dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    karlkar

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Kod pocztowy
    01-036
    Posty
    1

    Domyślnie Jaka ościeżnica i drzwi do otworu 90cm?

    Dzień dobry.
    Mam mieszkanie, w którym otwory na drzwi mają szerokość 90 cm. W sklepie Leroy Merlin powiedziano mi, że muszę kupić skrzydła 80 i ościeżnice 90. Z kolei w Praktikerze dostałem informację, że drzwi 80 i ościeżnice 80. Jaka jest prawda?

    No i kolejne pytanie - na logikę wydaje się oczywiste, ale lepiej spytać - do skrzydeł lewych należy kupić lewą ościeżnicę, do prawych prawą?

    Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Zapytaj tu np./blog porta/ MODEROWANO
    Są odpowiedzi praktykujących montażystów, a nie studentów z marketu.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 15-01-2015 o 06:13 Powód: reklama jest zabroniona

  3. #3

    Domyślnie

    Otwór w murze masz 90cm, czyli musisz dobrać skrzydło 80cm + ościeżnica 80ka do takiego skrzydła. Grubość ościeżnicy to około 10cm (po 5cm na stronę), czyli 80+10 da Ci 90cm do zapełnienia otworu.
    Tu widać wiedzę i "fachowość" super doradców z marketów.
    Skrzydło lewe + ościeżnica lewa stanowi komplet czyli drzwi lewe.

  4. #4

    Domyślnie

    Facet z Belpolu kazał zamawiać skrzydło 80 ościeżnica 90 hmm, to trzeba sprawdzić


    Cytat Napisał theme Zobacz post
    Otwór w murze masz 90cm, czyli musisz dobrać skrzydło 80cm + ościeżnica 80ka do takiego skrzydła. Grubość ościeżnicy to około 10cm (po 5cm na stronę), czyli 80+10 da Ci 90cm do zapełnienia otworu.
    Tu widać wiedzę i "fachowość" super doradców z marketów.
    Skrzydło lewe + ościeżnica lewa stanowi komplet czyli drzwi lewe.
    Ostatnio edytowane przez dota1 ; 03-02-2015 o 20:35

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariusznowak976

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-021
    Posty
    12

    Domyślnie

    Najlepiej nie kupuj drzwi w supermarkecie tylko zamów w renomowanej firmie. Wiadomo są drogie ale będziesz miał naprawdę wysokiej jakości produkt wykonany idealnie na wymiar który posłuży Ci wiele lat w przeciwieństwie do marketowego dziadostwa.

  6. #6

    Domyślnie

    W Belpolu to możesz sobie pogadać o pogodzie, bo z całym szacunkiem - jak można zamówić KOMPLET gdzie skrzydło jest 80 a ościeżnica 90? Później kto poniesie odpowiedzialność za zwrot? Nieświadomy Klient, który podpisał zamówienie które dał mu sprzedawca czy odpowiedzialność padnie na sprzedawcę za brak wiedzy? ELEMENTARNEJ wiedzy.

    Aż mam ochotę pojechać tam i zamówić taki komplet - później zaproszę na montaż i będę wrednym klientem który będzie się czepiał wszystkiego. Ehhh chyba mam zły dzień albo brak sił do takich "kolegów z branży".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony