dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miódmalina

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-007
    Posty
    22

    Domyślnie blaty do kuchni, wawa

    Muszę wymienić blaty w kuchni na jasne drewno, obecnie są ikowowskie ale nie pasują do koncepcji, w jaki sposób to najprościej ogarnąć i ekonomicznie ogarnąć.

  2. #2

    Domyślnie

    A może tylko zmienić kolor albo je okleić jakoś inaczej?

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miódmalina

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-007
    Posty
    22

    Domyślnie

    kupiłem blaty drewniane, i mają zostać olejowane wg życzenia małżonki, przecież za chwilę będą wyglądały jakoś tak.......nieestetycznie poplamione, jak to na blatach. czy można je polakierować, ( można pewnie) ale czym by najmniej stracić na klimacie drewna. Inne możliwości proszę o poradę

  4. #4

    Domyślnie

    Witaj,
    napisz o jaki blat Ci chodzi, laminowany (imitacja drewna) czy drewniany?

    Pytam bo jeżeli masz blaty drewniane to Grazynaa dobrze Ci radzi, możesz je odświeżyć szlifierką i nałożyć na nowo impregnaty bądź nawet je rozbielić.
    Zależy to też od tego, jaki efekt rozjaśnienia chcesz osiągnąć.
    Napisz najpierw co masz na tych szafkach (laminat czy lity materiał i jaki gatunek drewna) i co chcesz osiągnąć.


    A co do blatów drewnianych najlepiej jak poszukasz u źródła... http://www.dlh-poland.com/Oferta/Blaty/Dab.aspx
    Podaj wymiary (długości, szerokości, grubość), wybierz gatunek i klasę i daj znać może uda mi się znaleźć coś dla Ciebie w promocyjnej cenie.


    Co do blatów z laminatu no to najlepiej http://juan.pl/oferta/blaty--parapet...-drzwiowe_579/


    Jeżeli masz możliwość przewiezienia tych blatów własnym transportem, posiadasz narzędzia i trochę czasu to będzie to bardzo ekonomiczna wymiana.
    Ostatnio edytowane przez poczujeszsięjakwdomu ; 15-12-2014 o 15:43

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał miódmalina Zobacz post
    kupiłem blaty drewniane, i mają zostać olejowane wg życzenia małżonki, przecież za chwilę będą wyglądały jakoś tak.......nieestetycznie poplamione, jak to na blatach. czy można je polakierować, ( można pewnie) ale czym by najmniej stracić na klimacie drewna. Inne możliwości proszę o poradę
    o masz nie zauważyłem tego wpisu... schował się pod reklamą

    ale po polakierowaniu nie stracisz klimatu drewna, poszukaj dobrej jakości lakieru w macie.

    A jaki gatunek drewna kupiłeś? Bo jak jakąś dębinę i będziecie korzystać z deski do krojenia a gorące naczynia będzie stawiać na podkładkach to może być i olej bez obaw

    Pozdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony