dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 14
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 267
  1. #161
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wihajster
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2.677

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    No ładne klocki... Post klaudiusza zniknął, dlaczego?
    Mój też zniknął, przecież niczego złego nie napisałem o firmie D.
    Zauważyłem tylko że zaczęli "pomagać" w innym dziale....

    CIACH!
    Życie da ci dwa prezenty, pierw koperta, potem kwiaty... (Taco Hemingway)

    ***** ***

  2. #162
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał wihajster Zobacz post
    Mój też zniknął, przecież niczego złego nie napisałem o firmie D.
    Zauważyłem tylko że zaczęli "pomagać" w innym dziale....

    CIACH!
    Masz rację, rano jeszcze tam był.....
    Czarna dziura czy cuś?
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  3. #163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Klaudiusz sam usunął swój post.

    Nie ma zgody na takie negatywne cechowanie kogokolwiek na forum. Każda firma, szczególnie Ekspert Forum ma prawo pomagać Forumowiczom, edukować, doradzać itd. Prosimy o skorzystanie z tej możliwości. Doceniamy obecność firmy Danfoss Poland. Bierze udział w tej dyskusji, chce być obecna na forum. To dowód odpowiedzialności. Prosimy doceńcie to również.
    Redakcja docenia jak może obecność firmy D. na forum...

  4. #164

    Domyślnie

    Mnie tylko dziwi, że redakcja nie rozumie, że takie działania przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego....
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  5. #165
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    okobar

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Karczów k. Opola
    Posty
    936

    Domyślnie

    Cytat Napisał wihajster Zobacz post
    Mój też zniknął, przecież niczego złego nie napisałem o firmie D.
    Zauważyłem tylko że zaczęli "pomagać" w innym dziale....

    CIACH!
    nie pamiętasz tego, to pewnie wpływ wzrostu promieniowania gamma w galaktyce z8 GND 5296, wszedłeś na muratora i tak po prostu usunąłeś sobie posta... na pewno tak było, na 120 %
    Dom pod fikusem - jest: solbet 36+20cm grafitowego 0,031, czarno-brąz ROBEN, 30 cm wełny 0,040, 19 cm 0,031 styro na podłogę na gruncie, PC SmartHeat Bravour 008i, 190m odwiertów, pow.zabudowy 118,16m2, powierzchnia podłóg 173,71m2, powierzchnia całkowita 230,3m2, kubatura 761,06m3, MistralSmart 300, ECO Ocean BNT 30...
    zamieszkane od 16.06.2015

  6. #166

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaiba83 Zobacz post
    Redakcja docenia jak może obecność firmy D. na forum...
    ... i na łamach swojego "czasopisma". Stare indiańskie porzekadło mówi że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  7. #167
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    l_ukasz

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    ….. Doceniamy obecność firmy Danfoss Poland. Bierze udział w tej dyskusji,...
    niestety tylko Wy (redakcja)

    rady merytorycznie na niskim pozomie (albo slogany reklamowe, albo nic co było użyteczne i nie było mówione na forum) a PR-owo totalny dramat. czego dowodem ten ten temat.

    całe szczęście, że przynajmniej faktury za reklamę są terminowo opłacane i redakcja ma za co doceniać.
    Dom typu stodoła powierzchnia użytkowa/netto 151,5/204,5 m² Ocieplenie 15cm grafit od gruntu 18 cm, poddasze 30cm. Okna 3 szybowe relatywnie duże, spore straty przez 8 okien dachowych. Ogrzewanie pompa PW Panasonic T-cap 1f 9kw. Wentylacja grawitacyjna.

  8. #168
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wihajster
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2.677

    Domyślnie

    Cytat Napisał l_ukasz Zobacz post
    rady merytorycznie na niskim pozomie (albo slogany reklamowe, albo nic co było użyteczne i nie było mówione na forum) a PR-owo totalny dramat. czego dowodem ten ten temat.
    Potwierdzam.

    Cytat Napisał l_ukasz Zobacz post
    całe szczęście, że przynajmniej faktury za reklamę są terminowo opłacane i redakcja ma za co doceniać.
    A to mnie już zupełnie nie obchodzi. Nic mi do tego co, komu, ile, za co i dlaczego.
    Życie da ci dwa prezenty, pierw koperta, potem kwiaty... (Taco Hemingway)

    ***** ***

  9. #169
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mandelbrot
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Kod pocztowy
    48-210
    Posty
    149

    Domyślnie

    Właśnie dostałem ofertę na pompy Stiebla i Danfossa. Ofertę Danfossa, dobiło właśnie to co tu się dzieje, a w szczególności postawa Danfossa, usuwanie niewygodnych opinii itd. A można było po prosu elegancko zakończyć sprawę dogadując się z klientem, ale jak widać Danfoss woli zrobić to inaczej.
    Dom w rododendronach 14 mocno przerobiony (usunięty wykusz, pozostał 1 balkon, dorobiono symetrycznie lukarnę), ok. 160m2 po podłogach z garażem; Porotherm 25cm + styropian 20cm 0,31; skosy na strychu 30cm wełny skalnej 0,35; podłoga na strychu 20-30cm wełny skalnej; 100% ogrzewanie podłogowe + drabinki w łazienkach, zbiornik CWU 300l; PC Stiebel WPF 7,6kW, odwierty 160m. Rekuperator AirPack 400.
    Zużycie CO+CWU:
    2017/2018 - 2380 kW/h

  10. #170
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Człowiek na szczęście uczy się na bledach, a Danfoss? Danfoss- błędów nie widzi.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  11. #171

    Domyślnie

    czy danfoss to jest polski kapitał?

  12. #172
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wihajster
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2.677

    Domyślnie

    A co to zmienia? Czy polski czy nie polski?
    Tutaj problem leży zupełnie gdzie indziej...

    PS. Wiem w jakim celu o to pytasz... Marzy ci się, żeby dyskusja poszła w "tym" kierunku, co?
    Życie da ci dwa prezenty, pierw koperta, potem kwiaty... (Taco Hemingway)

    ***** ***

  13. #173

    Domyślnie

    jakieś nowe wieści w temacie wątku?!?
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  14. #174

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    jakieś nowe wieści w temacie wątku?!?
    Z nowości to w piątek tj. 10.07 w sądzie w związku z moim pozwem dotyczący NARUSZENIA POSIADANIA okazało się, że podczas przesłuchań padła interesująca informacja. Mój moduł zewnętrzny pompy ciepła (kupiony za moje pieniądze, na którym zarobiła firma Danfoss i firma Optimumtech; który był zamontowany na mojej nieruchomości, a który ponad roku temu zdemontował bez mojej wiedzy i zgody certyfikowany instalator firmy Danfoss (odcinając śruby, wyrywając kable i niszcząc otulinę), - UWAGA - że w maju br. podczas transportu z siedziby firmy Optimumtech do domu
    właściciela firmy (pytanie w jakim celu do własnego domu???) upadła i zniszczyła się konstrukcja stalowa i rozsypała się "w drobny mak".

    Tak właśnie Certyfikowany Instalator Danfossu i jednocześnie partner firmy Danfoss obchodzi się z cudzym sprzętem... za setki tysięcy złoty...

    Jeśli chodzi o nakaz płatności UPOMINAWCZY, który został w pełni zaskarżony sprawa wciąż czeka na swój finał w sądzie, ponieważ Partner firmy Danfoss od października 2014 do kwietnia 2015 roku nie zdołał zapoznać się z moim zaskarżeniem - o dziwo... we wrześniu c. d. sprawy.

    Po dziś dzień nie uzyskałem również odpowiedzi z działu prawnego Grupy ZPR w związku z zablokowaniem mojego wątku na Forum, a gdzie również poinformowałem o nadużyciu w związku z tzw. Dokumentem Urzędowym tj. ZASKARŻONYM w 100% orzeczeniem, które straciło swoją moc sprawczą. Po dziś dzień cisza.

  15. #175
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    masakra jakaś! ja na pewno nie zamontuję pompy tego producenta - wykreślam z listy!! szkoda zdrowia!

  16. #176
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Masz racje, w pełni Cie popieram. Nie wiem czy owa firma zdaje sobie wogóle sprawę, że na FM jest stracona. Świadczyć o tym może odzew forumowiczów na zakładane przez nich wątki.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  17. #177

    Domyślnie

    A zobaczcie ile teraz Danfoss dodaje na forum filmików intruktażowo-propagandowych. Za wszęlką cenę próbują odrobić wizerunek tylko nie kosztem nabitego w butelkę klientem.

  18. #178
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    tiaaa... starają się... za późno

  19. #179
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    okobar

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Karczów k. Opola
    Posty
    936

    Domyślnie

    o zniknęło się paru wpisom

    dla czytających - dalej bez zmian, sprawa wciąż trwa
    Dom pod fikusem - jest: solbet 36+20cm grafitowego 0,031, czarno-brąz ROBEN, 30 cm wełny 0,040, 19 cm 0,031 styro na podłogę na gruncie, PC SmartHeat Bravour 008i, 190m odwiertów, pow.zabudowy 118,16m2, powierzchnia podłóg 173,71m2, powierzchnia całkowita 230,3m2, kubatura 761,06m3, MistralSmart 300, ECO Ocean BNT 30...
    zamieszkane od 16.06.2015

  20. #180
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar JacekBB
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    143

    Domyślnie

    Mam sporo zamontowanych Danfossów i za tą cenę to dobre pompy. Wiadomo, że może i NIBE i Alpha mają lepsze sterowniki, ale jeśli chodzi o technologię nasi klienci są zadowoleni z tych urządzeń. Z wiodących marek na pewno ze średniej półki cenowej polecam bardziej Danfoss niż np. Vaillanta (niezbyt dobrze zorganizowany serwis i słabsze pompki obiegowe). Coś za coś. Jeśli ktoś chce mieć bardziej rozbudowany sterownik i jest w stanie za to zapłacić niech idzie w NIBE czy Alpha InnoTec, Danfoss to zaś solidna prostsza pompa ciepła. Sterownik można rozbudować o Danfoss Online czy Link, ale to wiąże się z dopłatami. Co do samych podzespołów nie mam zastrzeżeń a mamy na koncie zamontowanych kilkadziesiąt takich pomp.
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

Strona 9 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony