dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: modele RC

  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie modele RC

    Czy ktoś z forumowiczów się w to bawi? Zaczyna mnie to kręcić. Może są jacyś wyjadacze w dziedzinie powiedzmy: samolotów z napędem elektrycznym albo helikopterów. a może samochodów off-road, też raczej elektrycznych? W spalinowe modele raczej nie wejdę ze względu na cenę i uciążliwość dla sąsiadów.
    W sumie to wszystko mnie ciekawi, czym jeździcie/latacie/pływacie. Może łodzie, żaglówki, rakiety. Synek mi rośnie, więć będę mógł zrealizować parę swoich marzeń z dzieciństwa. Ja zacząłem od samochodów. Mam terenowy monster truck, 4WD na dwa silniki 540. Maceruję nim na razie ogród i popycham nim synka w jego samochodzie z napędem nożnym.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    wszystko przed tobą
    potem będzie napęd własny, a ojciec na czujce obserwacyjnej, nastepnie przejdziesz do urzadzeń peelingujących kolana i lokcie. Kolejny sprzęt bedzie wymagał koordynacji ruchowej z zestawem glosno-mówiącym "hamuj, hamuj" itd, itd

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    ja jak już się wybuduję, to mam nadzieję iż w końcu zrealizuję moje marzenia, czyli zbuduję prawdziwego Hot Roda
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Jako nastolatek zbudowałem kilka rakiet. Niektóre nie chciały polecieć. Skończyło się na solidnych oparzeniach. Ale paliwo stałe jako niedoszły chemik miałem super. Konstrukcja była niedopracowana. Jak już zostałem mechanikiem z dyplomem to mi minęło.

  5. #5

    Domyślnie

    Pewien pan z Teksasu,buduje u siebie za domem rakiete.
    Nie jest to zabawka,tylko pelnowymiarowo-pelnowartosciowy statek kosmiczny.On chce udowodnic,ze w NASA pracuja sami zlodzieje,ktorzy amerykancow,a wiec i jego okradaja.Bo przeciez program lotow kosmicznych oplacany jest z podatkow ciezko pracujacych citizenow.
    Odgraza sie,ze jezeli w wyniku naciskow tychze typow z NASA,wladze zabronia mu wystartowac z terenu US,to przetransportuje swoj space ship do pobliskiego Meksyku,gdzie prawo jest duzo bardziej liberalne.

    To tak moze troche obok glownego nurtu tematu.

  6. #6

    Domyślnie

    Może odświeżymy temat, czy ktoś interesuje się modelarstwem? Ja od niedawna zaraziłem się od mojego kumpla tą pasją. Najbardziej interesują mnie modele rc takie jak helikoptery zdalnie sterowane. Ostatnio zakupiłem Helikopter Blade CX2 RTF Co-Axial elektro. Po prostu cudeńko.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony