dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 83 z 250
Pokaż wyniki od 1.641 do 1.660 z 5336

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktosik Zobacz post
    .
    Forum traktujemy jako pomocne dla inwestorów czy tylko jako powód do kłótni ?
    Bedzie pomocne jeśli w tematach o węglu przeczytamy o węglu, w tematach o PC przeczytamy o PC. Zaśmiecając tematy węglowe złotymi radami i przemysleniami na temat PC czynisz tematy niestrawnymi i kompletnie bezużytecznymi. Bo nikt nie ma ochoty łowić merytorycznych postów wśród 20 stron "napierdalanki ". Jeśli tego nie ogarniasz to proponuje ban dożywotni na wszystkie twe wcielenia.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  2. #2
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Bedzie pomocne jeśli w tematach o węglu przeczytamy o węglu, w tematach o PC przeczytamy o PC. Zaśmiecając tematy węglowe złotymi radami i przemysleniami na temat PC czynisz tematy niestrawnymi i kompletnie bezużytecznymi. Bo nikt nie ma ochoty łowić merytorycznych postów wśród 20 stron "napierdalanki ". Jeśli tego nie ogarniasz to proponuje ban dożywotni na wszystkie twe wcielenia.
    Karington jeśli używasz wobec kogoś konkretnego argumentu popatrz i przemyśl czy ty czasem tak nie czynisz jak on.Gwarantuje ci ,że się wyciszysz bo tak samo robisz.Pogubiłeś się w tym albo ......no wiesz co.Zakładając jednak jakąś tam poprawność w tym twym pisaniu to grzechu nie ma jak ktoś w temacie o wunglu krótko wspomni o PC czy innym źródle pozyskiwania energii.Co innego jak filozofia bierze już górę to tak jak u ciebie to i temat niepotrzebnie się rozjeżdża,
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 15-11-2015 o 13:18

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Bedzie pomocne jeśli w tematach o węglu przeczytamy o węglu, w tematach o PC przeczytamy o PC. Zaśmiecając tematy węglowe złotymi radami i przemysleniami na temat PC czynisz tematy niestrawnymi i kompletnie bezużytecznymi. Bo nikt nie ma ochoty łowić merytorycznych postów wśród 20 stron "napierdalanki ". Jeśli tego nie ogarniasz to proponuje ban dożywotni na wszystkie twe wcielenia.
    Poproszę o konkrety łącznie z moimi postami skoro tak uważasz bo ta wypowiedzią wpisujesz się w zgłaszających bo tak,bo komuś nie pasuje ze piszę o OZC nawet w tematach węglowych czy o źle dobranym kotle do obciążenia cieplnego domu.
    Także zamiast jechać bezpodstawnie wykaż się inwencją i pokaż tę moje posty gdzie pisze np.o pompach ciepła,ogrzewaniu gazem czy prądem w tematach węglowych.
    I żebyś zaraz nie musiał mnie przepraszać....
    Ostatnio edytowane przez Ktosik ; 15-11-2015 o 13:08

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    nie zabrakło - wczytaj się w punkt 2.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ile razy zostałem zbanowany?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #6
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    ile razy zostałem zbanowany?
    Za twój cięty język powinieneś i za niemerytoryczne odpowiedzi podwójnego. Skąd się to bierze wiesz sam.Nie masz PP ale masz w ogłoszeniach drobnych swą reklamę.Reklamujesz na prawo i lewo , a ganisz i zabierasz głos dając przy tym ciętą ripostę tym co się reklamują nazwę to nieregulaminowo.Popatrz na to z tej strony zanim komuś dopieczesz.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 15-11-2015 o 13:47

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Ciągle jęczysz "niemcy mnie biją" i robisz z siebie pierwszego męczennika forum. Przeczytaj rady powyżej. Zrozum. Zastosuj. I przestań jękolić. EOT z mojej strony.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Ciągle jęczysz "niemcy mnie biją" i robisz z siebie pierwszego męczennika forum. Przeczytaj rady powyżej. Zrozum. Zastosuj. I przestań jękolić. EOT z mojej strony.
    Skoro coś piszesz to podeprzyj to jakimiś argumentami w postaci moich postów chyba ze jedynie paplasz żeby paplac co ślina na język przyniesie bez pomyslunku.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    mam ogłoszenie komercyjne w ogłoszeniach drobnych bo mogę takie mieć. Poza ogłoszeniami drobnymi nie promuje swoich wyrobów. Nie uprawiam marketingu szeptanego. Nie udaje swojego zadowolnego klienta. Nie doradzam prawie wcale na tematy związane z chemia budowlaną. Jeśli już to na temat wyrobów których nie produkuję a mam wiedzę na ten temat. Jeśli postępuje niezgodnie z regulaminem to zgłoś to do redakcji. Jak dotychczas nie zostałem zbanowany ani razu . Takie przeoczenie??
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  10. #10
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    mam ogłoszenie komercyjne w ogłoszeniach drobnych bo mogę takie mieć. Poza ogłoszeniami drobnymi nie promuje swoich wyrobów. Nie uprawiam marketingu szeptanego. Nie udaje swojego zadowolnego klienta. Nie doradzam prawie wcale na tematy związane z chemia budowlaną. Jeśli już to na temat wyrobów których nie produkuję a mam wiedzę na ten temat. Jeśli postępuje niezgodnie z regulaminem to zgłoś to do redakcji. Jak dotychczas nie zostałem zbanowany ani razu . Takie przeoczenie??
    Ależ nie tłumacz się.Winny się tłumaczy.To ,że cię nie zbanowali świadczy o czymś innym nie sądzisz??? .Piszesz o udawaniu to prawda,Czasami odnoszę wrażenie ,że udajesz kogoś innego gdy ktoś cię podkręci do niemerytorycznej rozmowy tym samym rozniecając ogień.Wracając do tematu.Kompletnie nie masz racji .To jest moje zdanie , a dlaczego zależny ci aby każdego oprócz ciebie banowano odpowiedzi należy szukać w ogłoszeniach drobnych.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ha! czyli spisek! Wielbiciele pomp ciepła w cudowny sposób zagrażają mojej produkcji farb ściennych.

    Ok - przyjmuję.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    ha! czyli spisek! Wielbiciele pomp ciepła w cudowny sposób zagrażają mojej produkcji farb ściennych.

    Ok - przyjmuję.
    Ale czemu po raz któryś próbujesz tak samo jak inni zgłaszający mnie coś mi na siłę wmawiać i sugerować bezsensownie ?
    Twój post już powinien być zgłoszony do moderacji...
    Zapamiętaj sobie karington raz na zawsze,że jestem jedynie przeciwny stosowaniu paliw stałych w nowych domach a przede wszystkim wegla bo nijak nie ma on sensu w nowobudowanym domu i niech to będzie ogrzewanie gazem,prądem ,pompą ciepła bo to mi wszystko jedno.
    Ważne,żeby nie truło a przy tym istotne jest czy taki inwestor zdaje sobie z tego sprawę,że może nie truć innych.

    Prosiłem Cię zamiast mi coś głupio sugerować,rzuć moje cytaty w celu potwierdzenia swojego pisania niezbyt przemyślanego.
    Ostatnio edytowane przez Ktosik ; 15-11-2015 o 20:13

  13. #13
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    ha! czyli spisek! Wielbiciele pomp ciepła w cudowny sposób zagrażają mojej produkcji farb ściennych.

    Ok - przyjmuję.
    Słuchaj ty się cieszysz zupełnie niepotrzebnie .To są uwagi FM ,a nie kasting karingtona.Nie reklamuj się i tutaj bo powiem szczerze w ogłoszeniach drobnych Redakcja powinna wprowadzić zaostrzenia i pobierać kasę.Zmiękłbyś.Tyle do twego kastingu.Nienawidzę lizusów , podszeptujących by sobie robić elektorat kosztem innych i bardzo nieładnie nadszarpując ich reputacje..Ty tak robisz od dawna i za to powinieneś dostać bana.Nie wiedzieć dlaczego masz furtkę na swoje działania.Kolego karington jak się z tym czujesz gdy w wątku "Forum Muratora - uwagi" nic nie wnosisz tylko swój cynizm i reklamę.To bardzo zła etykieta .
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 15-11-2015 o 21:12

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    .Nienawidzę lizusów , podszeptujących by sobie robić elektorat kosztem innych i bardzo nieładnie nadszarpując ich reputacje.



    Lżyj mnie ! Poniżaj! A potem lżyj jeszcze raz..!

    EOT bo rzeczywiście zaśmiecamy ten temat.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  15. #15
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post


    Lżyj mnie ! Poniżaj! A potem lżyj jeszcze raz..!

    EOT bo rzeczywiście zaśmiecamy ten temat.
    To bardzo niepoprawna postawa.Nie kolego nie EOT............to należy się tym którzy zapanowali nad dyskusją.To jest naganne.
    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Ciągle jęczysz "niemcy mnie biją" i robisz z siebie pierwszego męczennika forum. Przeczytaj rady powyżej. Zrozum. Zastosuj. I przestań jękolić. EOT z mojej strony..............................
    1. czytając o ogrzewaniu podłogowym nie chce czytać o leczących hemoroidy grzejnikach marki Boguś.
    Po to są uwagi FM. Chcesz aby wskazać twoje prowokacje jak osłabiasz bytność forowiczów.Tego byś nie chciał.Jest tego wiele.Będę miał na ciebie baczenie tak jak ty na mnie psując mój wizerunek.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 16-11-2015 o 08:31

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Chcesz aby wskazać twoje prowokacje jak osłabiasz bytność forowiczów.Tego byś nie chciał.Jest tego wiele.Będę miał na ciebie baczenie tak jak ty na mnie psując mój wizerunek.
    Z całym szacunkiem ale Twojego wizerunku bardziej popsuć się nie da. Czynisz to od jakiegoś czasu bardzo skutecznie.
    Na Twoje posty od dawna nie odpowiadam z jednej prostej przyczyny: 90-ciu procent Twoich wywodów nie rozumiem więc ciężko mi nawiązać z Tobą logiczną dyskusję.
    I teraz to naprawdę EOT .
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  17. #17
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Z całym szacunkiem ale Twojego wizerunku bardziej popsuć się nie da. Czynisz to od jakiegoś czasu bardzo skutecznie.
    Na Twoje posty od dawna nie odpowiadam z jednej prostej przyczyny: 90-ciu procent Twoich wywodów nie rozumiem więc ciężko mi nawiązać z Tobą logiczną dyskusję.
    I teraz to naprawdę EOT .
    Jeśli tak to vice versa.Z małym wyjątkiem ,że ja oprócz tego ,że się za friko reklamujesz z twego paplania nie rozumiem 100 % , a na dodatek to kąsasz niemerytorycznie wzbudzając niepotrzebny poklask.Jesteś uzurpatorem tego co łagodnie przeminęło .Popatrz jak w swojej darmowej reklamie. Time się zmienia , a z nim i poglądy . Ty zauważasz tylko to co chcesz zauważyć wypisując za każdym razem to samo , czyli :

    Na Twoje posty od dawna nie odpowiadam z jednej prostej przyczyny: 90-ciu procent Twoich wywodów nie rozumiem

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Bardzo uprzejmie proszę o ujawnienie się cichociemnego moderatora, który skasował mój post, w temacie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...10#post6995910 za (zapewne) umieszczone w nim bezosobowego stwierdzenia "bęcwały", a nie widzi notorycznego łamania Regulaminu par5. pkt.2.5b (piąty akapit).

    Będzie na tyle odważny aby się ujawnić ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    Jesteś pewny, że wskazywany przez Ciebie post został skasowany? Bo ja tego nie potwierdzam, a nawet zaprzeczam - w tym temacie nie było żadnego zgłoszenia i nie widzę na ostatnich trzech stronach żadnego skasowanego postu (a przepraszam - widzę jeden usunięty przez samego autora, ale nie zaglądam do niego).

  20. #20
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jesteś pewny, że wskazywany przez Ciebie post został skasowany? Bo ja tego nie potwierdzam, a nawet zaprzeczam - w tym temacie nie było żadnego zgłoszenia i nie widzę na ostatnich trzech stronach żadnego skasowanego postu (a przepraszam - widzę jeden usunięty przez samego autora, ale nie zaglądam do niego).
    Nie panujesz Pan Panie finlandia już nad tym topikem . Zapytaj ich czy jak wróg stanie u progu bram co zrobią??? Ja wiem ,a ty ???.Co ich tak napędza w tej ohydzie.Powstrzymaj to póki czas..Takie wątki winny być zabronione.Szkodzą FM.

Strona 83 z 250

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony