dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mishaa

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Giżycko
    Kod pocztowy
    11-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    Wiem, że w połysku są mega wymagające - ale chcemy tylko kawałek na przedpokój, na prawdę nieduży, więc jakoś dam radę ze sprzątaniem. Tym bardziej, że przedpokój i tak zamiata się codziennie, a tu w połysku pomyśłałam, że nawet wygodniej będzie przejechać mopem - a ten efekt - wejście do mieszkania i ten błysk) Ale to co innego skoro nie gres? Chcieliśmy duże płyty co najmniej 60x60.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Półpolerowany

    Nie jesteś w stanie upilnować polerowanego...

    Lektura obowiązkowa:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...res+polerowany
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...res+polerowany

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mishaa

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Giżycko
    Kod pocztowy
    11-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    dziękuję za linki! Nadrobię obowiązkowo
    straszne jest to forum! szukam czegoś.. zaczynam czytać jakiś wątek, po chwili z ciekawości wgłębiam się w czyjeś kolejne! przepiękne mieszkanie i siedzę do 2 w nocy ;p a gdzie tu przejrzeć całość

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mishaa

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Giżycko
    Kod pocztowy
    11-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    Nadrobiłam linki - wiadomo trochę mnie to wystraszyło, szczególnie te trudności odnośnie zmycia wosku z poleru, a potem impregnacji go - tak by się gres nie zabrudził przy fugowaniu i później w trakcie użytkowania... ale mimo to kupiliśmy dziś gres polerowany; tak się do mnie świecił w sklepie, że nie dało rady. Ponadto te odpowiedzi na forum nie są jednoznaczne - kurczę niektórzy piszą, że to największy błąd, a drudzy, że nie zamienili by gresu polerowanego na nic innego. Mąż mnie zabije, bo on chciał szkliwiony w macie - na który się początkowo zgodziłam, po czym okazało się, że to jakieś resztki, których zapomnieli schować i już nie mają. Przeszliśmy drugi raz cały sklep i przystało na ten gres polerowany. Czytałam, ze najlepiej zmywać wosk - preparatem HG, bądź mleczkiem cytrynowym tesco;D, rozpuszczalnikiem nitro... a nawet samą wodą. Impregnować za to HG. Jeżeli ktoś ma własne doświadczenia i mógłby napisać tak na te własne 100%, że poleca to będę dozgonnie wdzięczna. Mimo przeczytania tylu wątków - ciężko znaleźć jednoznaczą odpowiedź. Aaaa tak w ogóle jak powiedziałam w sklepie o lapatto (półpolerze) to Pan zrobił oczy jak 5zł i powiedział, ze nie ma czegoś takiego w ogóle! Kłócić się nie chciałam.. wystarczyły kłótnie z mężem. Kupiliśmy też płytki do łazienki, sedes oraz kabinę prysznicową. Tak się robi zakupy z moim mężem - wchodzi i wychodzi. Dlatego nie ma wyjścia musimy działać szybko.

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mishaa

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Giżycko
    Kod pocztowy
    11-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    oddaliśmy ten gres ) chyba zwariuję.
    Małż mój chce kupić coś, co nie wymaga takich zabiegów kosmetycznych...

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mishaa

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Giżycko
    Kod pocztowy
    11-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    Mieszkamy już ponad 2 msc jeszcze nie wykończeni w pełni, ale klucze odebraliśmy 14 stycznia, a 26 już zamieszkaliśmy, więc i tak jest ok na początek najważniejsze, czyli podłogi i łazienka i pseudokuchnia, która jako taka stoi do dziś Dużo zostało, ale bardzo dużo zostało też zrobione, więc nie narzekamy może nie jest idealnie, ale jest nasze
    co do płytek na przedpokoju zrobiliśmy w końcu moją wymarzoną szachownicę, na którą mąż początkowo nie chciał się zgodzić, więc nie brałam jej pod uwagę, a tu jednak się udało Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdj_cie0197.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	45,5 KB
ID:	307964 drzwi jak widać na kawałeczku mamy białe - jestem bardzo zadowolona z wyboru
    mamy kanapę - zwykły mały, szary narożnik - Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie1573.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	307965, jeszcze bez ozdobnych poduch, zdjęcie troszkę w nieładzie, ale tak to bywa w trakcie jednoczesnego remontu i mieszkania najważniejsze to póki co kuchnia, więc czekamy na nią z utęsknieniem a między czasie robimy rzeczy, które możemy - mąż stolarz, więc ma szansę się wyżyć artystycznie - ostatnio zrobił wnętrze szafy wnękowej i ławeczkę z palet na loggie jest ok
    Ostatnio edytowane przez mishaa ; 10-03-2015 o 09:20 Powód: dopisek

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony