dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    michalck81

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Kod pocztowy
    26-065
    Posty
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    Te wpisy zawierają prawdę.. to czemu niby je usuwać ?
    Może to być np. warunek/element ugody.

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    nie wiem który to kasuje ...
    Ostatnio edytowane przez מרכבה ; 13-01-2017 o 10:57

  3. #63
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cieszko

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Cieszyn
    Posty
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    Przecież to wymaga nowego budynku.. a kto Ci zapłaci za utratę zdrowia?
    Dokładnie,nie znamy szczegółów ugody,ale idę o zakład że szymonówka jest i będzie stratna-czas,zdrowie.Taki mamy klimat..

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    imo w tym wątku nie ma nic takiego co by zasługiwało na skasowanie..
    choćby dla potmności.. bo to nie jest zwykłe spartaczenie, a spartaczenie z premedytacją i szczególnym okrucieństwem..
    np te butelki.. krokwie .. to istna masakra przecież była.. to trzeba było chcieć tak zrobić.. !
    Każdy popełnia błędy..

    ale takie działanie wymaga złośliwości i premedytacji .. wrzucić butelki..
    czemu "wykonawaca" nie weźmie się za swoich pracowników ? bo może tu była przyczyna..
    oni na brojili .. na złość "wykonawcy" a klientka cierpi .. później żeby nie płaci "wykonawca" wykręca się sianem..
    druga sprawa mogła być taka (mało realna).. że klientka mocno podpadła ekipie.. ale to absurd..

    Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski”.
    stąd też jak kolega powiedział " nie módl się o zdrowie, a o rozum"...
    szkoda że pan nie ma odwagi się tu udzielić.. i przeprosić.. i sprawa by była zakończona..

    KKK 1867 Tradycja katechetyczna przypomina również, że istnieją "grzechy, które wołają o pomstę do nieba". Wołają więc do nieba: krew Abla (Por. Rdz 4, 10). grzech Sodomitów (Por. Rdz 18, 20). narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie (Por. Wj 3, 7-10). skarga cudzoziemca, wdowy i sieroty (Por. Wj 22, 20-22). niesprawiedliwość względem najemnika (Por. Pwt 24, 14-15; Jk 5, 4).
    Ostatnio edytowane przez מרכבה ; 13-01-2017 o 11:38

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Forum domaga się aby wykonawcza niczym król Niniwy usiadł na forum w popiele ...

  6. #66

    Domyślnie oświadczenie

    Oświadczam, iż na mój wniosek zostały usunięte wszelkie negatywne treści dotyczące PPUH EBENISTA Jan Stopa z siedzibą w Mątowskich Pastwiskach, gdyż nie posiadam żadnych zarzutów względem firmy PPUH EBENISTA Jan Stopa z siedzibą w Mątowskich Pastwiskach - Anna Czerwińska.

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał szymonówka Zobacz post
    Oświadczam, iż na mój wniosek zostały usunięte wszelkie negatywne treści dotyczące PPUH EBENISTA Jan Stopa z siedzibą w Mątowskich Pastwiskach, gdyż nie posiadam żadnych zarzutów względem firmy PPUH EBENISTA Jan Stopa z siedzibą w Mątowskich Pastwiskach - Anna Czerwińska.
    No szkoda że to tak się kończy. Patrząc na publikowane przez ciebie zdjęcia i opis sytuacji trudno mi sobie wyobrazić byś była szczerze zadowolona z finału całej sprawy.

  8. #68
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    agatka2106

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    326
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Ja jednak mam nadzieję, że udało się odzyskać straty z budowy domu i dlatego taka decyzja.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony