dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zbyszekb

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Trzcianka
    Kod pocztowy
    64-980
    Posty
    1

    Domyślnie Czy ktoś współpracował z tymi firmami?

    Witam wszystkich. W tym roku planujemy zbudować dom drewniany. Wstepnie został wybrany projekt Milicz DW11 z bala prostakatnego z dociepleniem ścian. Ostatnie tygodnie dużo czytam. Wiem jedno, bardzo wiele zależy od firmy ekipy budujacej. Wyslalem moje zapytanie na oferteo.pl i odezwalo się kilka firm.
    Oferty są różne, mniej i bardziej rozwiniete. Cenowo zbliżone.
    Zwlaszcza dwie z nich są wydaje sie profesjonalne.
    Stąd moje pytanie. Czy znane są Wam takie Firmy? Czy ktoś może sie podzielić swoimi doswiadczeniami. Z góry dziekuje

    http://chata.nazwa.pl/index.php/technologie/budynki Pam Jan Kożuch

    http://domyzbalapodlasie.blogspot.com/ Pan Romuald Ambroziak

  2. #2

    Domyślnie

    Z mojego doświadczenia - lepiej wybrać tego, który ma własny tartak i suszarnię. O to zapytaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał zgoda Zobacz post
    Z mojego doświadczenia - lepiej wybrać tego, który ma własny tartak i suszarnię. O to zapytaj.
    Chyba masz słabe doświadczenie w takim razieeeee..... firmy które produkcją własne drewno w Polsce nie posiadają odpowiednich warunków !! Proszę o przesłanie chodź by jeden firmy która posiada certyfikację na oferowane przez nich drewno ?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariusznowak976

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-021
    Posty
    12

    Domyślnie

    Witaj

    A sprawdzałeś firmę Fildrew z Dębicy?? Ja z nimi buduję swój dom i jestem bardzo zadowolony... Zapytać o cenę i terminy nigdy nie zaszkodzi. Chociaż z tego co się orientuję to mają bardzo dużo zamówień na ten rok.

    Pozdrawiam

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafalwtorek

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Wadowice
    Kod pocztowy
    34-100
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam

    Ciężko mi cokolwiek powiedzieć o twoich firmach. Jednego jestem pewnie nie kieruj się najniższą ceną... W takich sprawach nie można oszczędzać... Czasem tanie okazuje się drogie... Sam miałem takie doświadczenie niestety

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ZUH

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    72-002
    Posty
    5

    Domyślnie

    Chętnie przedstawię certyfikat . Buduje domy drewniane z drewna skandynawskiego . [email protected]

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Wg mnie, na forum jest sporo osób które pomagają, nie ważnie czy forum czy na żywo, jeśli ktoś przychodzi sobie jajka robić, to szybko sprowadzany jest do parteru i klepie techniczną mate. http://forum.muratordom.pl/showthrea...tanie-co-dalej
    nie wiadomo co dalej z tym tematem, mimo przestrzegań ... już samo prawdopodobieństwo trafienia na tylu ludzi w rzeczywistości- jest fizycznie nie możliwe.
    Mamy tu architektów, konstruktorów, inwestorów, wykonawców, instalatorów etc.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wojcieszek

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Mi przygotowanie do wyboru wykonawcy zajęło 4 miesiące, i godziny czytania wątków w tym dziale Forum.
    A i tak uważam, że dzisiaj podjąłbym nieco inne decyzje. Po prostu jestem bogatszy o pewne doświadczenia.

    Przez jakiś czas interweniowałem i piętnowałem dziwne posty od "Zadowolonych Klientów", którzy po rejestracji wrzucali posty w stylu:
    " Pan Wiesiu z Firmy Nejczer Eko Hałs" zbudował mi przepiękny dom, i jestem taki szczęśliwy, że wszystkim polecam kontakt z nim"...
    Jednak ufam w Rozsądek osób, które tutaj przychodzą zasięgnąć informacji, że w rezultacie takich ordynarnych kryptoreklam domorosłych budowniczych nie będą im powierzać oszczędności swojego życia.

    Z drugiej strony, jak ograniczoną wyobraźnię i niską ocenę inteligencji potencjalnych Inwestorów muszą mieć owi "wieloletni Specjaliści Budowlańcy", żeby sądzić, iż ktoś się nabierze na ich peany na temat własnych dokonań...

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pol-u

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Południe
    Kod pocztowy
    32-052
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał kalamarnica Zobacz post
    Jeśli o mnie chodzi to budowa domu musi być przemyślana, i na pewno nie polegałbym na opinii kilu osób z forum. Kiedy budowałem swój dom radziłem się kogo mogłem i z wieloma firmami rozmawiałem osobiście aby dowiedzieć sie jak pracują i czy warto im zaufać. Tobie polecam to samo.
    Ja do tego jeszcze dodałem kilka wizyt w domach zbudowanych przez mojego wybranego wykonawcę aby pogadać z ludźmi, którzy już z nimi wybudowali, pooglądać na własne oczy, dotknąć i powąchać. Nie było to łatwe zadanie bo wybrana firma w moim regionie nie ma żadnych realizacji. Musiałem robić setki kilometrów aby odwiedzić te domy. Oglądałem stany surowe i zamknięte a także domy, w których ludzie mieszkają już pewien czas. W oparciu o internet bym raczej nie ryzykował decyzji.

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dżepetto85

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Kowale
    Kod pocztowy
    80-180
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    mam pytanie dotyczące Firmy Paw Bud z Podsarnia. Jeżeli ktoś współpracował z tą firmą, będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje i opinie. Jesteśmy na etapie szukania solidnej firmy, która dobrze i bez żadnych problemów wybuduje nasz domek z bala.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbyszekb Zobacz post
    Witam wszystkich. W tym roku planujemy zbudować dom drewniany. Wstepnie został wybrany projekt Milicz DW11 z bala prostakatnego z dociepleniem ścian. Ostatnie tygodnie dużo czytam. Wiem jedno, bardzo wiele zależy od firmy ekipy budujacej. Wyslalem moje zapytanie na oferteo.pl i odezwalo się kilka firm.
    Oferty są różne, mniej i bardziej rozwiniete. Cenowo zbliżone.
    Zwlaszcza dwie z nich są wydaje sie profesjonalne.
    Stąd moje pytanie. Czy znane są Wam takie Firmy? Czy ktoś może sie podzielić swoimi doswiadczeniami. Z góry dziekuje

    http://chata.nazwa.pl/index.php/technologie/budynki Pam Jan Kożuch

    http://domyzbalapodlasie.blogspot.com/ Pan Romuald Ambroziak

    Strony zrobione w 5 minut na darmowych serwerach. A szukanie firm do budowy domow drewnianych na jakims oferteo to juz zart. Kto powazny tam odpisze.

  12. #12

    Domyślnie

    Jakie ma znaczenie gdzie i w jaki sposób są zrobione strony internetowe? Jest to jakieś kryterium do oceny?

  13. #13

    Domyślnie

    A czy istnieje jakas firma budowlana którą możecie z czystym sumieniem polecić? Taka, któa nie spartoli roboty i będe z nich zadowolony?
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 25-09-2015 o 19:36 Powód: link reklamowy

  14. #14

    Domyślnie Domy drewniane

    Cytat Napisał pan_boczek Zobacz post
    Chyba masz słabe doświadczenie w takim razieeeee..... firmy które produkcją własne drewno w Polsce nie posiadają odpowiednich warunków !! Proszę o przesłanie chodź by jeden firmy która posiada certyfikację na oferowane przez nich drewno ?
    Zgadza się. W Polsce jest wiele firm budujących domy drewniane z drewna z rodzimego tartaku a to niestety nie jest najwyższej jakości materiał. Dobre firmy budują z drewna szwedzkiego C24 (nie mylić z polskim oznaczeniem bo nawet nasze c30 to jeszcze nie to samo).
    Taka szwedzka konstrukcja jest suszona w komorach w temp. powyżej 65 stopni C. Taki zabieg oprócz wysuszenia drewna gwarantuje pozbycie się z nich zarodków pleśni i grzybów. Certyfikowane drewno oferuje dosłownie kilka firm w Polsce głównie na pomorzu bo tam najwięcej sprowadza się tego ze Szwecji promem do Gdyni.
    Ostatnio edytowane przez znawca-112 ; 21-09-2015 o 12:22

  15. #15

    Domyślnie

    Nie prościej było : Wcale nie , bo my mamy? Zamiast wciskać bajkę o znalezieniu w necie w pierwszym poście?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony