dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 99 z 267
Pokaż wyniki od 1.961 do 1.980 z 5324
  1. #1961
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Trochę inna sytuacja.
    On (ten niby), sam siebie karmił i to od dłuższego czasu.
    Jaś tylko zwrócił na to uwagę - nierozsądnie, bo liczył na sprawiedliwość i że prawda zwycięży - a tu głęboki odbyt, proktolog zdecydowanie zainterweniował i śmierdzi jak jasna cholera.

    Głupiutki Jaś liczył na sprawiedliwość.

    Ps. I uważaj Waść, albowiem określiłeś najjaśniejszego na tym Forum, a w dodatku z PP - bardzo niecnie.
    Kara może Cię za to dopaść - oczywiście nadana przez anonima.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 26-11-2015 o 09:38 Powód: Ps. dopisałem.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #1962
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Witam witam po przymusowych wczasach za nękanie bogusława. Czaicie, za nękanie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	338759

    Dostałem trzy dni tylko za to, że ośmieliłem się napisać, że rozmawia sam ze sobą. Apelowałem nawet o zabranie zabawek z jego monologu, ale ten post też ktoś wykasował.
    Zapytam wprost. Co to za bęcwał tak moderuje??? Chciałbym tego bęcwała o coś zapytać. Ciekawe czy teraz będzie taki odważny.
    A co na to droga redakcja, co na to inni moderatorzy? Wszak to na wasz wizerunek taki bęcwał pracuje. Co wy na to?
    Czy czasem nie powinniście zacząć robić porządki na forum od siebie?

  3. #1963
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Znowu go nękam?

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Przecież ty kompletnie nie wiesz o czym gadasz człowieku! Jaka ciepła posadzka w dzisiejszych domach? Kiedy taka występuje? Weź się lepiej chłopie zabieraj stąd z tymi swoimi grzejnikami, bo te wpisy to raczej im reklamy nie robią. Gorzej, coraz więcej forumowiczów widzi z kim ma do czynienia.

    ps. Teraz znowu na mnie zakablujesz, że cię nękam?

  4. #1964

    Domyślnie

    Liwko, obawiam się że jesteś na straconej pozycji , bo:
    http://www.infor.pl/prawo/prawo-karn...e-nekanie.html
    O uporczywym zachowaniu się sprawcy przestępstwa przewidzianego w art. 190 a k.k. świadczy szczególne nastawienie psychiczne polegające na nieustannym nękaniu, pomimo sprzeciwu pokrzywdzonego, a także dłuższy upływ czasu, przez który sprawca powtarza swoje zachowania skierowane przeciwko osobom nękanym. Skutkiem zachowania się sprawcy musi być wytworzenie u pokrzywdzonego uzasadnionego poczucia zagrożenia lub poczucia istotnego naruszenia jego prywatności.
    każdy wpis, w którym podważasz sens jego teorii, sprawia że u pokrzywdzonego jest wytwarzane uzasadnione poczucie zagrożenia
    wyjaśniło się, dlaczego zniknął pewien wątek - otóż wszyscy zadowoleni użytkownicy podłogówek, swoimi entuzjastycznymi wpisami nękali pokrzywdzonego i wywoływali nieustanne uczucie zagrożenia
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  5. #1965

  6. #1966
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    wyjaśniło się, dlaczego zniknął pewien wątek - otóż wszyscy zadowoleni użytkownicy podłogówek, swoimi entuzjastycznymi wpisami nękali pokrzywdzonego i wywoływali nieustanne uczucie zagrożenia
    Który wątek zniknął?

  7. #1967
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Pewnie że nękasz. W sumie w tym przypadku jest szlachetne ale całkowicie pozbawione sensu. Brak zrozumienia z drugiej strony. Może nie tyle zrozumienia co rozumienia. Czegokolwiek.
    Pamiętam jak kilka lat temu Bogusław Bez Płatnego Profilu występował na forum jako lekarz zatroskany o zdrowie Narodu Polskiego w związku z używaniem ogrzewania podłogowego. Jakież to on teorie snuł. Był tak zapalczywy w zwalczaniu podłogówki że zaczęło to śmierdzieć biznesem a nie troską o zdrowie współobywateli. I proszę , szast, prast i okazało się że Bogusław produkuje grzejniki.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  8. #1968
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    ............ I proszę , szast, prast i okazało się że Bogusław produkuje grzejniki.
    Nie okazało się, bo wszyscy wiedzieli kim jest, tyle że kłamał, przez lata kłamał, że z R nie ma nic wspólnego - jeszcze na "starym" FM
    Teraz "uknuł" dwa nowe pojęcia "ogrzewanie hybrydowe" i "bezpieczeństwo cieplne"

    Ps. I nie wiadomi czy miał (ma) prawo do wykonywania zawodu lekarza - w tamtych latach w żadnej IL nie figurował, jako lekarz z prawem do wykonywania zawodu. Prawdą jednak jest to, że pod wpływem nękania go na FM co do szkodliwości podlogówki, ze swojej strony firmowej, usunął takie stwierdzenie.
    I drugą prawdą jest, że jakoś wtedy za nękanie go i to uporczywe - nikt bana nie dostał (ale wtedy to był tylko B, a nie było B z R i z PP).
    Taka sprawiedliwość dziejowa.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  9. #1969

    Domyślnie

    Coulignon - to właśnie ten wątek o którym piszesz miałem na myśli...on zniknął
    pamięta ktoś jego pełną nazwę? - na pewno będzie w google cache

    sSiwy12 - teraz już nie ma prawa wykonywania zawodu, ktoś pamiętam wklejał jakieś dane z rejestru lekarzy (o ile dobrze pamiętam - jakiś Lekarz - w wątku który zniknął ) -

    dodałem:
    to był surgi22
    każdy może sprawdzić w centralnym rejestrze lekarzy RP, wpisując imię i nazwisko
    Status: dane znajdują się w ewidencji
    tytuł zawodowy:nieokreślony
    numer PWZ: brak
    Ostatnio edytowane przez JTKirk ; 26-11-2015 o 15:31 Powód: dodałem
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  10. #1970
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    sSiwy12 - teraz już nie ma prawa wykonywania zawodu, ktoś pamiętam wklejał jakieś dane z rejestru lekarzy (o ile dobrze pamiętam - jakiś Lekarz - w wątku który zniknął )
    Zapewniam Cię że jest - wystarczy sprawdzić w http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/rejlek/hurtd wpisz imię, nazwisko ..................
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  11. #1971
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    I drugą prawdą jest, że jakoś wtedy za nękanie go i to uporczywe - nikt bana nie dostał (ale wtedy to był tylko B, a nie było B z R i z PP).
    Taka sprawiedliwość dziejowa.
    Czyli płatnych profili nie tykać. To po co forum...?

  12. #1972
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Jak to po co ?
    Ta piaskownica jest po to aby pani przedszkolanka i dyrekcja dostały po lizaku, od dzieci, które mają w tym interes.

    Oj głupiś ty Jasiu - głupiś.
    My som tylko mięso armatnie.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  13. #1973
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Jak to jest, że płatny profil może kłamać, uprawiać nachalny marketing, wypisywać różne bzdury i włos mu z głowy nie spada? Poziom tego forum sięga pomału dna.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...57#post7004657

  14. #1974
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Było o tym wielokrotnie. Zawsze sięgnie dna gdy do dyskusji wkrada się komercja -- wtedy każdy ciągnie w swoją stronę. Warto się w końcu zdecydować czy to forum to słup ogłoszeniowy czy platforma dyskusyjna, bo w podwójnym wydaniu to nigdy jeszcze nie zadziałało. Ale i sami użytkownicy nie pomagają. Pierwszy przykład z brzegu:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7004655

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Nie ja zacząłem [...]
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7004161
    Oczywiście że nie. Zaczął sam syn Macieja.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  15. #1975

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Ale i sami użytkownicy nie pomagają. Pierwszy przykład z brzegu:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7004655


    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7004161
    Oczywiście że nie. Zaczął sam syn Macieja.
    No to już wiemy jak na imię Twemu ojcu, Michale . Chciałem dopisać epilog do tamtej dyskusji, ale postanowiłem przeczytać wcześniej wątek, który mi poleciłeś. Widzę, że mimo decyzji o zaprzestaniu poruszania "tamtego" tematu, nie możesz się powstrzymać jeno wątek zmieniłeś Miałem dla Ciebie w związku z tamtym tematem propozycję, ale jednak zmieniłem decyzję. Na szczęście Tyś mądry i ustąpiłeś, a ja głupi nie mogę. Bywaj.

  16. #1976

    Domyślnie

    Aha, w związku z zaistniałym tematem dobrowolnie zgłaszam do moderacji wymieniony przez kolegę Myjka wątek tudzież siebie do ukarania banem. Może być dożywotni. Wszystko mi jedno.

  17. #1977

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...owe-sterowanie - buguś zniszczył kolejny wątek o ogrzewaniu podłogowym. czy ktoś to posprząta?
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  18. #1978
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Widzę, że mimo decyzji o zaprzestaniu poruszania "tamtego" tematu,
    Nie "tamtego" tematu, tylko dyskusji w tamtym WĄTKU. Ponieważ to nie był odpowiedni wątek na dyskusję jaką rozpocząłeś najpierw nic nie znaczącą uwagą, a następnie bajaniem o regulaminie, ilości kont itp. To w odpowiedzi na mój post, który odnosił się do wyjaśnienia dlaczego sprzedawcy kotłów w nosie mają co sprzedają. Heloł?

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Aha, w związku z zaistniałym tematem dobrowolnie zgłaszam do moderacji wymieniony przez kolegę Myjka wątek tudzież siebie do ukarania banem. Może być dożywotni. Wszystko mi jedno.
    Nie ma co kasować, to cenna lekcja. Ja bym sugerował przenieść tę dyskusję tutaj i kontynuować zamiast strzelać fochy. Skasowanie i ban nie rozwiąże problemu tego forum, w którym chciałbym brać czynny udział, ale w obecnej formie się po prostu nie da.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 26-11-2015 o 19:07
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  19. #1979

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Nie "tamtego" tematu, tylko dyskusji w tamtym WĄTKU. Ponieważ to nie był odpowiedni wątek na dyskusję jaką rozpocząłeś najpierw nic nie znaczącą uwagą, a następnie bajaniem o regulaminie, ilości kont itp. To w odpowiedzi na mój post, który odnosił się do wyjaśnienia dlaczego sprzedawcy kotłów w nosie mają co sprzedają. Heloł?


    Nie ma co kasować, to cenna lekcja. Ja bym sugerował przenieść tę dyskusję tutaj i kontynuować zamiast strzelać fochy. Skasowanie i ban nie rozwiąże problemu tego forum, w którym chciałbym brać czynny udział, ale w obecnej formie się po prostu nie da.
    Jak zwał, tak zwał.
    Daj już spokój obwinianiu mnie za swoje frustracje forumowe. Użyłeś tam takiego magicznego skrótu. Masz jakiś honor i dotrzymasz słowa? Bo wygląda na to, że...
    Mylisz się twierdząc, że czuję się jakoś dotknięty tą dziecinadą. Postawiłeś znak równości między moim postem a wypowiedziami pewnego człowieka o wielu nickach, więc skoro tu zagląda moderacja, to wpadłem się podpier...ć, bom źle uczynił

    A jeśli chodzi o "bajanie", to zauważ niezwykły fakt, że człowiek o wielu nickach, którego tam posądziłeś o odpowiedź na wyimaginowane pytanie, mimo zablokowania konta w dalszym ciagu pisze na forum. Tego dotyczyła moja "nic nie znacząca uwaga". Ale dziwi mnie niezwykle, ile swego cennego czasu i liter poświęciłeś temu drobiazgowi. Gdybyś naprawdę chciał mi coś przekazać, a nie zaistnieć na forum, użyłbyś PW. Konsekwencja natomiast w pisaniu publicznie na forum w tamtym i tym wątku tylko utwierdza mnie w przekonaniu, iż była to zaplanowana "pokazówka". Chcesz moderatorem zostać?

  20. #1980
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Jak zwał, tak zwał.
    Daj już spokój obwinianiu mnie za swoje frustracje forumowe. Użyłeś tam takiego magicznego skrótu. Masz jakiś honor i dotrzymasz słowa? Bo wygląda na to, że...
    Mylisz się twierdząc, że czuję się jakoś dotknięty tą dziecinadą. Postawiłeś znak równości między moim postem a wypowiedziami pewnego człowieka o wielu nickach, więc skoro tu zagląda moderacja, to wpadłem się podpier...ć, bom źle uczynił

    A jeśli chodzi o "bajanie", to zauważ niezwykły fakt, że człowiek o wielu nickach, którego tam posądziłeś o odpowiedź na wyimaginowane pytanie, mimo zablokowania konta w dalszym ciagu pisze na forum. Tego dotyczyła moja "nic nie znacząca uwaga". Ale dziwi mnie niezwykle, ile swego cennego czasu i liter poświęciłeś temu drobiazgowi. Gdybyś naprawdę chciał mi coś przekazać, a nie zaistnieć na forum, użyłbyś PW. Konsekwencja natomiast w pisaniu publicznie na forum w tamtym i tym wątku tylko utwierdza mnie w przekonaniu, iż była to zaplanowana "pokazówka". Chcesz moderatorem zostać?
    Oczywiście, w tamtym wątku już ci nie odpiszę zgodnie z tym co zaznaczyłem z pomocą stosownego akronimu. To jest odpowiedni wątek i tutaj będę kontynuował dyskusję, o ile chcesz się pochylić nad problemem jaki toczy to forum. A problemem są wg mnie jałowe posty, m.in. takie jak twoje, pisane w niewłaściwych miejscach, oderwane o tematu wątku czy też bieżącego tematu dyskusji. Poważnie nie da się powstrzymać od takich postów aby utrzymać porządek, nie da się pisać bez prywatnych wycieczek, insynuacji, obrażania? Teraz chcę poświęcić czas, aby potem go mniej zmarnować i by mniej go zmarnowali inni.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

Strona 99 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony