szybko to zauważyłeś.
    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    poza tym linkiem ze stopki !
    a w nim czytamy
    to jest tanie !??!?!?!?!?!
    Za to artykuł napisany uczciwie .
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  7. #947

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6774630

    tu macie kolejny post z numerem telefonu do sprzedawcy

  8. #948
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Tak patrzac na te cale zadymy to chyba trzeba po prostu wrocic do tematu platnych profili. Bo to od tego momentu w zasadzie chyba zaczela sie awantura.
    Generalnie 1200netto/rok nie jest to jakis majatek, trudno - byc moze trzeba zrobic jedna instalacje/sprzedac pompe, czy 2, zrobic cokolwiek i ta $ przeznaczyc na PP. I tyle w temacie.
    Murator nie zrezygnuje z PP a tu beda dalej trwaly wojny
    Mam propozycje, zeby zamiast "elit, olimpow," itd wstawiac informacje: firma lub osoba prywatna pod nickiem. A PP dodatkowo - jak ktos chce. Tylko po co Redakcja mialaby to robic... skoro wg nich wszystko jest ok.
    Posegregowac uzytkownikow: firma / prywatny i juz....
    a jak firma chce podawac nr telefonu/www/mail itd to PP - jezeli nie chce to nie... ale za namiary kontaktowe: moderacja, ostrzezenie 1,2,3 ban na 48h ostrzezenie ban na tydzien, ostrzezenie ban na 30dni itd.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #949
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Sama idea PP jest OK i ma swoje uzasadnienie.
    Tępienie "ukrytych" i nie płatnych wykonawców, którzy za friko "pozyskują" tu inwestorów - też jest OK.

    Natomiast ktoś musi powiedzieć Redakcji, że co prawda nie ponosi odpowiedzialności za treści nawet "faworyzowanych" forumowiczów, ale za ukrywanie i przeszkadzanie w piętnowaniu oszustów, naciągaczy, itp. - i owszem, jest odpowiedzialność karna .
    Warto również wspomnieć, że moderowanie postów już czyni moderatora, odpowiedzialnym za umieszczone treści.
    I ostatnia uwaga - dobrze by było aby Regulamin przestrzegali także moderatorzy i Redakcja.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  10. #950
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    WOW !!!!
    Przeczytałem ostatnie dwie strony wątku o rakingu kotłów na ekogroszek. Normalnie jestem w szoku. Jaka normalna dyskusja się tam teraz toczy. Nikt nikogo nie wyzywa. Jeden chyba próbował ale został zmoderowany. Oby tak dalej.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  11. #951
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Tak patrzac na te cale zadymy to chyba trzeba po prostu wrocic do tematu platnych profili. Bo to od tego momentu w zasadzie chyba zaczela sie awantura.
    Generalnie 1200netto/rok nie jest to jakis majatek, trudno - byc moze trzeba zrobic jedna instalacje/sprzedac pompe, czy 2, zrobic cokolwiek i ta $ przeznaczyc na PP. I tyle w temacie.
    Murator nie zrezygnuje z PP a tu beda dalej trwaly wojny
    Mam propozycje, zeby zamiast "elit, olimpow," itd wstawiac informacje: firma lub osoba prywatna pod nickiem. A PP dodatkowo - jak ktos chce. Tylko po co Redakcja mialaby to robic... skoro wg nich wszystko jest ok.
    Posegregowac uzytkownikow: firma / prywatny i juz....
    a jak firma chce podawac nr telefonu/www/mail itd to PP - jezeli nie chce to nie... ale za namiary kontaktowe: moderacja, ostrzezenie 1,2,3 ban na 48h ostrzezenie ban na tydzien, ostrzezenie ban na 30dni itd.
    Pamiętasz jak niedawno toczyłeś wojny z Redakcją o PP ?
    Najpierw plujesz, później chwalisz.
    Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
    TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
    PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
    My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

  12. #952
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    k: figher ma płatny profil wykupiony i tyle. A racje ma i to świętą. Po prostu. Jeśli jest firma to wiadomo, że mówi i chwali to co sprzedaje, z wiedzą i technologią już może być i bywa - różnie, ale przynajmniej by się sprawdzało i oceniało co pisze i jak mówi i byłoby jasne. Cywilny to cywilny - żadna głupota nie jest niemożliwa. Poza tym - od firmy można i trzeba by wymagać nieco większego profesjonalizmu i wiedzy i oczywiście można by oceniać to co pisze i mówi. To jedno. Wtóre pisanie pod firmą to odpowiedzialność za słowa bo jeśli napiszę firmą a ktoś napisze że jestem ćwok i sierotka Marysia to mogę uznać, że mając tysiąc iks postów, mogę poczuć się dotknięty jeśli ktoś mi zarzuci, że plotę głupoty. To jest odpowiedzialność za słowo.
    Płatny profil, zwykły - czyli kilka stów, namiar strona netowa czy lepszy - jakieś reklamy - oznaczają, że profil jest moją reklamą i mam prawo podawać nazwy produktów gdyż jest to moja reklama i za nią zapłaciłem. To oznacza, że jeśli nie przekonam swoją fachowością to cały ten bardak będzie można traktować jak zwykły plakat z napisem a mój szmelc jest najlepszy bo najtańszy. Nie zwalnia mnie to oczywiście od posiadania wiedzy bo automatycznie będzie oznaczało to grubsze dyskusje.
    Braku wiedzy fighterowi czy ewbuxxxo nikt nie zarzuci.
    Problem jest gdzieś indziej - że redakcja zbyt często traktuje bzdety pisane w art sponsorowanych za świętość nie do podważenia i nie do zkrytykowania, a zachowania osób z płatnym profilem jako "wszystko dozwolone" byle by nie mordowali. Oznacza to, że coś co ma pozwalać na nieco więcej niż darmowemu użytkownikowi, sprawia, że zwykły user jest kopany za byle bzdure, a jak ktoś zapłaci to robi co chce. Coś takiego nazywa się bałaganem...

  13. #953
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Balto nic dodac nic ujac. Wszystko w tym temacie.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  14. #954
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Płatny profil ma prawo brać udział w dyskusji jak każdy inny forumowicz. Korzyść to ramka z danymi firmami, informacjami komercyjnymi w każdym poście. Płatny profil nie służy do zamieszczania postów reklamowych. Prosimy takie zgłaszać.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  15. #955
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    KarokA To nie tak ze pluje a teraz chwale. Po prostu lekki szok przezylem ze podwyżka z 400 na 4000 poszła. Samo pp średnio mi się podoba z powodu tego ze podpisuje mnie pod każda wypowiedzią. W moimoim przypadku pp jest opłacalne po prostu przy aktualnej cenie za ta usługę.
    BTW w dziale podłogi tarapodłogi tarasy jest właśnie wątek o grubości kleju. Firumowicz rafaljezys szuka kleju od miesiąca? Na Jastrychy anhydrytowe w większej grubości. Jakoś nikt się nie pofatygowal. Poruszony i zaproponowany przeze mnie atlas mega bądź Mapei z Casto miałem wątpliwości co do zastosowania na anhydryt. I po 3 stronach gdzie w zasadzie dobralismy z inwestorem h40 no limit plus grunt na anhydryt wbija zygmuntrolicz wykonawca bez pp ze po co u mnie ma zapłacić 49,50 za h40 jak e Casto jest klej za 45 ! No masakra... Gdzie był PAN Zygmunt jak trzeba było doradzać i zaglebiac się w karty techniczne... Teraz sue pojawił jako wujek dobra rada reklamując castorame i atlasa które to nie maja na fm pp. No bardzo w porządku zachowanie zachowanie. Szkoda gadac. Przepraszam za błędy w poście ale z tel nie igarmiam tego do końca
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #956
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Pamiętasz jak niedawno toczyłeś wojny z Redakcją o PP ?
    Najpierw plujesz, później chwalisz.
    Chcesz to zmienić?On tak już ma i inni jemu podobni.Pamiętaj jednak ,że to nie guru.Jest drabina,są szczebelki.On jeszcze na nią nie wchodzi.

  17. #957
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    KarokA To nie tak ze pluje a teraz chwale. Po prostu lekki szok przezylem ze podwyżka z 400 na 4000 poszła. Samo pp średnio mi się podoba z powodu tego ze podpisuje mnie pod każda wypowiedzią. W moimoim przypadku pp jest opłacalne po prostu przy aktualnej cenie za ta usługę.
    BTW w dziale podłogi tarapodłogi tarasy jest właśnie wątek o grubości kleju. Firumowicz rafaljezys szuka kleju od miesiąca? Na Jastrychy anhydrytowe w większej grubości. Jakoś nikt się nie pofatygowal. Poruszony i zaproponowany przeze mnie atlas mega bądź Mapei z Casto miałem wątpliwości co do zastosowania na anhydryt. I po 3 stronach gdzie w zasadzie dobralismy z inwestorem h40 no limit plus grunt na anhydryt wbija zygmuntrolicz wykonawca bez pp ze po co u mnie ma zapłacić 49,50 za h40 jak e Casto jest klej za 45 ! No masakra... Gdzie był PAN Zygmunt jak trzeba było doradzać i zaglebiac się w karty techniczne... Teraz sue pojawił jako wujek dobra rada reklamując castorame i atlasa które to nie maja na fm pp. No bardzo w porządku zachowanie zachowanie. Szkoda gadac. Przepraszam za błędy w poście ale z tel nie igarmiam tego do końca
    Dobrze ,że przeprosiłeś bo ta składnia wygląda ohydnie.Czytam ten słowotok i nic w nim nie odbieram.Tylko wieczne roszczenia do błędów obcych bez skruchy do swoich.

  18. #958
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Ty koniecznie chcesz mnie sprowokować do reakcji. Jedyne co Ci się udało właśnie to totalne uzyskanie transparentnosci i to do czasu kiedy nie staniesz mi na odcisk. Doczekasz się wtedy reakcji. I nie mów o mnie w 3 osobie, jak masz mi cos konkretnego do powiedzenia stan face to face jak facet a nie jakiś wylinialy gryzon za plecami
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  19. #959
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Płatny profil ma prawo brać udział w dyskusji jak każdy inny forumowicz. Korzyść to ramka z danymi firmami, informacjami komercyjnymi w każdym poście. Płatny profil nie służy do zamieszczania postów reklamowych. Prosimy takie zgłaszać.
    Ktoś już tu w ub. tygodniu przytoczył ten post. Dobrze że znowu został powtórzony. Żeby jeszcze wszyscy rozumieli zasady działania PP. Wszyscy, czyli zwykli użytkownicy i reklamodawcy.
    Jeśli tak jest, że nawet PP nie pozwala na post z przekazem reklamowym to otwiera nam wszystkim pole do działania. Wam do zgłaszania, nam /moderatorom/ do działania. Mi się bardzo podoba to założenie, że PP daje tylko możliwość podpisania "firmą" postów napisanych w zakresie takim jak inni forumowicze.
    Nie bardzo widzę opcji, by wszystkich skatalogować "firma" lub "osoba prywatna".

    Natomiast zmieniam zdanie co do kosztów PP. Nie sprawdzałem tego nigdy, ale 100zł /miesięcznie to jak za darmo i stać na to każdego. Tylko pytanie inne: czy osoba/firma tu się udzielająca stawia na klientów z forum. Bo ja widzę że to nie zawsze jest celem.

  20. #960
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    finlandia: w kwestii PP - dobrze ja się pośmiałem a ty udasz że nie wiesz o co chodzi. Reklama reklamą. Wykupuje płatny profil i mam prawo napisać w stopce a moje najlepsze, mam prawo napisać, że system (niech będzie S*ka) jest najlepsiejszy pod słońcem i składa się z tego czy owego... Ale do ciężkiej anielki - to co wypisują nieraz ludzie z PP czy art sponsorowanym przypomina mi jako żywo reklamówkę pisaną dla idioty który ledwo odróżnia cegłę od pustaka i każdego budowlańca uważa za wyrocznię. Zero dyskusji, szaraczki nic nie wiedzą.
    o fighterze: ja nie mam płatnego profilu, z różnych powodów, co wcale nie oznacza, że nie w swoim temacie kilku "mundrych" już nie uciszyłem. Poza tym jeśli ktoś się pyta i chce odpowiedzi to czemu mu jej nie udzielić. Są takie i śmakie systemy. Założenia dla typowego są takie a nie inne. Musi być to czy tamto. Ja o izolacjach nie powiem nic markowego, ale o tynkach, zaprawach i klejach - to ci z tzw. tylej części ciała w nocy o północy przepis wyciągnę. Machnę się o 2 proc na składnikach zasadniczych... a chemię wskażę jaka ma być. Czy to źle?
    Problem nie jest że fighter mówi to czy tamto, problem jest, że góra przestaje panować nad porządkiem i na dobrą sprawę nie do końca wie co zrobić. Bo tu jest iks firm i ja się przyznaję: mam działalność. Napisałem 150 stron o cemencie a ileś osób te strony uznało za podręcznik wiedzy w kwestiach cement i to co z nim związane. I co ze mną. Ktoś mnie wyzywa - to mam prawo go na p.w. obsobaczyć, a na publiku pokazać mniej lub bardziej kulturnie, że wiedzy ma tyle co kot napłakał. Ale ja piszę w swoim imieniu. Nire piszę w sieci na c. może kupić produkty firmy na a. i m. i one są najlepsze. Chyba że to udowodnię i wdam się w dyskusję i nie polegnę. A nad tym nikt nie panuje.Bo w poszczególnych działach porządek zapewniają userzy, którzy narwańców takich jak ten od atlasa zajadają na śniadanie. Moda tam nikt nie widział. A to mod powinien robić porządek. Nie my.

Strona 48 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony