dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 29
Pokaż wyniki od 541 do 560 z 577
  1. #541

    Domyślnie

    Dzięki.
    My myśleliśmy że płyty GK będą szybsze niż tynki że schnieciem. Ale zmieniam zdanie. Za to nadal wyszło to taniej.

  2. #542

    Domyślnie

    Pierwsze pieczenie w piekarniku Samsung Dual Cook za nami.
    Na dole biszkopt, na górze pizza. Oba dania wyszły, żadne nie nasiąknęło zapachem drugiego.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170111_135907.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	378320


    I mały kradziej - spiżarnia bez drzwi, więc zwinął całą marchewkę

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170110_134606.jpg
Wyświetleń:	282
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	378321

  3. #543
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alewe

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    231

    Domyślnie

    Cytat Napisał immoral Zobacz post
    Pierwsze pieczenie w piekarniku Samsung Dual Cook za nami.
    Na dole biszkopt, na górze pizza. Oba dania wyszły, żadne nie nasiąknęło zapachem drugiego.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170111_135907.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	378320


    I mały kradziej - spiżarnia bez drzwi, więc zwinął całą marchewkę

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170110_134606.jpg
Wyświetleń:	282
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	378321

    Gratuluję przeprowadzki i czekam na więcej zdjęć.

  4. #544
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    I jak się mieszka?

  5. #545

    Domyślnie

    Mieszka się super.
    Z zewnątrz nadal wyglądamy jak w trakcie budowy. Czasem myli to kurierów, ale ogólnie mam to gdzieś
    Pokażę wam za to trochę środka. Pokoje gdzie jest babcia z dziadkiem są już mega przez nich zagracone, a nie zdążyłam zrobić zdjęć jak było w miarę, bo przeprowadzka była trochę na szybko. Także pokażę to co się w miarę nadaje

    Salon - kawałek - na drugiej części śpimy ale kiedyś będzie tam stół, nad który wczoraj doszła lampa. Pokażę jak będzie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170131_153057.jpg
Wyświetleń:	429
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	380285

    Kuchnia - w kuchni mamy na razie krzywe blaty - wygięły się po położeniu. Czekamy na poprawione, ale na razie działamy na tych. Stolarz powoli robi kolejne, tak żeby tym razem wszystko było ok. Przez to nie ma jeszcze frontu zmywarki, kafelek czy cokolików. Dziwny stolik ze sklejki (nasze dawne biurko) zastąpimy wyspą, jak tylko wybierzemy się do Ikei. Myślałam, że wyspa się nie zmieści, ale jednak tak
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170131_153126.jpg
Wyświetleń:	440
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	380286
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170131_153142.jpg
Wyświetleń:	400
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	380287

    Przedpokój:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170131_153216.jpg
Wyświetleń:	421
Rozmiar:	54,6 KB
ID:	380288

    WC:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170131_153255.jpg
Wyświetleń:	403
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	380289

  6. #546
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Bardzo lubię takie prowizorki po przeprowadzce. Rozczulają mnie.
    Bardzo fajnie wyszła kuchnia, bo przyznam się, że jakoś przegapiłam jak ją planowałaś . I zarąbiste masz te lampy kuchni i w kibelku.
    Ogólnie super. To dziadkowie mają więcej niż jeden pokój?

  7. #547
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Gratuluję przeprowadzki

  8. #548
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Puk, puk
    I jak się mieszka??
    Co słychać???

  9. #549
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Też jestem ciekawa.

  10. #550
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja w prowizorce po przeprowadzce mieszkałam 3 lata - spaliśmy w salonie na starym łóżko. Dopiero 8 marca dostałam nowe łózko do sypialni a termin przywozu łózka zmusił męża do pomalowania łazienki na pietrze prawie w całości

  11. #551
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    ja w prowizorce po przeprowadzce mieszkałam 3 lata - spaliśmy w salonie na starym łóżko. Dopiero 8 marca dostałam nowe łózko do sypialni a termin przywozu łózka zmusił męża do pomalowania łazienki na pietrze prawie w całości
    Prawie w całości

    Jak ja to dobrze znam. Dlatego marzy mi się, że do nowego domu nie zabiorę niczego, co planuję wywalić, bo już tak robiłam i stało kilka lat. Może lepiej spać na podłodze, a ciuchy mieć w kartonach? Moja znajoma tak mieszkała. Z wiszącymi żarówkami na kablu, na materacu itd. I po kolei kupowała. A tak, to zawsze znajdą się inne wydatki, a czas leci.

  12. #552
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jestem za wygodna na spanie na ziemi
    Meble to pikuś. Moją największa bolączką jest brak listew przypodłogowych

    a garderoba była jednym z pierwszych urządzonych wnętrz, bo najtańsza

  13. #553
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Moją największa bolączką jest brak listew przypodłogowych
    U nas ten sam problem, mam nadzieję, że już niedługo

  14. #554

    Domyślnie

    Listew też nie mamy - cóż za zbytek

    mieszka się hm... normalnie już, jakbym nigdy nie mieszkała nigdzie indziej. Więc to chyba dobrze.

    Przedwczoraj poskręcaliśmy wyspę w kuchni, nie ma jeszcze blatu, bo będziemy robić betonowy. Jak się uda to oczywiście pokażę. Jak się nie uda to też pokażę

    W zeszłym tygodniu wreszcie zamontowaliśmy zlew w pralni, jeszcze lustro i będę miała gdzie farbować włosy ;p

    Mąż męczy sypialnię - gipsowanie i szlifowanie. Potem ja biorę się za malowanie, panele i będzie można przenieść materac i zrobić zabudowę w garderobie.

    Udało nam się też zrobić zabudowę w wiatrołapie, na razie drążki i półki, myślimy nad drzwiami. I nad lustrem, może jakieś wieszaczki, ale na razie stoją tam kartony.

    Ogólnie dopadł nas trochę leń - no dobra, trochę bardzo - i do tego imposybilizm decyzyjny. Wybranie miejsca na powieszenie zegara w kuchni urosło do rangi problemu, który zabrał nam trzy tygodnie

    Jak uda się już przenieść sypialnię do sypialni to najbardziej będzie nas męczył ogród - schodki, kostki, taras i inne takie. Może dobrze, że nie robimy go jeszcze, bo w zeszłym tygodniu taras z kostki zamienił się w taras z drewna. Także póki ewoluuje to nie ma co za dużo robić I do tego jeszcze ogrodzenie.

    amalfi, dziękuję, kuchnia wyszła jasna - teraz nie wiem czy chcę tam położyć zakupione wcześniej płytki ;p i tak, dziadkowie mają dwa pokoje, bo mieli spać osobno. Babcia miała ładne białe meble, dziadek brązowe (bo miał już część wcześniej). Ale dziadek choruje dość mocno już i okazało się, że nie zawsze daje sobie radę np. z wyjściem do wc w nocy (ma początki alzheimera i nie pamięta gdzie ma iść). Więc babcia jednak śpi z nim. Mieliśmy już w związku z tym pierwsze przemeblowanie. Meble się pomieszały kolorami i cały efekt poszedł w pizdu. Życie.

    Na koniec ciekawostka - w zeszłym tygodniu mieliśmy też kontrolę z gazowni, bo zużywamy za mało gazu.
    Fakt, że rachunek za styczeń wyszedł 320 zł, a za luty 230 zł. W tym jest też gotowanie (a gotujemy całkiem sporo) i oczywiście ciepła woda. Jakby co to kontrolę przeszliśmy pozytywnie

  15. #555
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał immoral Zobacz post
    Na koniec ciekawostka - w zeszłym tygodniu mieliśmy też kontrolę z gazowni, bo zużywamy za mało gazu.
    To my mieliśmy z taurona, że za mało prądu zużywamy

    Super, że się odezwałaś, i że "normalnie" się u Was dzieje

  16. #556
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Super, że wszystko dobrze się układa.
    Mam nadzieję, że wrzucisz jakieś foty.

  17. #557

    Domyślnie

    Miło, że ktoś się martwił

    Porobię zdjęcia jak będzie ładniejsza pogoda i jak umyję okna.

  18. #558

    Domyślnie

    Minęły kolejne trzy miesiące. Nie zrobiłam zdjęć

    Udało nam się tylko otynkować chałupę, więc jest biała.
    Z większych sukcesów to mamy już w salonie krzesła i nogi do stołu - o blacie słuch zaginął, męczę stolarza, ale wolno to idzie.
    Mamy też łóżko, pierwszy raz od 6 lat? (w międzyczasie było łóżko z palet i materac na podłodze). Łóżko z palet to i tak jest moja miłość, ale materac jednak zawsze lepiej czuje się na stelażu. Tylko mi jest jakoś za wysoko - pierwszej nocy czułam się jakby ktoś mnie miał złożyć w ofierze na jakimś ołtarzu. Pies spadł już dwa razy.
    Od dwóch tygodni jest klima w salonie, można się przynajmniej ochłodzić.
    Listew położyliśmy połowę, tam gdzie było łatwiej

    To chyba tyle, czyli podsumowując - wszystko w normie.

  19. #559

    Domyślnie

    Jezus Maria, trzymajcie mnie, posialiśmy trawnik.
    Z radości chyba się dzisiaj upiję.....

    Jak będę podlewać to zrobię jakieś fotki tej naszej gołej ziemi z kiełkującą, mam nadzięję, gdzieś roślinnością trawiastą

  20. #560

Strona 28 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony