dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie Brama i drzwi zewnętrzne w kolorze Winchester

    Witam
    Może ktoś mi doradzi jakie firmy mają w swojej ofercie bramy i drzwi w kolorze WINCHESTER.
    Okna mam właśnie w takim kolorze z OKNOPLASTU. Kupując je w ubiegłym roku Pani z Oknoplastu zapewniała, że nie będzie problemu z drzwiami i bramą. Teraz mówi, że oni nie mają , nie bardzo wie jakie Firmy mogą mieć, drzwi to najlepiej kupić drewniane i dobrać kolor.
    I najlepsze stwierdzenie, że klient który decyduje się na ten kolor jest zawsze przez nich informowany, że może być problem z drzwiami i bramą.
    Znalazłam dwie czy trzy firmy, które mają taki kolor, może ktoś się też tym interesował. Proszę o poradę.

    PS.
    ZASTANAWIAM SIĘ, CZY KONIECZNIE BRAMA MUSI BYĆ W KOLORZE OKIEN ...

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwona305 Zobacz post
    Witam
    Może ktoś mi doradzi jakie firmy mają w swojej ofercie bramy i drzwi w kolorze WINCHESTER.
    Okna mam właśnie w takim kolorze z OKNOPLASTU. Kupując je w ubiegłym roku Pani z Oknoplastu zapewniała, że nie będzie problemu z drzwiami i bramą. Teraz mówi, że oni nie mają , nie bardzo wie jakie Firmy mogą mieć, drzwi to najlepiej kupić drewniane i dobrać kolor.
    I najlepsze stwierdzenie, że klient który decyduje się na ten kolor jest zawsze przez nich informowany, że może być problem z drzwiami i bramą.
    Znalazłam dwie czy trzy firmy, które mają taki kolor, może ktoś się też tym interesował. Proszę o poradę.

    PS.
    ZASTANAWIAM SIĘ, CZY KONIECZNIE BRAMA MUSI BYĆ W KOLORZE OKIEN ...
    ale Pani powiedziała że czego nie mają bramy czy drzwi?
    drzwi drewniane to nie wiem ale oknoplast sam robi dla siebie drzwi więc w czym problem zrobić w winchesterze?
    co do bramy to krispol robi horman zapewne też chyba ktoś chce mieć cię już z głowy

  3. #3

    Domyślnie

    Horman nie robi, chyba, ze wprowadzono mnie w blad. Dzwoilem do nichdo firmy i pan mnie wysmial, ze jakis kolor wymyslam i pierwsze slyszy.
    KMT robi drzwi w tym kolorze. Od bram to Wisniowski.

  4. #4

    Domyślnie

    Z drzwi stalowych to także tylko KMT kojarzę. Jak z PVC to praktycznie u każdego producenta który robi na Vece, Schuco.
    Bramy segmentowe: Wiśniowski, Krispol, Legbud.

  5. #5

    Domyślnie

    Faktycznie byłam upierdliwą klientką. Okna kupiłam w grudniu 2011, na magazynie były w marcu 2012, na montaż czekałam do maja i mój wielki błąd, że nie obejrzałam dokładnie każdego okna. W jednym rama połamana, w drugim największym tarasowym inne listwy wykończeniowe. Rama wymieniona szybko ale listewki raz za krótkie, raz za długie. Po wielu bojach dopiero w środę wymieniono.
    Wiem, że Oknoplast ma w ofercie winchester ale ja nie dam już im zarobić.

  6. #6

    Domyślnie

    Jesteś z Siedlec czy mi się coś przywidziało ?
    Tak w "salonie" pracuje/ lub pracowała taka fajna brunetka z wielkimi "oczami"

  7. #7

    Domyślnie

    No właśnie taka fajna brunetka i te oczy ...

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.123

    Domyślnie

    A to dobre. Jak ja kocham sprzedawców, którzy twierdzą, że wszytsko jest w ich ofercie a potem się wycofują.
    Bramy: Krispol, Wisniowski.
    W Normsthalu podobny jest kasztan, ale to ciut inny odcien.
    W drzwiach poki co KMT lub w drewnie Urzedowski kolor DB3 - przetestowalem i jestem pewien.

    Ps. Winchester z O. niczym nie rózni się od innych wincesterow. Zeby nie powiedziec, ze okna tez sie niczym istotnym nie roznia.

  9. #9

    Domyślnie

    Drzwi kolor Winchester posiadają firmy Delta jak również Stalprodukt PTZ

  10. #10

    Domyślnie

    Ja rowniez zmagsm sie z doborem bramy. Wybraliśmy okna w kolorze Winchester z Drutexu, a teraz szukamy brany.
    Po rozmowach z Hormanem, probuja mi wpierać że Light Oak bedzie pasował do Winchesteru i rózni sie tylko lekko odcieniem. Jak dla mnie to dwa różne kolory. Wiem że Wiśniowski ma w ofercie winchester, ktory wydaje sie pasowac, ale wolelibyśmy Hormana co robic!?

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    antonin

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    102

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o drzwi to świetnie pasuje CAL.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał LSiarka Zobacz post
    Ja rowniez zmagsm sie z doborem bramy. Wybraliśmy okna w kolorze Winchester z Drutexu, a teraz szukamy brany.
    Po rozmowach z Hormanem, probuja mi wpierać że Light Oak bedzie pasował do Winchesteru i rózni sie tylko lekko odcieniem. Jak dla mnie to dwa różne kolory. Wiem że Wiśniowski ma w ofercie winchester, ktory wydaje sie pasowac, ale wolelibyśmy Hormana co robic!?
    weź Krispola i będziesz miała identyczny winchester jak w oknach ,dodatkowo jest rabat na tą okleinę więc wyjdzie fajna cena!
    gdzieś na tel mam fotki budowy z oknami brama i drzwiami wejściowymi w takim kolorze

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.123

    Domyślnie

    Widzialem kiedys bramę bez przetloczen w winchesterze i wyglądala tak sobie.. Za duza płachta jednolitego koloru - z daleka biła szcztucznością..

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Widzialem kiedys bramę bez przetloczen w winchesterze i wyglądala tak sobie.. Za duza płachta jednolitego koloru - z daleka biła szcztucznością..
    nie czarujmy się- coś co udaje drewno kamień czy inny naruralny surowiec zawsze jest sztuczny-czasem udaje lepiej czasem gorzej ale to zawsze plastik niestety (dlatego też nie potrafię zrozumieć tego szału na złoty dąb i orzech

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.123

    Domyślnie

    Orzech lubię.. moze sie przyzwyczaiłem. Ale ten wielki płat winchestera byl paskudny. A przecież to nawet ładny kolor! Zupełnie lepiej to wygląda na gęstszych przetłoczeniach bardziej przypominających deseczki

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    brama w okleinie siena wygląda jak by była z drewna ,winchester w pasacie też mi się podoba kwestia gustu
    bez przetłoczeń to tylko kolory ral jak dla mnie

  17. #17

    Domyślnie

    Ja również mam okna winchester z Oknoplastu, długo zastanawiałam się nad wyborem koloru bramy i drzwi. W końcu zdecydowałam się na Hormana w kolorze antracytu - w ich kolorystyce jakaś inna nazwa( bo taką mam dachówkę) i wygląda to super - moim skromnym zdaniem. Sprawdzaliśmy też Krispola i on faktycznie ma kolor bram winchester. Natomiast drzwi w kolorze winchester zamawiałam w calu, mają dotrzeć za ok. 4 tygodnie - wtedy stwierdzę naocznie, czy faktycznie mają taki kolor, jak okna.. Także osobiście uważam, ze kolor bramy wcale nie musi być taki, jak kolor okien.

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    czuszka

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Wrocław
    Dzielnica
    Złotniki
    Posty
    669
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    okna mamy winchester z MS Okna. drzwi i brama będzie antracyt.
    nasza Kasjopea

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.123

    Domyślnie

    Cytat Napisał JDIT Zobacz post
    Natomiast drzwi w kolorze winchester zamawiałam w calu, mają dotrzeć za ok. 4 tygodnie - wtedy stwierdzę naocznie, czy faktycznie mają taki kolor, jak okna.. .
    Jeśli się nastawiasz na to, że zobaczysz idealną okleinę winchester, to może się zawiedziesz. To nie jakaś sztuczna, powtarzalna okleina a prawdziwe piękne i szlachetne drewno, które może przybierać bardzo indywidualne wybarwienia. Ale możesz być spokojny - kolor winchester w tym przypadku będzie się zgrywał z oknami

  20. #20

    Domyślnie

    Rozumiem, że mogę spać spokojnie - przynajmniej jedno zmartwienie z głowy. Niestety drzwi między domem a garażem nie będą już tak piękne, bo nie chcieli mi zrobić pod mój wymiar, więc będą z innej firmy i na podstawie próbki już stwierdzam, że to nie "taki" winchester...

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony