dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Silnik rolety zewnętrznej

    Witam rok temu lub 2 wymieniałem silnik rolety zewnętrznej... Dostałem nowy silnik niestety nie pamiętam jaki to model bo chyba był to firmny Yooda... Musze zmienić położenia krańcowe ale nie pamiętam jak to się robiło... Nie chce demontować rolety może ktoś po zdjęciu będzie wiedział jaki to model... Udało mi się taką fotke zrobić
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sdds.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	308147  

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał malwinka&kubus Zobacz post
    Witam rok temu lub 2 wymieniałem silnik rolety zewnętrznej... Dostałem nowy silnik niestety nie pamiętam jaki to model bo chyba był to firmny Yooda... Musze zmienić położenia krańcowe ale nie pamiętam jak to się robiło... Nie chce demontować rolety może ktoś po zdjęciu będzie wiedział jaki to model... Udało mi się taką fotke zrobić
    generalnie masz szczałki która krańcówką jest dolna która górna
    kręcąc na plus w prawa stronę z godnie z kierunkiem ruchu zegara zwiększasz zakres w druga stronę odejmujesz
    lub masz instrukcje oryginalna jak to zrobić http://sukcesgroup.pl/wordpress/wp-c...W_RUROWYCH.pdf

  3. #3

    Domyślnie

    no właśnie problem w tym że nie działają te pokrętła. ja kiedyś ustawiałem to ale nie pamiętam jak. nie trzeba ich odprogramować jakoś bo teraz są te stare ustawienia....`

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał malwinka&kubus Zobacz post
    no właśnie problem w tym że nie działają te pokrętła. ja kiedyś ustawiałem to ale nie pamiętam jak. nie trzeba ich odprogramować jakoś bo teraz są te stare ustawienia....`
    generalnie tam jest taki myk ze przekręcenie pokretła nie od razu pokazuje zmiane pozycji najlepij potzem zjechac roleta
    podam przykład jak masz krańcówkę górną i będziesz zwiększał zakres to roleta ci tego nie pokaże odrazu jak będziesz ujmował zakres to roleta powinna odrazu reagowac

  5. #5

    Domyślnie

    ach.... myślałem że kluczykiem ,,zamyka sie i otwiera rolete" a to służy tylko do powiekszania lub zmniejszania krańcowych położeń... Do samego sterowania i sprawdzania trzeba użyć pilota
    Dzięki za podp roleta ustawiona

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony