dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 58 z 267
Pokaż wyniki od 1.141 do 1.160 z 5324
  1. #1141
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Mozemy sie tu "pozabijac" nawzajem... Redakcja i tak zrobi swoje - mozemy jedynie probowac ja przekonac. Pamietajmy ze to nie jest nasze forum.
    Pytanie czy Redakcja chce rozmawiac i poprawiac, czy tez ma nasze opinie tam gdzie swiatlo nie dociera.

    Sytuacja jest konfliktowa, wg mnie grozi to za chwile kolejna fala odejsc ludzi, ktorzy tworza to forum. Czesc osob wykupi PP i nastawienie do forum sie zmieni. Od momentu zakupu PP moje np do forum sie zmienilo z kilku powodow: musze pisac jako oficjalne stanowisko firmy, nie jako osoba to jedno.
    Tym samym nie moge napisac wszystkiego co chce. Czesto sens wypowiedzi ukryty jest miedzy wierszami.

    Jendoczesnie nie patrze juz na forum jako na hobby a stalo sie przez to jednym z narzedzi pracy.... niefajnie... autentycznie mi sie to nie podoba, ale tak jest.

    Nie zmienimy tego swiata (w sensie forum) mozemy probowac, trzeba sie dostosowac do istniejacej rzeczywistosci i w niej przetrwac. Jezeli warunki przebywania na forum stana sie nieakceptowalne - trzeba myslec o nowym, wlasnym forum
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #1142
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Od momentu zakupu PP moje np do forum sie zmienilo z kilku powodow: musze pisac jako oficjalne stanowisko firmy, nie jako osoba to jedno.
    Tym samym nie moge napisac wszystkiego co chce. Czesto sens wypowiedzi ukryty jest miedzy wierszami.
    A no właśnie.

    Pytanie - dlaczego?

    wszak nic się nie zmieniło - NIC.
    PP to tylko wizytówka - chyba, że całe to pisanie i bytność na Forum, to tylko zakamuflowana totalna akcja marketingowa - patrz akcja "strzecharza" (przy czym szedł na chama, ale za darmo).

    Jak ktoś mądrze i fachowo pisze, to mu się jednocześnie PP wyrabia - fakt, ewentualna wpadka bardziej boli.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #1143
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    A no właśnie.

    Pytanie - dlaczego?

    wszak nic się nie zmieniło - NIC.
    .
    zerknij:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...t=panele+rodeo
    i tu juz musze uwazac na kazde slowo, i co z tego ze wiem co sie stalo, i wiem ze nie do konca jest tak jak twierdzi producent... niestety nie moge oficjalnie i dosadnie napisac co sadze na ten temat.... bo zaraz z powodu 10m2 imitacji do sadu trafie... dlatego.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #1144
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.147
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    w temacie bezczelnych i perfidnych manipulacji cudzymi opiniami, w formie cytowania oderwanych od kontekstu wypowiedzi (które dotyczą kompletnie innej sprawy) za co zostałem bezpodstawnie pomówiony przez Elfir to poniżej oryginalny cytat którego powielanie jak się okazuje zostało zabronione na tym forum

    Użyłeś tej konkretnej mojej wypowiedzi jako dowodu na stanowisko Redakcji w sprawie płatnych nicków.
    A ja nie reprezentuję Redakcji. Redakcja nota bene zamieściła sprostowanie.
    Dlatego jesteś manipulantem.

  5. #1145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    zerknij:.
    Gdybyś nie pisał, sprawa z producentem potoczyłaby się taką samą drogą (no może trudniejszą bo ta została upubliczniona).

    A po drugie i najważniejsze primo - ten (taki) opis to jest dopiero reklama, a jak wyrabia sie w takiej sytuacji PP - BAJECZNIE.

    Ps. I tak masz szczęście, że producent "nie jest związany" z Muratorem, bo z automatu, Redakcja takie wpisy usuwa (ła?), a forumowicza bananuje. Szczęściarz z Ciebie.

    Ps. Założenie, że bez PP byłeś anonimowy jest po 10000000000000000 kroć błędne.
    PP to tylko otwarta przyłbica.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 26-02-2015 o 12:43 Powód: dopisałem Ps.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  6. #1146
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    A po drugie i najważniejsze primo - ten (taki) opis to jest dopiero reklama, a jak wyrabia sie w takiej sytuacji PP - BAJECZNIE.


    Ps. Założenie, że bez PP byłeś anonimowy jest po 10000000000000000 kroć błędne.
    PP to tylko otwarta przyłbica.
    ten wpis to po prostu opis standardow w jakich pracuje to nie reklama , chociaz moze i troche tak. Ale zawsze bede stal po stronie mojego klienta. I zrobie wszystko, zeby finalnie byl zadowolony. Nawet jak musze dolozyc do interesu czasami.
    Obecnie tocze olbrzymia batalie, a raczej sie do niej przygotowuje, ale absolutnie nie moge o tym napisac, przynajmniej na ta chwile. Tez dotyczy to forumowiczki.
    A to ze nie jestem anonimowy bez PP to wiem Ale PP wystawiam sie niejako "na tacy" wszytskim, ktorym moja obecnosc jakos przeszkadza.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  7. #1147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Dlatego jesteś manipulantem
    podsumujmy:
    napisałem na tym forum prawie 11 tyś postów i według ciebie wszystkie o balkonach co kategorycznie wiąże się z moderacją
    fighter1983 i sSiwy12 bardzo podobnie coś napisał a ty w pijanym widzie coś tam zobaczyłaś, coś ci się zdawało i poleciały posty
    Liwko to już nawet do komputera nie musi siadać i już mu bana wlepiasz

    Gratuluję mościa panno, bardzo skutecznie to forum rozwaliłaś

    PS kiedy moje posty naczelnego manipulatora zostaną skasowane ??

  8. #1148
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    podsumujmy:
    napisałem na tym forum prawie 11 tyś postów i według ciebie wszystkie o balkonach co kategorycznie wiąże się z moderacją
    fighter1983 i sSiwy12 bardzo podobnie coś napisał a ty w pijanym widzie coś tam zobaczyłaś, coś ci się zdawało i poleciały posty
    Liwko to już nawet do komputera nie musi siadać i już mu bana wlepiasz

    Gratuluję mościa panno, bardzo skutecznie to forum rozwaliłaś

    PS kiedy moje posty naczelnego manipulatora zostaną skasowane ??
    Przecież nie ma z tym problemu.Piszesz post i robisz kopię.Wklejasz po skasowaniu przez moda kopie aż mu sie znudzi kasowanie bo nie jest to wbrew regulaminowi.

  9. #1149
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Przecież nie ma z tym problemu.Piszesz post i robisz kopię.Wklejasz po skasowaniu przez moda kopie aż mu sie znudzi kasowanie bo nie jest to wbrew regulaminowi.
    A co jest wbrew regulaminowi?

  10. #1150
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.147
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    podsumujmy:
    napisałem na tym forum prawie 11 tyś postów i według ciebie wszystkie o balkonach co kategorycznie wiąże się z moderacją

    Ta wypowiedzi jest właśnie pięknym przykładem manipulanctwa z twojej strony
    Ewentualnie totalnego braku umiejętności zrozumienia pisanego tekstu.

    Wiem, że to dla ciebie trudne do zrozumienia, ale Liwko nie dostaje banów tylko ode mnie i nie tylko ja usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum.

    Ale , spoko mogę robić za szwarccharakter, mi zwisa co sobie myślicie o mnie.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 26-02-2015 o 14:00

  11. #1151
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    A co jest wbrew regulaminowi?
    Jeśli chcesz to odpowiem.Całym zdaniem.Wbrew regulaminowi tu na Forum Muratora jest wszystko czego ten regulamin nie obejmuje.Jeśli pisze w nim ,że nikt nie może używać słów obraźliwych.Takich słów używać nie możesz.Wbrew regulaminowi i tu cie zaskoczę jest stronniczość ,którą jesteś częstowany przez moderatora.Jeśli w regulaminie jest zapis ,że mod bez podania przyczyny usuwa watek,temat,post to z automatu działa prawidłowo.Jeśli tego zapisu nie ma robi to wbrew regulaminowi i już nie tylko niemu.Można tak rozprawiać cały czas.

  12. #1152
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ale , spoko mogę robić za szwarccharakter, mi zwisa co sobie myślicie o mnie.
    Nie no co Ty,teraz jak juz wiemy(naocznie) z kim mamy do czynienia to dostać bana od Elfir będzie samą przyjemnością

  13. #1153
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ta wypowiedzi jest właśnie pięknym przykładem manipulanctwa z twojej strony
    Ewentualnie totalnego braku umiejętności zrozumienia pisanego tekstu.

    Wiem, że to dla ciebie trudne do zrozumienia, ale Liwko nie dostaje banów tylko ode mnie i nie tylko ja usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum.

    Ale , spoko mogę robić za szwarccharakter, mi zwisa co sobie myślicie o mnie.
    podkreślone - wystarczający powód do moderacji, takiego wpisu, bo spełnia takie warunki w zupełności.

    Ciekawe jak kliknę w "trójkącik", to do którego moderatora trafi

    Ps. Moim zdaniem, wchodzenie w taką pyskówkę nie przystoi Moderatorowi (a z małej litery - może od bidy, ale od wielkiej, wielgaśnej Bidy).
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 26-02-2015 o 14:49
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  14. #1154
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Do wszystkich.Maja swoje zainteresowania to się potem mądrze dzielą.

  15. #1155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ewentualnie totalnego braku umiejętności zrozumienia pisanego tekstu
    to na co czekasz, zacytuj na dowód swoich słów gdzie konkretnie pisałem o balkonach i dlaczego wymagało to moderacji, bo ja po raz drugi do znudzenia przypominam że o balkonach to pisałem raz i ten post nie został nigdy wycięty, a twoje działania to dokładnie to samo co spotkało fighter1983 tak samo jak jego pomówiłaś mnie bezpodstawnie bo coś ci się zdawało, bo rozumienie czytanego tekstu to dla ciebie wielka trudność

  16. #1156
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.147
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    sSiwy - co jest niewłaściwego w określeniu "usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum. " - bo faktycznie nie rozumiem twojego toku myślenia.

    mpoplaw - nie da się cytować usuniętego wpisu.

  17. #1157
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Takim wpisem robisz dokładnie to samo, za co usuwasz.

    Nie tłumacz się, bo tylko winny ....

    Skoro w Twoim sumieniu masz rację - to wystarczy.
    Sumienie jak doopa - każdy ma swoje.

    Bo jak nie ma przejrzystych reguł - tylko sumienie pozostaje.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 26-02-2015 o 15:12
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  18. #1158
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.147
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    czyli co? Opisałam, jakiego typu posty usuwa moderacja na forum.

    Podejrzewam, ze w zacietrzewieniu czytasz ten tekst, nie jako dwa odrębne:
    1. Liwko nie dostaje banów tylko ode mnie
    2. Nie tylko ja usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum

    tylko jako odnoszący się w całości do Liwko. Co oczywiście wynika wyłącznie z negatywnego nastawienia do mojej osoby, a nie samej istoty tekstu.

  19. #1159
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Pozwól może ja zniewolony do kości i jeszcze dalej..Jak dla mnie niewłaściwe jest w tym to ,że jeśli kiedyś byłaś obiektywna ,teraz zapomniałaś o tym.Pojawiły się nerwy i zaczynasz mówić jak nie kobieta-moderator.Bo ci to np zwisa.

    nie tylko ja usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum.
    Jak dla mnie usuwasz te które nie mają wpływu na pogarszanie twojej już nadszarpniętej reputacji.Popatrz kto na ciebie lekko nastaje.Wielbiciele milczą bo im w to graj.Masz jakiś tam niepisany układ z nimi.Ale skoro jedni i ci sami mają do ciebie pretensje,coś jest nie halo.

  20. #1160
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Elfir a do mnie dlaczego jestes negatywnie nastawiona?
    Bo jestes.
    Masz swoje humorki ....
    i to z powodu tego ze rykoszetem polecial Twoj link ze stopki do ogloszen drobnych, teraz "na wydre" otworzylas sobie firme o nazwie takiej jak forumowy nick...
    Kup PP lub sie zagwiazdkuj.... badz fair wobec forum i forumowiczow skoro sama lamiesz regulamin nagminnie to nie powinnas oceniac innych. a juz w zupelnosci przez pryzmat Twojej sympatii.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 58 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony