dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 41
  1. #21

    Domyślnie

    Ja kupiłam mieszkanie od Grupy Inwest już kilka lat temu i z samego mieszkania jestem raczej zadowolona ale ze współpracy z deweloperem po odbiorze mieszkania już niestety nie. Drobne poprawki przy odbiorze zostały naprawione błyskawicznie ale wiadomo, że niektóre mankamenty wychodzą z czasem. Jeszcze mieszkanie nie zostało wyremontowane a już zaczęły pojawiać się usterki, które zgłosiłam i niestety na wszystkie moje problemy zastępca prezesa odpisał dyplomatycznie, iż wszystko to jest spowodowane kwestią użytkowania i zostało zrobione zgodnie ze sztuką budowlaną więc każdy mój punkt został z góry obalony. Pytanie więc czy takie rzeczy jak pękające tynki czy od początku nie działająca elektryka w niektórych pomieszczeniach można wywnioskować, że jest ok nawet tego nie sprawdzając? Pan prezes chyba jest jasnowidzem, gdyż ze swojego biura widzi, że pęknięty tynk powstały w całym mieszkaniu spowodowany jest remontem mieszkania, którego oczywiście jeszcze nie zaczęłam. Po kolejnym liście i czekaniu zadzwonił fachowiec, że przyjdzie sprawdzić i sam powiedział, że większość rzeczy to standardowe rzeczy i jak najbardziej jest to w ramach gwarancji, więc się ucieszyłam, że będę mogła mieć to z głowy jak najszybciej ale niestety nie W następnej odpowiedzi deweloper napisał ten sam stek bzdur, że jest to wina użytkowania i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności a z elektryką podał mi numer do podwykonawcy, którego nikt nie odbiera i na dodatek szanowny pan prezes naliczył sobie koszt przyjścia pracownika na oględziny 250zł. Sama sprawy nie wygram, więc zadzwoniłam do wspólnoty mieszkaniowej i oni niestety mają ten sam problem z deweloperem od wielu lat w częściach wspólnych. Także upominanie się o swoje z Grupa Inwest to jest jak walka z wiatrakami. Czy tutaj również problem z kotłownią, gdyż niezależnie od ustawień parametrów zaczyna działać dopiero gdy na zewnątrz jest poniżej 0 stopnie, więc do tej temperatury trzeba ubierać się cieplej a jak zacznie działać to też jest nie za ciekawie, gdyż grzejniki odkręcone maksymalnie są tylko ciepłe i w nocy można zmarznąć. Czy kupiłabym jeszcze raz mieszkanie u tego dewelopera? Sama nie wiem, gdyż mieszkanie samo w sobie jest ok (poza mega cienkimi ścianami, gdzie znam już całe historie sąsiadów a nie podsłuchuję ich specjalnie) ale współpraca z deweloperem jak się już zapłaci pieniążki jest na innym poziomie i chyba wolałabym zaoszczędzić nerwy i kupić mieszkanie gdzie indziej choć nie zawsze może to oznaczać, że będzie lepiej.

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mariusz_ZK

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszewice
    Kod pocztowy
    01-801
    Posty
    1

    Domyślnie

    nat_alia1 - uwierz mi, nie będzie lepiej. Większość deweloperów to pieprzeni leserzy, którzy partolą sprawy już na etapie budowy. Akurat Grupe Inwest znam osobiście, bo z nimi kiedyś pracowałem i wiem, że przykładają się na etapie budowy. A że nikomu się nie chce prowadzić napraw w okresie gwarancji, to tak jest zawsze. Najlepiej wydaj te 500 złotych sama, napraw sobie ryse na ścianie i będziesz zadowolona spała spokojnie.

  3. #23

    Domyślnie

    potwierdzam wpis kolegi – czy to mały czy to duży, nigdy nie wybudje bez usterek. To tylko od ciebie zależy jak duża wagę przykładasz do prostego kąta. Ostatecznie świat nie kończy się na 4 kątach

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Emek81
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    HAHAHAHAHA

    Dyskusja ludzi co wpiszą 1 post i już ich nie ma ;p ehhh śmieszny temat ;p

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    temat do skasowania.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #26

    Domyślnie

    Niedawno odbierałem swoje mieszkanie na Tarnobrzeskiej – wziąłem 3 inspektorów z każdej branży i teraz myślę, że wyrzuciłem kasę w błoto, bo znaleźli jakieś pierdoły które sam mógłbym wpisać (dokręcić gniazdko do ściany). No ale strzeżonego… W końcu nie zawsze ma się do czynienia z profesjonalną firmą.

  7. #27

    Domyślnie

    ja już sam nie wiem, z jednej strony niby wiarygodne opinie, co z tego, że jednobitowców, ile razy w życiu się kupuje mieszkanie, z drugiej strony doradca cały sercem z licznikiem pięciu tysięcy wpisów doradza zamknięcie forum…

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    temat do skasowania.
    dlaczego do skasowania - zobaczmy na ile postów starczy komuś weny.

  9. #29

    Domyślnie

    Grupę Inwest polecam, nie jestem żadnym trollem, kupiłem u nich mieszkanie na Kordeckiego i naprawdę jestem zadowolony. Na początku był mały problem ze zjazdem do garażu podziemnego, ale deweloper wszystko w trybie szybkim poprawił. Mieszkanie odebrane bez uwag. Obsługa bardzo profesjonalna. Jeżeli ktoś ma wątpliwości zapraszam na priv lub email: [email protected]

  10. #30
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dominika_1974

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-315
    Posty
    3

    Domyślnie

    Chyba konkurencja działa na forum. Ludzie piszą o swoich doświadczeniach, które głównie są pozytywne to nie – lepiej usunąć temat i niech nikt nic nie wie…

  11. #31

    Domyślnie

    a jak nie masz 2 milionów postów na koncie, jak te wariaty, to nikt Cię nie chce słuchać... jakie trzeba mieć życie osobiste, żeby cały czas siedzieć na forum i cenzurować innych... urodziliście się nie w tych czasach, trochę za późno...

  12. #32

    Domyślnie

    ja mogę polecić ta firmę - kupowałem mieszkanie w Aninie i należę do tzw. trudnych klientów, którzy maja mnóstwo pytań i problemów zmiany lokatorskie udało mi się wprowadzić bez problemu

  13. #33

    Domyślnie

    co za dziwne forum, że żeby dodać opinię trzeba się najpierw wytłumaczyć, że się nie jest konkurencją W każdym razie dla mnie są spoko... czekam na odbiór mieszkania na Kałuszyńskiej, byłam już zawczasu na budowie i myślę, że mogę pochwalić - przede wszystkim fajnie, że wreszcie ktoś pomyślał o dużej rowerowni na parterze przy wejściu...

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    A tutaj mamy doroczny zlot forum muratora tylko dla jednopostowców. Witamy serdecznie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  15. #35

    Domyślnie

    My przed tygodniem odebraliśmy mieszkanie na Garibaldiego. Mieszkanie bardzo fajne, trochę martwi mnie wąski wjazd do garażu, dla męża to pewnie kwestia treningu, dla mnie trzeba założyć fundusz na lakierowanie auta

  16. #36
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Magda918

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-259
    Posty
    1

    Domyślnie

    Tak - wjazd do garażu jest faktycznie dość wąski, ale sprawdzaliśmy z mężem papiery u dewelopera i wszystko jest zgodnie z dokumentacją i zgodnie z planami, więc po prostu trzeba się przyzwyczaić.

  17. #37

    Domyślnie

    Odebraliśmy lokal na Kałuszyńskiej. Wszystko OK.

  18. #38

    Domyślnie

    Na szklanych domów też odebraliśmy bez problemów - dobra jakość, ładne wykończenie, jest lepiej niż sobie wyobrażaliśmy. Jak dla mnie deweloper bardzo w porządku.

  19. #39

    Domyślnie

    Mogę tylko potwierdzić dobre opinie o tej firmie. Chyba poprawili mocno jakość.

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Prosimy o więcej reklamy.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony