dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Co wybrać? PETECKI vs DAKO vs OKNOPLAST

    Witam,
    Zwracam się o pomoc i radę w sprawie jakie okna wybrać do mojego nowo wybudowanego domu jednorodzinnego, planowany termin zakupu okien w grudniu 2014. Zebrałem multum ofert od różnych producentów na wykonanie 20 szt okien i po wstępnej selekcji opcje, które ostatecznie rozważam to:

    - okna PETECKI Excellent na profilu VEKA Alphaline, okucie ROTO wycena całego kompletu 25 700 zł
    - okna DAKO i tutaj dwie opcje w zblizonej cenie DPQ82-thermo lub DPT-90, profile VEKA z okuciami Concept cena kompletu dla obu wariantów 27 700 zł
    - okna OKNOPLAST - Platinium Evolution2, okucia Maco - standardowo jak na stronie producenta cena 27 900 zł
    (wszystkie oferty cena z montażem klasycznym, kolor ciemny dąb lub dąb bagienny barwiony w masie).

    Proszę o doradzenie, które z przedstawionych opcji są z Państwa własnego doświadczenia najlepsze i się sprawdzą.
    Dodatkowe pytania:
    czy warto brać do tego ciepły montaż ?
    czy może warto się wstrzymać i kupić okna w nowym roku? jak sie kształtują ceny?

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez volix ; 14-12-2014 o 13:02 Powód: literówki

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,
    W załączeniu dosyłam skany fragmentu wyceny każdej z firm, proszę o analizę i porównanie, która opcja jest najkorzystniejsza - ostatecznie cenowo po weryfikacji okna Dako i OKNOPLAST wychodzą na zbliżonym poziomie około 28000, PETECKI na poziomie 26500 więc najbardziej chodzi mi o ocenę parametrów proponowanego produktu jak i doświadczenia co do montażu przez poszczególnych oferentów
    Bardzo proszę o pomoc, gdyż od środy 17.12. zmienia się rabat w OKNOPLAST na niekorzyść o -2%Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DAKO.jpg
Wyświetleń:	643
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	294173Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	OKNOPLAST.jpg
Wyświetleń:	578
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	294174Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PETECKI.jpg
Wyświetleń:	487
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	294175

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,
    Mam pytanie, gdzie tzn. w jakim mieście zrobiono Panu tak korzystną wycenę okien Oknoplast? Ja mam z 3 grudnia 2014 na nasze okna, tyle, że rabat wynosi w sumie 35% Jedyna różnicą jest kolor uszczelek my mamy brąz ale czy kolor uszczelek ma az taki wpływ na cenę, haha - wątpię, bo wychodzi ,że byłyby droższe o ok.3000 tysiące! Chcieliśmy zamówić przed nowym rokiem jednak widzę, że chyba nie ma się co spieszyć ! Wycen okien mamy ok 8 z różnych firm wszystkie są w bardzo podobnej cenie jak Oknoplast plus minus 200 zł, jedynie Sonoral Maxterm ma bardzo korzystną cenę, jednak kto zna profil Maxterm....

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    prozack

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-425
    Posty
    2

    Domyślnie

    Okna trudne do porównania. Okna PETECKI Excellent to VEKA Alphaline 90 - profil już stary i wycofywany przez VEKĘ na rzecz 82 mm. W oknoplaście jest profil 70 mm więc zdecydowanie ustępuje parametrami. Wybierz pomiędzy 82 mm od Peteckiego i DPQ-82 z DAKO. Porównaj sposób montażu, obsługę, gwarancję, funkcje okien i wybierz lepsze

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał prozack Zobacz post
    VEKA Alphaline 90 - profil już stary i wycofywany przez VEKĘ na rzecz 82 mm
    Mogę poprosić o źródło tych informacji?

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba zaczerpnięte z innego forum. Jeden napisał a reszta powtarza nieprawdziwe informacje.

    Veka niby wycofuje a np Vetrex nie tak dawno wprowadził nowość VR90 bazujaca na Alphaline

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał prozack Zobacz post
    Okna trudne do porównania. Okna PETECKI Excellent to VEKA Alphaline 90 - profil już stary i wycofywany przez VEKĘ na rzecz 82 mm. W oknoplaście jest profil 70 mm więc zdecydowanie ustępuje parametrami. Wybierz pomiędzy 82 mm od Peteckiego i DPQ-82 z DAKO. Porównaj sposób montażu, obsługę, gwarancję, funkcje okien i wybierz lepsze
    Pierwsze słyszę aby Veka wycofywała 90.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony