dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 256
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 5103
  1. #1061
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar makowa_panienka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    1.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post

    Przez tę akcję z kotkiem Tar nie zauważyłam Twojego wpisu Makowa Panienko.
    Skoro lubisz taki styl życia (kolejna rzecz podobna u nas obu) to będziemy mogły wymieniać się przepisami itp.
    Kocham zdrowo karmić rodzinę i przyjaciół. Dla mnie zdrowe jedzenie to jedzenie bez chemii - czyli wykonane własnoręcznie, bez ulepszaczy, barwników, konserwantów itp.
    Ja przez budowę domu jestem w takim jakby niebycie - wszystko odładam na później. To później trwa juz kilka lat Ale się doczekam tej mojej stagnacji. A przepisami się nie wymienię, bo nie mam ja niespecjalnie odnajduję się w kuchni, ale tak jak Ty gotuję zdrowo, bez chemii. Za to przepisy będę brała od Ciebie i podziwiała Twoje wyroby.

    Napisałaś, że poznajesz mnóstwo sympatycznych ludzi w związku z zainteresowaniem Twoim domem. Nie żebym to ja była sympatyczna, ale też bym chciała poznać taką ciekawą postać jak Ty
    MIESZKAMY OD 28.05.2016 ...będzie trochę po angielsku...

    Z8 dziennik budowy makowej_panienki

    Z8 komentarze do makowej_panienki

  2. #1062
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Śnieżycę? Jaką śnieżycę?? Ja chcę wiosnę!
    Co prawda widziałam prognozę z temperaturami ujemnymi, ale to jeszcze nie znaczy, że ma sypać śnieg. Ja protestuję!
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  3. #1063
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zasypało Was?
    U nas +1, ale leży śnieg i troszkę popaduje, tak tylko tyle, żeby nie było szaro-buro.

    W takie dni ogień w kominku i grzane winko polecam
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #1064
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Albo śnieżna nie mrożna zima, albo słoneczna wiosna. Ja już jednak poproszę wiosnę
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #1065
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    U mnie też śnieżyca, ale śnieg toleruje, pięknie wygląda świat za oknem, Nie znoszę tego brudu zimowego. Pestko śnieżyca idzie od strony Łodzi, do Ciebie też za jakąś godzinkę dotrze...

  6. #1066
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dobrze, że weekend się zbliża, można będzie w domu przesiedzieć. Chłopa z psami wygonię na spacer
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  7. #1067
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Przejechałam się kilka dni temu samochodem po okolicznych drogach i po 5 km zawróciłam, jak musiałam się minąć z ciezarówką i zaczęło mnie ściągać do rowu.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #1068
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    miałam o kotkach napisać. Urabiam męża, żeby zostały teraz maja 4,5 miesiaca

    czarne kocurki są mega przylepy, Jeden kochaniutka kluska, strasznie lubi pieszczoty, jak tylko mnie widzi włącza mu sie mega głośny traktor. Pirat - też jest strasznie przytulaśny, do tego okropny łobuz trzeci kotek ma śliczne puchate futerko.

    księżniczki ciapeczkowe są w oógóle mistrzostwem świata. mega puchate, cały czas dopatruję się na ich futerku nowych śmiesznych ciapek biało-rudych. Są trasznie płochliwe, czają się jak szpieg z krainy deszczowców, czasem się tak śmiesznie czołgają ale jak już uda się upolować to sama słodycz.

  9. #1069

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Śnieg tolerujesz, bo pewnie nie musisz jeździć, albo masz odśnieżone, albo masz na drugie Kubica
    Dla mnie śnieg oznacza ogromny stres związany z jazdą samochodem w ekstremalnie ciężkich warunkach.
    To chyba ja mam na drugie Kubica Taką pogodę traktuję jako okazję do przećwiczenia hamowania biegiem i jak nie doprowadzić do poślizgu. A jeśli w jakiś poślizg już bym wpadła, to byłaby to okazja do opanowywania pojazdu ;P
    Nic nie poradzę, lubię jeździć niezależnie od warunków
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  10. #1070

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    chodzi o kompletnie zasypane, zawiane i nieodśnieżone drogi i brak możliwości poruszania się.
    Tu nawet Kubica nie poradzi.
    To nasze rejony pokazywano najczęściej w TV w 2001 i 2008 roku jako odcięte od świata.
    Nie wyjedziesz i już.
    Spoko, na moim Podlasiu nie jest wcale wiele lepiej. A w nowym domu, na kolonii, będzie jeszcze weselej Ale ja się na to godzę, bo w zamian dostanę przecudne widoki.
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  11. #1071
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    nie jeżdżę samochodem , ok w takim razie może być ciężko.

    kotków jest 5 szt - 3 czarne kocurki i 2 księżniczki. plus 2 parka większych kociaków i kocica matka = 8 szt futra w zeszłym tygodniu byliśmy z nimi u weta ze wszystkimi, wesoło, było - 5 kursów zrobiliśmy i do tego w jeden dzień sie nie wyrobiliśmy ze wszystkimi

    męża ostatnio naszło, żeby robić kotłownie w salonie. i mi truję od jakiegoś czasu. na szczęście na razie nie stać nas.

  12. #1072
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    bo mamy tylko jeden transporterek muszę dokupić drugi. Nie zakładaliśmy, że będzie tak duża kocia rodzina

    OK! też już mnie zaczyna wnerwiać ta śnieżyca, nieźle napadało już, pada coraz więcej, Jutro Julkę na cały dzień na dwór wywalam, niech buduje kotom iglo

  13. #1073
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    no to ładnie, miałabym Cię na sumieniu

    mąż przestał smęcić, żeby ogłoszenie dawać, przekonuję się do misiaczków, razem ze mną sie z nimi bawi i mizia

    hmmm kotki są oficjalnie zewnętrzne, w domu przebywają tylko 18 godzin dziennie

  14. #1074
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Śnieg lubię, mróz wtedy gdy śnieg mi skrzypi pod nogami, słoneczko świeci i widoki są przepiękne. Nawet odśnieżanie może być fajnym zajęciem. Co innego jeździć. Pół biedy jak po śniegu, ale droga z lodowymi muldami i kierowcami, którzy jadą nie myśląc o innych, to już co innego. Kilka lat temu zaliczyliśmy taniec na pewnym zakręcie niedaleko nas. A ile było odkopywania i wyciągania nawet nie z rowu, ale z kolein Wszystko okey byle nie za często.

    Wieczorny widok z jednego z okien salonu...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016_01-15styczen-IMG_3928w.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	343480

    ...i sikorka, członkini niewielkiego stadka, które u nas pod okapem dachu mieszka
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016_01-15styczen-IMG_3904w.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	343479

    Nadal pada i wszystko co odśnieżyliśmy znowu zasypane.


    Kot chodzi zawsze własnymi drogami
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #1075
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Pusiu, ja Ciebie doskonale rozumiem. U nas było podobnie.
    Gdy zamieszkaliśmy, w końcu nie tak daleko od W-wy, bo nieco ponad 30 km od Pałacu Kultury, dom jeszcze nie był nawet w połowie wykończony. Właściwie jedyne pomieszczenia, które dawało się ogrzać to była sypialnia, garderoba i łazienka. Było ciężko i drogo 5 dni w tygodniu jeździłam przez 3 lata do W-wy do pracy, 5 minut na stację i 60 min. pociągiem, a potem jeszcze metrem. W sumie dojazdy zajmowały mi 3 godz. dziennie. Wracałam do domu późno. Potem wywalczyłam zgodę na moją pracę w domu i było łatwiej, bo jeździłam tylko 3 razy w tygodniu.
    Zima kilka razy nam zorganizowała karuzelę z przeszkodami, ale nie przestałam podziwiać urody śnieżnych krajobrazów w słońcu jak dzisiaj. Nadal lubię odśnieżanie, chociaż dla nas to każdorazowo 150 mb. Trochę cwiczeń fizycznych Jest też gdzie pospacerować po lasach.
    Wczoraj mieliśmy przed południem wizytę jelonka w ogrodzie Doszukał się trawy w kącie przy płocie pod leszczynami. Niestety spłoszyłam go zanim zdołałam zrobić zdjęcie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #1076
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Podchodzą i to często Najczęściej stadko 5 saren, które nie boją się mnie gdy pracuję w ogrodzie. Ten jelonek to pewnie synek, którejś z nich. Odprawia też rykowisko w okolicy jeden taki. Czasem wieczorem dosłownie tuż za płotem słychać jego głos, coś pośredniego między stękaniem, a krótkimi, urywanymi poszczekiwaniami. Na łące obok nas pojawiają się lisy. Miałam przygodę z łosiem paradującym na przełaj przez ogród. Bazanty i wszelkie ptactwo to codzienność. A w tym roku znowu zaczęły bywać w okolicy zające.

    Jak suszyłaś łobuziaka?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #1077
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A już myślałam, że wytrzymał nawet suszarkę Ale i tak dzielny jest.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #1078
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A jak suszysz persy, to jak on reaguje? Moje koty zwiewają, gdy ja suszę włosy i odkurzacz też jest wg futrzaków mocno nie halo
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #1079
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Jak zacznie biegac w twojej bieliźnie to weź go skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
    Boze!
    Dom wariatów normalnie

    Juz go widze jak leci przez salon z tamponami w nosie

  20. #1080
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    uwielbiam tego kocurka
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 54 z 256

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony