dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 37
  1. #1

    Domyślnie Przegląd pogwarancyjny PC-PW .

    Zlecę przegląd Atlantic TRI16 na Śląsku.

    Zakres usługi: Sprawdzenie parametrów układu i jego konserwacja. Montaż przewodu grzejnego na tacy ociekacza.

    Czekam na propozycje.
    Ostatnio edytowane przez Rotan ; 31-10-2014 o 23:30

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma chętnych?

    A może nie ma fachowców na tym forum?

    Może być nawet pan Piękny

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jbloch

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    983

    Domyślnie

    Sprzedać, zainstalować , solidnie skasować klienta i zapomnieć o ,, jeleniu".
    142 m2 po podłodze,użytkowa 119, 45 cm styro w podłodze,20 styro ściana + beton komórkowy odm 350, strop JS, okna MS szyba 0,6 ,dach -skosy 40 cm wełny,sufit 60 cm wełny docelowo, WM, GWC rurowy, POŚ,
    PC gruntowy Meeting - obecnie zastąpiony inwerter gruntowy 5 kW ,,tymi recami"zrobiony SCOP 5,5-6, wszystko na prąd, brak kominów, projekt Mały D06 wariant 2.

  4. #4

    Domyślnie

    Rozumiem. Za pińcet to nie warto z łóżka wstawać.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rwojtek

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-509
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Zgodnie ze starą żydowską zasadą "lepiej zarobić pińcet (nawet po kosztach) niż nie zarobić pińcet.
    Nasi biznesmeny muszą jeszcze długo się uczyć jak robić interesy, chociaż nawet tu na forum pompowym znajdzie się kilku których szanuję za wiedzę i podejście do klienta.
    "D172 Zbigniew z garażem" ciut powiększony, 147m2 grzanych podłóg. OZC by ASolt - 4,7kW +1kW cwu. Podłogi 2x10cm eps100-0.038, ściany Lewkowo LPW-25 + 20cm grafit-0,031. Na stropie 40cm eps80-0,038. WM - Nikol 320. Całość podłogówka + dwie drabinki, PPC C9 + 2x100m odwierty. Okna Amberline trzy szyby Ug=0,5.

  6. #6

    Domyślnie

    A nie próbował ci nikt wmówić, że przy PC nic się nie robi?

  7. #7

    Domyślnie

    Hehe. Akurat instalatora miałem tego naj. Najpiękniejszy i najmądrzejszy. Chciał nawet moją pompę monitorować przez neta. Taaaaakie miał plany, a wy@&#($ł się potykając o własną sznurówkę

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim specjalistom z FM za zainteresowanie tematem.

    Zamówiony przegląd przez Atlantic.pl. Instalator z Łodzi. Cena 300+dojazd.

    Chyba jakiś świeżak, nie słyszał o Pięknym.
    Ostatnio edytowane przez Rotan ; 13-12-2014 o 09:56

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rwojtek

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-509
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    A może Piękny mieszka teraz w okolicy Łodzi
    "D172 Zbigniew z garażem" ciut powiększony, 147m2 grzanych podłóg. OZC by ASolt - 4,7kW +1kW cwu. Podłogi 2x10cm eps100-0.038, ściany Lewkowo LPW-25 + 20cm grafit-0,031. Na stropie 40cm eps80-0,038. WM - Nikol 320. Całość podłogówka + dwie drabinki, PPC C9 + 2x100m odwierty. Okna Amberline trzy szyby Ug=0,5.

  10. #10

    Domyślnie

    Jak by schudł o połowę i zmalał o pół metra, to bym go nie poznał

    Przegląd umówiony na środę.
    Opiszę po, co i jak.

  11. #11

    Domyślnie

    Dobrze, ze masz 10 lat gwarancji na instalacje

  12. #12

    Domyślnie

    Cała nadzieja w Panu!
    r12 był OK.

  13. #13

    Domyślnie

    Z tym pincet to trafiłem
    Wszystko umyte, przejrzane, sprawdzone ciśnienie- gra i buczy
    Sam przy okazji uniosłem trochę parownik nad tacę ociekową. Praktycznie leżał na tacy po lewej stronie. Zbierał się brud i woda, co prawdopodobnie było przyczyną obladzania wymiennika.

    Tyle z pozytywów. Niestety klątwa Pięknego trwa. Okazało się że pomylił zasilanie z powrotem- do przeróbki
    Spalił też siłownik zaworu trójdrożnego (rozebrałem go i parę obwodów z płytki wyparowało). To już drugi siłownik spalony przez mikiego
    Pierwszy odkryłem przy wentylacji.

    Reasumując, PC zaczyna czwarty sezon, bez marudzenia i awarii. Ja kończę wnętrze i siebie, ale święta już w nowym domu.

    Wesołych Świąt.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rotan Zobacz post
    Spalił też siłownik zaworu trójdrożnego (rozebrałem go i parę obwodów z płytki wyparowało). To już drugi siłownik spalony przez mikiego
    To jakim cudem do czasu przeglądu toto działało?
    Nick pozostał ale pompę ciepła już mam: Atlantic Excelia Tri 11kW. A teraz jeszcze Dimplex Lak 14ITR.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rotan Zobacz post
    sprawdzone ciśnienie
    Ciśnienie czego?
    Nick pozostał ale pompę ciepła już mam: Atlantic Excelia Tri 11kW. A teraz jeszcze Dimplex Lak 14ITR.

  16. #16

    Domyślnie

    Toto grzało se podłogę w domu.
    Ciśnienie czynnika.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rotan Zobacz post
    Z tym pincet to trafiłem
    Wszystko umyte, przejrzane, sprawdzone ciśnienie- gra i buczy
    Sam przy okazji uniosłem trochę parownik nad tacę ociekową. Praktycznie leżał na tacy po lewej stronie. Zbierał się brud i woda, co prawdopodobnie było przyczyną obladzania wymiennika.

    Tyle z pozytywów. Niestety klątwa Pięknego trwa. Okazało się że pomylił zasilanie z powrotem- do przeróbki
    Spalił też siłownik zaworu trójdrożnego (rozebrałem go i parę obwodów z płytki wyparowało). To już drugi siłownik spalony przez mikiego
    Pierwszy odkryłem przy wentylacji.

    Reasumując, PC zaczyna czwarty sezon, bez marudzenia i awarii. Ja kończę wnętrze i siebie, ale święta już w nowym domu.

    Wesołych Świąt.
    Widzę ,że tak samo było , jak u mnie ( mylenie powrotu z zasilaniem , to jego " znak firmowy"!).

    Znam kilku kolegów , co im też to "uczynił"! , no ale lepszego 'fachowca" od niego nie uświadczysz na naszej ziemi!!!
    Ja już zdążyłem wymienić montowaną przez niego pompę na inną...ale to już inna historia!

    P.S.
    Napisałbym pewnie nie jedną historię o "współpracy" z nim ( od komedii przez farsę do totalnej tragedii!)
    Szkoda czasu!

    Pozdrawiam

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    A tak zapytam, bo mnie ciekawość zżera. Dlaczego on? Cena? Forum? Ktoś go polecił? Dobra gadka?
    R-290 pod strzechy

  19. #19

    Domyślnie

    Wszystko z powyższych. Na pewno nie ze względu na nazwisko.

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    Ciekawe kto mógł go polecać, skoro wszyscy narzekają. Chyba, że polecał swieżo po instalacji jeszcze pod wpływem jego walorów
    Ostatnio edytowane przez Vld ; 19-12-2014 o 23:48
    R-290 pod strzechy

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony