dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Dobór Aranżacji - Śnież. Satyn. Ta sama puszka inny kolor/odcień

    Witam was drodzy użytkownicy forum muratordom. Mam 20 lat chciałem po raz pierwszy w życiu dobrać swoją aranżację do pokoju pierw oczywiście zaczynając od zmiany koloru ścian. Poprzedni kolor rodzice sprawili mi Piaskowy na ścianie :/ Ja wtedy dużo do gadania nie miałem więc zgodzić się na ten nielubiany kolor musiałem (to było jakieś 6 lat temu) do rzeczy...zakupiłem śnieżkę satynową o kolorze "Radosne Spotkanie" było to w sklepie Leroy Merlin. Oczywiście sugerując się znajomych że 2,5 litra wystarczy na 15m2. gdy pomalowałem połowę pokoju farby nie starczyło więc próbowałem zamówić na Leroyu ale okazało się ze nie ma nic na stanie więc udałem się do sąsiada w castoramie po zakupie tego samego koloru (puszka z zewnątrz i napis Radosne Spotkanie) udałem się do domu dokończyć malowanie jak się okazuje po otwarciu puszki :/ kolor nie był taki sam...inny niż w wiadrze zkupionym w Leroyu :/ czy to jakiś błąd fabryczny ?co jest nie tak że dwie takie same farby i o takim samym kolorze mają inną zawartość (kolor) ?

    Edit: Proszę o szybką pomoc, naprawdę nie znam się na takich rzeczach a sam mój brat jest zdziwiony że w wiadrze farby jest inny odcień :/
    Ostatnio edytowane przez Wnk12 ; 05-12-2014 o 00:49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony