dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 134
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 2665
  1. #2001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Danusiu nie fochaj się.
    Owszem, nawiązałam do Waszych akcji ale zupełnie nie zlośliwie.
    Taki zarcik...może nie do końca zrozumiały.
    Lubię czarny humor i Montego Pythona

  2. #2002

    Domyślnie

    łaaaaał matko, piękny domeczek się już wyklarował z tymi oknami. To szprosy będą później? Dokleja się je? Nie orientuję się w temacie.
    Niech ta zima się kończy, każdy już pali się do roboty!

  3. #2003
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Tak, szprosy bez duplexu międzyszybowego są naklejane. Będą później, nie odpuszczę

    U nas już się dzieje - cały czas coś załatwiamy z prądem, wybrałam drzwi zewnętrzne, rysuje się konstrukcja ścian szczytowych, zamówione zostanie drewno i przystąpimy do ich budowy. Wstawiać będziemy drzwi tymczasowe.
    A poza tym planujemy dalsze prace w oczekiwaniu na stopienie się śniegu, na początku będą grube roboty ziemne - woda, kanalizacja, prąd, wjazd z przepustem i podjazd, odwodnienie działki. Mega wykopki
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  4. #2004

    Domyślnie

    Dzieje się mam nadzieje ,ze wiosna juz bliżej niż dalej. Słyszałam juz ptaki śpiewające i to mnie napawa optymizmem.

  5. #2005
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Pesce, też mam taką nadzieję
    Niestety u nas mnóstwo śniegu.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  6. #2006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u nas tez i mroz dzisiaj byl, moze do marca sie stopi

  7. #2007
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    To ostatnie podrygi zimy, zobaczycie jeszcze chwilę i zacznie się robić zielono

  8. #2008

    Domyślnie

    U nas za to mniej śniegu niż w Krakowie. A to dlatego, że mamy prawie cay czas słońce, a w Krakowie - wiadomo - smog, mgły i czapa dymna.
    Rany, Matko, na myśl o wykopkach mam gęsią skórkę. Idealny czas na prace ziemne to chyba środek lata. Nie zazdrpszczę tego błota po roztopach, kolein od koparek... Jak sobie przypomnę zeszłoroczną wiosnę i nasze wykopy... No ale trzeba to przetrwać, żeby ruszyć dalej! Powodzenia.

  9. #2009
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Danusiu, trzymam Cię za słowo!

    Tsunami... też dostałam gęsiej skórki na myśl o błocie i koleinach. Jakoś wypierałam je ze świadomości, dopóki o nich nie wspomniałaś
    Powiem Ci, że jak w zeszłym roku zaczynaliśmy kopać pod szambo, to był jeszcze lekki mrozik i to sprawiło, że nie było wielkiego błota. Dopiero jak mróz puścił, no to totalne masło się zrobiło. Dzięki za wsparcie, przyda się
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  10. #2010
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał dana1s Zobacz post
    To ostatnie podrygi zimy, zobaczycie jeszcze chwilę i zacznie się robić zielono
    Trzymam się tych słow bo już mnie nerwy biorą...
    Dodatkowo się zirytowałam patrząc na mapę airly...

  11. #2011
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mother_nature powodzenia w wykopkach my planujemy szambo.... może jak będzie nieco cieplej

  12. #2012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    tez mam gesia skorke jak sobie pomysle, ze zaraz nasze tłumoki zaczna znowu ciezarowy wysylac. droga gruntowa nieutwardzona a ci kretyni wysylaja czteroosiowki bo chca oszczedzic. normalnie mam juz ochote porozrzucac gwozdzie
    historie tłumokow opisywalam kiedys u siebie. nawet moj maz niespotykanie spokojny, grzeczny facet wymiekl przy nich. na glupote lekarstwa niestety nie ma

  13. #2013
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liliputek Zobacz post
    mother_nature powodzenia w wykopkach my planujemy szambo.... może jak będzie nieco cieplej
    Z Szambudu?

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    tez mam gesia skorke jak sobie pomysle, ze zaraz nasze tłumoki zaczna znowu ciezarowy wysylac. droga gruntowa nieutwardzona a ci kretyni wysylaja czteroosiowki bo chca oszczedzic. normalnie mam juz ochote porozrzucac gwozdzie
    historie tłumokow opisywalam kiedys u siebie. nawet moj maz niespotykanie spokojny, grzeczny facet wymiekl przy nich. na glupote lekarstwa niestety nie ma
    Niestety. Ale jak ktoś wymyśli lekarstwo, to będzie najbogatszym człowiekiem na świecie
    Póki co współczuję. Na naszej drodze (jest już asfalt) stanęły znaki z ograniczeniem do 7t. Ale nie wszyscy się stosują, czasem nawet jakiś autokar przemknie.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  14. #2014
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    Z Szambudu?
    Tak ale może najpierw tam zadzwonię.... bo tata rozmawiał z sąsiadem, a potem zapomnieliśmy

  15. #2015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    za to mamy bardzo preznych spolecznikow, kto wie co moze sie zdarzyc. ostatnio zablokowali wjazd ciezarowkom. sadze ze tym razem zadzwonia po policje. straz gminna do niczego sie nie nadaje. no i oczywiscie zostala zgloszona skarga do gminy, wiem ze panstwo "inwestorzy" dostali jakies pisma. byli bardzo rozzaleni. ale jak my wszyscy bylismy rozzaleni za zniszczenie drogi to "inwestorka" powiedziala, ze jej to nie obchodzi. ale tlumoczka nie pomysli ze potem sama bedzie jezdzic takim kartofliskiem.
    i widzicie, chce taka zamieszkac a smrody z sasiadami juz od poczatku. kto jej pomoze w razie problemow? ona buduje jeszcze bardziej w lesie niz my. przy takich malych spolecznosciach jak nasza (kilkanascie domow) ludzie powinni zyc w zgodzie.

    a najlepszy tekst jaki od niej usłyszalam to, ze wycina wszystkie drzewa i dom buduje wyzej zeby mogla widziec sasiadow dlatego u nas ogrodzenie z przodu i od jej strony pełne i wysokie no i wiata smietnikowa i garaz jej przyslaniaja, nawet mezowi ostatnio powiedziala, ze ona nic nie widzi zawsze na kilkanascie normali zdarzy sie wyjatek

  16. #2016
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Łojesu, ale Wam się arystokratka trafiła! I to jeszcze z zapędami Cerbera.
    Czasami zdarzy się taka łyżka dziegciu w beczce miodu, co zrobić. Najważniejsze, to żyć w zgodzie ze sobą i innymi wartościowymi ludźmi
    Dobrze, że się przysłoniliście
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  17. #2017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    generalnie mam ja w glebokim niepowazaniu i jak jeszcze nasadze drzew to biedna na serce zejdzie bo jej drzewa beda zaslaniac. moje szczescie że ze mna nie sąsiaduje bezposrednio z plotem tylko pomiedzy nami jest droga a ona stawia dom na koncu swojej dzialki.
    mnie strasznie wkurza ze jej budowlancy masakrycznie syfia w lesie, ale toto nawet toitoia im nie postawilo, ani zadnego kubla - wszystko do lasu leci. jak dorwe wlasciciela tej firmy budujacej to reka noga mozg na scianie oczy na widelcu

  18. #2018
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Nóż mi się w torebce otwiera jak o tej babie czytam!
    A czy za wc na budowie nie odpowiada przypadkiem kierownik? Przecież on opracowuje PBIOZ.
    Na tablicy powinien być napisany nr tel. do niego.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  19. #2019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Kierownika akurat znam, był tez naszym kierownikiem na poprzednim domu 6 lat temu. rozmawialismy z nim i co z tego, ze on zwraca jak roztropek to roztropek i tak puszke po piwie wypierniczy do lasu, bo przeciez do worka na smieci nie. My mielismy w miare czystych budowlancow a i tak awantur kilka im zrobilam. Teraz to raczej tłumoczce zwroce uwage i juz nie bede taka grzeczna po prosbie ale nie bede do niej dzwonic, bo zmienilam nr telefonu i wole by go nie miala

  20. #2020
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Asiu spóźnione gratki, Okienka bossko ubrały domek Niestety w biegu wpadam na forum, zero czasu :/
    Teraz już możesz mówić "widok z mojego okna"
    Jestem ciekawa tych szprosów, czy do każdego rodzaju można je domówić? czy musi być, że danej firmy tylko dla tej marki?
    jak to cenowo wygląda?
    Tarciu co Ty masz za sąsiadkę współczucia!

Strona 101 z 134

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony