dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 134
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 2665
  1. #1021
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Asiu widzę, że psinka liże rany mój piesek ostatnio spadł z łóżka i jakoś tak upadł na głowę i łapa mu się wywinęła, myślałam, że zawału dostanę. Od tego czasu piszczy co parę godzin, jak do poniedziałku mu nie przejdzie musimy iść do weta

  2. #1022
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Takie okucia ma Hafele zresztą inne kosmiczne również.


    https://youtu.be/Z6Z96Ot1czU

  3. #1023
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mother_nature jak chcesz zobaczyć wiekszość dostepnych na rynku zawiasów to jedź do Belmeb w Izdebniku tam jest tego masa... większość jest zamontowana, by można było zobaczyć jak działają oczywiście, skomplikowany zawias to skomplikowana cena

  4. #1024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nie spotkałam się z takim rozwiązaniem suszarki. Ale gdybym u siebie robiła, to zrobiłabym odpływ z tacy tak jak robi się do pralki.

    https://pl.pinterest.com/pestka56/cucina-smart-ideas/

    Tu mam kolekcję pomysłów kuchennych. Chętnie bym przytuliła wszystkie, tylko skąd wziąć odpowiedniej wielkości kuchnię i chętnego do zrobienia tych cudów
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 15-05-2016 o 12:16
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #1025

    Domyślnie

    u nas też właśnie octenisept w użyciu jest, nasz labek zaliczył spięcie z innym psem, efektem jest nadgryzione ucho
    jajka polecą jak się przeprowadzimy, pod koniec lata trzeba zaplanować kastrację

  6. #1026
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał mały biały domek Zobacz post
    Asiu widzę, że psinka liże rany mój piesek ostatnio spadł z łóżka i jakoś tak upadł na głowę i łapa mu się wywinęła, myślałam, że zawału dostanę. Od tego czasu piszczy co parę godzin, jak do poniedziałku mu nie przejdzie musimy iść do weta
    Niestety, liże. Dlatego większość czasu chodzi w kołnierzu. Gdy ściągnę, to chwila nieuwagi i już rana wylizana. Ona ma manię mycia się, gdy wróci ze spaceru oraz wieczorem toaletę robi koniecznie.
    Którą nóżkę piesek wywinął? Chodzi na niej, czy nie? Przebadaj go, koniecznie rtg, może tylko coś naciągnął. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego!

    Cytat Napisał Bejaro Zobacz post
    Takie okucia ma Hafele zresztą inne kosmiczne również.
    https://youtu.be/Z6Z96Ot1czU
    Dzięki!!!! To je to! Są do kupienia w Polsce, a może i w Belmebie by były, to niedaleko mnie. Teraz mogę puścić wodze fantazji przy dalszym projektowaniu kuchni

    Cytat Napisał Liliputek Zobacz post
    mother_nature jak chcesz zobaczyć wiekszość dostepnych na rynku zawiasów to jedź do Belmeb w Izdebniku tam jest tego masa... większość jest zamontowana, by można było zobaczyć jak działają oczywiście, skomplikowany zawias to skomplikowana cena
    Dawno, dawno temu byłam w Belmebie lecz głównie fronty kuchenne wtedy oglądałam. Hmm... czyli jakieś 7 lat temu Nie wiedziałam, że można sobie u nich też popróbować otwierania. Dzięki za tą informację!

    Cytat Napisał malydomekpodlodzia Zobacz post
    u nas też właśnie octenisept w użyciu jest, nasz labek zaliczył spięcie z innym psem, efektem jest nadgryzione ucho
    jajka polecą jak się przeprowadzimy, pod koniec lata trzeba zaplanować kastrację
    Polecam odjajczenie, psu się szybciutko priorytety odmieniają. Mój pirat do dziś ma jednak awersję do innych samców i muszę uważać, bo mimo iż ślepy i przygłuchy, to czasami by chciał pokazać, że broni swojej suczki

    Zajrzeliśmy dziś na budowę. Po wczorajszych intensywnych opadach deszczu znowu mamy do wykonania tą samą robotę, czyli wypompowywanie wody i wybieranie osuniętej ziemi... Ręce nam opadły Budujemy sami, więc nie ma cudów z tempem, a i pogoda kapryśna. Polujemy teraz na 2 słoneczne dni w kupie. Weźmiemy tedy wolne i, jak to mówią, "ogień"!
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  7. #1027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Aga ma suszarke w szufladzie pod zlewie. U mnie suszarka jest w szafce nad zlewem, ale to zwykła szafka z dnem normalnym i nie ma problemu z wodą. wszystko wyparowuje, z szufladą też nie będzie problemu. no chyba, że nie planujecie zmywarki i wszystko ma ociekać -wtedy tej wody będzie dużo.

  8. #1028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    Zajrzeliśmy dziś na budowę. Po wczorajszych intensywnych opadach deszczu znowu mamy do wykonania tą samą robotę, czyli wypompowywanie wody i wybieranie osuniętej ziemi... Ręce nam opadły Budujemy sami, więc nie ma cudów z tempem, a i pogoda kapryśna. Polujemy teraz na 2 słoneczne dni w kupie. Weźmiemy tedy wolne i, jak to mówią, "ogień"!
    Może jakieś dwa dni ciepłe w kupie się przydarzą
    Życzę Wam dobrej pogody budowlanej z całego serca

  9. #1029

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Aga ma suszarke w szufladzie pod zlewie.
    bardzo mnie nęci taka suszarka, ale nigdy jej jeszcze nie widziałam. Czy możesz wrzucić namiar?

  10. #1030
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Znowu jestem inna wcale nie mam suszarki

  11. #1031
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Też nie mam suszarki i mieć nie będę Mało co myję ręcznie a jeśli już, to żeby od razu z tego skorzystać. Wtedy wycieram ściereczką lub ręcznikiem papierowym. W niektórych zmywarkach jest też funkcja 1/2 załadunku, szkoda czasu na ręczne mycie naczyń.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  12. #1032
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    Też nie mam suszarki i mieć nie będę Mało co myję ręcznie a jeśli już, to żeby od razu z tego skorzystać. Wtedy wycieram ściereczką lub ręcznikiem papierowym. W niektórych zmywarkach jest też funkcja 1/2 załadunku, szkoda czasu na ręczne mycie naczyń.
    Uffffffffff, bo myślałam, że znowu tylko ja wywrotowiec

  13. #1033

    Domyślnie

    Kusicie, żebyśmy teraz zmienili zdanie i nie robili suszarki w mieszkaniu...
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  14. #1034
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    ja tez wszystko w zmywarce myje, u mnie na suszarce suszą się pojemniki plastikowe, które nigdy nie chcą się dobrze dosuszyć - w rożych zakamarkach są wilgotne. więc wszystkie bach na tą suszarkę wrzucam i tam kiblują, póki mi na łeb nie zaczną spadać suszą się tam też nakrętki od słoików problemu nie mam, bo kuchnia duża, miejsce na suszarkę spokojnie wyskrobałam inaczej pewnie też bym jej nie robiła

    link do Agi http://forum.muratordom.pl/showthrea...85#post7144285

  15. #1035
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Mój piesio już w porządku na szczęście biega, bawi się, zero oznak, że coś było nie tak, uff...

    Ja też suszarki nie będę miała, obecnie korzystam ze zmywarki i jak coś większe suszy się chwilę w zlewie lub na ściereczce, to zdaje egzamin, więc i tak będzie w nowym domku

  16. #1036

    Domyślnie

    przyznam Wam się w tajemnicy,że przemilczałam sprawę suszarki, zamierzam nie mieć nic na wierzchu, M jeszcze nie wie bo on jest ustawiaczem, a tak to nie będzie miał gdzie

  17. #1037
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Dobrze, że psinka szybko wraca do zdrowia
    Plac budowy wzorcowy, fundament równiutki. Pięknie!
    Ja teraz mam jeden stopień do domu, w nowym chcę co najmniej trzy. Przy ulewach , wielkich opadach śniegu to spory problem. A poza tym marzę o tarasie na podwyższeniu skąd będę mogła podziwiać ogród wokół.

  18. #1038
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar makowa_panienka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    1.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    A ja mam juz kupiona małą suszarkę, bo ja z tych konserwatywnych jestem

    Oby pogoda Wam sprzyjała i żebyście doczekali się tych słonecznych dni. Ja nie lubie upałów, ale 12 stopni w maju to przesada.
    MIESZKAMY OD 28.05.2016 ...będzie trochę po angielsku...

    Z8 dziennik budowy makowej_panienki

    Z8 komentarze do makowej_panienki

  19. #1039

    Domyślnie

    Witam serdecznie, nieśmiało podczytuję Wasze poczynania z budową i trzymam kciuki za dalsze prace. Jeżeli mogę to będę dalej zaglądać bo z7 to mój faworyt

  20. #1040
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Basiu, tak się cieszę, że z łapką pieska wszystko dobrze Pewnie tylko stłukł.

    Dana - życzę Ci wymarzonego tarasu jak najszybciej!

    Makowa Panienko masz rację, 12 stopni to przesada. Najgorsze, że wciąż pada a są rejony kraju, w których narzekają na suszę Ciotka mówiła, że w jej gminie wprowadzono ograniczenia na zużycie wody, nawet ciśnienie w wodociągach obniżyli.

    Miętówko witaj!
    Czytaj śmiało, mam nadzieję, że wkrótce będzie tego więcej, bo na razie pogoda krzyżuje nasze plany. Zapraszam
    Dziękuję za trzymanie kciuków, każde wsparcie się przyda Kiedy planujesz rozpocząć budowę swojego domku?
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

Strona 52 z 134

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony