dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 181 do 187 z 187
  1. #181

    Domyślnie

    Dzisiaj spotkałem na budowie montażystów innego dilera oknoplastu z Warszawy i montaż okien wyglądał tragicznie. Pewnie inwestor wypowie się na ten temat na forum.

  2. #182

    Domyślnie

    Cytat Napisał vivaci Zobacz post
    Dzisiaj spotkałem na budowie montażystów innego dilera oknoplastu z Warszawy i montaż okien wyglądał tragicznie. Pewnie inwestor wypowie się na ten temat na forum.
    A jesteś miarodajnym ekspertem by ocenić jakość ich pracy ?

  3. #183

    Domyślnie

    Wygląd był podobny jak na zdjęciach z realizacji.

  4. #184

    Domyślnie

    Przedstaw zdjęcia opis co w nich jest nie tak, zobaczymy czy taki był.

  5. #185

    Domyślnie

    Witam!

    Obiecywaliśmy dać znać jak nasza sprawa potoczy się dalej. Otóż porozumieliśmy się z dystrybutorem Oknoplast w zakresie demontażu wszystkich okien, powiększenia otworów okiennych i ponownego montażu stolarki – zgodnie z zaleceniem Oknoplast. Jesteśmy już po demontażu okien. Mam poczucie, że Panowie, którzy prowadzili demontaż (inna ekipa, nie zgodziłem się na tą, która okna montowała) bardzo się starali. Początkowo byli negatywnie nastawieni do tej roboty, ale w miarę jak wymiarowali otwory do powiększenia, a potem widzieli co demontują ich nastawienie się zmieniało. Poniżej kilka przykładowych zdjęć z demontażu. Ciekaw jestem Waszej opinii odnośnie piany. Nadmienię, że w miejscach, w których nie widzicie jej na zdjęciach, nigdy jej nie było.



























    Ostatnio edytowane przez Sebasttian ; 13-04-2015 o 00:30

  6. #186

    Domyślnie

    Jak miała być jak luzy były pod taśmę rozprężna i tak powinni te okna zamontować nawet jeśli w umowie był montaż na folie i pianę lub po poprostu rozkuć otwory.
    Ale to kolejny przykład partactwa na budowie - niestety

  7. #187

    Domyślnie

    Przeczytałem to wszystko i współczuje. Też czeka mnie wybór montażystów i już mam małe obawy.

    Chciałbym tylko doprecyzować, bo troszkę to dla mnie dziwne. Dom budujecie w okolicach Krakowa ? Jeśli tak to po co "zatrudniliście" autoryzowanego pośrednika z Warszawy skoro okna były kupowane w Krakowie ? Nie było nikogo innego w Krakowie, tam gdzie kupowaliście okna ? Czytając to co sam napisałem to uważam, że coś źle zrozumiałem więc proszę mnie poprawić

    Ponadto jestem bardzo ciekawy jak się rozwiązała sprawa ?

    P.S. Dobra chyba chodziło o to, że kupiliście okna firmy OKNOPLAST której główną siedzibą jest Kraków więc wszystko jasne
    Ostatnio edytowane przez cudak ; 05-01-2018 o 19:37
    Młody.... Chłonący wiedzę

    "Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

Strona 10 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony