dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Salon łazienek stacjonarny. Wynegocjowaliśmy ceny niższe niż na necie - polecam negocjować.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Foxikos Zobacz post
    Salon łazienek stacjonarny. Wynegocjowaliśmy ceny niższe niż na necie - polecam negocjować.
    Do salonów łazienek się ostatnio zraziłem, szukałem mozaiki z otaczaków, takich zwykłych typu "żwir". - potrzebuję tego jakies 2m2 (tyle co podłoga w kabinie prysznicowej) W sklepach wysyłkowych widziałem w cenach od 16-30 zł za plaster 30x30. Pomyślałem - pójdę do salonu łazienek moze drożej ale będę widział co kupuję. Cena mnie zabiła - najtansza mozaika z nieprzetworzonego otaczaka 55zł za plaster, lekko szlifowane na płasko - ponad 100zł za plaster. Nie wiem czy wynegocjował bym akceptowalną cenę. Pytanie tylko ile za znaną marką "dyzajnera" idzie lepsza jakośc towaru... Powiem tak, płytki w salonach są ładne, bardzo dobrze eksponowane, ale jak patrzyłem na ceny to skonczyło się na oglądaniu. I tak w 3 kolejnych krakowskich salonach. Ot tak sobie ponarzekałem

    Cytat Napisał gosia_t Zobacz post
    Hehe no tak Prawda A gdzie kupić? No w marketach budowlanych od groma tego leży, jest w czym wbierać
    Co do markerów budowlanych - niby duży wybór ale jak szukam czegoś konkretnego to się zwykle okazuje że nie ma, albo w ogóle albo chwilowo, i to się tyczy nie tylko płytek. Często wychodzę z takiego kmarketu z mocnym postanowieniem żeby tu juz nie wracać. No i znowu ponarzekałem, chyba mam zły dzień

    Gdzie jeszcze można kupić płytki - jakieś ostatnio upolowałem w lokalnym składzie budowlanym - i to całkiem przypadkiem bo normalnie nie prowadzą sprzedaży tego typu produktów, ale akurat wystawili kilka palet gresu na wyprzedaży. Generalnie przyzwyczajam się że na budowę często towary kupuje się nieoczekiwanie "bo akurat są w dobrej cenie".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony