dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Okno po uchyleniu nie chce się zablokować do normalnego otworzenia.

    Jak w temacie. W sumie nie wiem co się stało klamkę można normalnie przekręcić do góry przy zamkniętym oknie i okno się ładnie uchyla ale gdy już zamkniemy i przekręcimy klamkę do normalnego otworzenia góra okna się nie blokuje i w sumie otwieramy okno z uchyłem. Marki okien nie znam.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Trzeba je wyregulowac. Najprawdopodobniej podniesc skrzydlo na dolnym zawiasie. I koniecznie przesmarowac calosc
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    no w sumie jak złapie za dół to da się je podnieś. Przeszło mi to przez myśl, że opadło ale w sumie pomyślałem później, że jak podniosę to się nie zamknie, że to tak musi być. A jak to się robi? Chodzi mi o regulacje.
    Dokręciłem na dolnym zawiasie śrubę pionową tak powiedzmy do momentu aż już góra okna odczuwalnie obcierała. Dalej "wypada".
    Ostatnio edytowane przez OldStar ; 24-11-2014 o 23:07

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Czyli to byla zla diagnoza
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5

    Domyślnie

    więc jakieś inne pomysły co się mogło stać? W sumie nie miałem żadnego problemu ze skrzydłem, usterka powstała na pstryknięcie palca, od tak.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Zapros fachowca. Poradzi sobie bo ja musialbym sprawdzic wiele punktow. Chyba ze koledzy tak zdalnie od reki ocenia co sie stalo.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #7

    Domyślnie

    no wolę poczekać może ktoś coś podsunie. Może to jakaś drobnostka a ja zaproszę takiego dżentelmena, który coś przekręci i skasuje 50zł

  8. #8

    Domyślnie

    Jeśli faktycznie podnoszenie na zawiasie nic nie daje to jest uszkodzona rozwórka, urwany suwak. Myślę że okucia Roto, okno minimum 8-10 lat. Rozwórka do wymiany, albo to zrobisz sam albo 50 nie wystarczy. Choć mogę się mylić.

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał OldStar Zobacz post
    no wolę poczekać może ktoś coś podsunie. Może to jakaś drobnostka a ja zaproszę takiego dżentelmena, który coś przekręci i skasuje 50zł
    50 ??? to chyba za dojazd no chyba, że to będzie sąsiad z Twojej ulicy

    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    blok oddany jakieś 4 miesiące temu więc raczej jest jakaś jeszcze gwarancja na okna. Zadzwonię do zarządcy i po prostu zgłoszę usterkę. Myślałem, że da się to jakoś we własnym zakresie zrobić no ale cóż. Dzięki wszystkim za pomoc.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał OldStar Zobacz post
    blok oddany jakieś 4 miesiące temu więc raczej jest jakaś jeszcze gwarancja na okna. Zadzwonię do zarządcy i po prostu zgłoszę usterkę. Myślałem, że da się to jakoś we własnym zakresie zrobić no ale cóż. Dzięki wszystkim za pomoc.
    Nooooo trzeba było mówić - jasne ścigaj developera - łaski nie robi

    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony