dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kuter412

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-912
    Posty
    5

    Domyślnie Pomocy Defro Duo 15 kw do domu 200 m

    Witam zakupilem piec Defo Duo 15 kw do domu 200 metrow + zosobnik wody 120 L dom jest zbudowany z jutonga czy itonga nie mam pojecia jak to sie pisze grubosc sciany okolo 40 cm moze 50 cm + styropian 2 cm tak 2 cm jak by ktos sie dziwil to jest dzialka ktora kupilem czlowiek co zakladal mi piec doradzili mi 15 kw chociaz powinienem miec 20 kw tak pisze defro nie wiem czy piec wystarczy moze ktos ma taki piec 15 kw w takim domu nie wiem czy bedzie teraz wiecej palil podobno nie moze byc piec za duzy bo tez jest zle lepiej jak chodzi na wiekszych obrotach niz ma sie dusic prosze o pomoc
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kuter412 ; 30-10-2014 o 12:29

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuter412 Zobacz post
    Witam zakupilem piec Defo Duo 15 kw do domu 200 metrow + zosobnik wody 120 L dom jest zbudowany z jutonga nie mam pojecia jak to sie pisze + styropian 2 cm to jest dzialka tak doradzili mi fachowcy chociaz powinienem miec 20 kw tak pisze defro nie wiem czy piec wystarczy moze ktos ma taki 15 kw w takim domu nie wiem czy bedzie teraz wiecej palil podobno nie moze byc piec za duzy bo tez jest zle lepiej jak chodzi na wiekszych obrotach niz ma sie dusic prosze o pomoc
    Pozdrawiam
    2cm ocieplenia???

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał wuwok Zobacz post
    2cm ocieplenia???
    Na Ytong'u już suchym λ = 0,095 W/mK

    Kuter412: cieplowlasciwie.pl prawdę Ci powie.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.476
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał wuwok Zobacz post
    2cm ocieplenia???
    Fachowcy doradzili

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kuter412

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-912
    Posty
    5

    Domyślnie

    Tak 2 cm ma styropian grubosc sciany jest okolo 40 cm yutong czy itong cos takiego za bardzo sie na tym nie znam taka dzialke kupilem

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Fachowcy doradzili
    Najgorsze że 2 cm czy 20 cm dajemy ocieplenia to koszta robocizny te same. Jedynie tylko różnica w cenie samego materiału który ociepla nasz dom. Stąd moje zdziwienie.A piec spokojnie sobie da rady
    https://ekotlownia.pl/sterownik/74 - SPP aktualnie odpowiedzialny za spalanie ,kociołek to OgniwoEkoPlus

    SPP + OEP ...super połączenie

    http://cieplowlasciwie.pl/wynik/bzw

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony