dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pawel24tt

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Ciechanów
    Kod pocztowy
    06-559
    Posty
    2

    Domyślnie Ku przestrodze Vikking drzwi za 8 tys zł

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7918.jpg
Wyświetleń:	1582
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	294609Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	President 2 bastion łuk 2 doświetla+.jpg
Wyświetleń:	821
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	294608

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cxdrzwi.jpg
Wyświetleń:	934
Rozmiar:	8,6 KB
ID:	294478Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7916.jpg
Wyświetleń:	1347
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	294480Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img009.jpg
Wyświetleń:	753
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	294481
    Witam 2 miesiace temu zamówiłem drzwi kompozytowe z firmy Vikking u przedstawiciela z Mława, byłem u nich może z 10 razy zeby wybrac jaki kolor ,jaka klamka ,a w która strone maja sie otwierac ,a z ktorej strony witryna itd ,a jeszcze do tego trzeba było zmierzyc otwór w scianie , pan mierniczy o czywiscie zielony w te klocki przyjezdzał mierzyc je 2 razy dzieki mojej interwencji, bo by nie pasowały otwór, w końcu sie zdecydowłem na te drzwi wpłaciłem zaliczke 50% i wstepnie umówiliśmy sie na montaż od 24.11.-28.11.14 roku umowe podpisałem 15.10.14 ale jeszcze przed ta data dzwoniłem pare razy do Vikkinga, co sie dzieje w tej sprawie ,pierwszy termin jaki usłyszałem w biurze obsługi miał wypaśc 16.11.14 co mnie troche zdziwiło bo to akurat niedziela, ale to było mało ważne ,zadzwonie w poniedziałek czy sa zrobione niestety dostałem odpowiedz że człowiek się rozchorował i termin wykonania się przeciagnie pare dni, a tu nagle telefon po dwóch dniach od Vikkinga zamawiałem drzwi u dilera a oni do mnie dzwonia , przecież nie robia indywidualnym klientom drzwi i tu sie zaczeły problemy z wykonaniem łuku właśnie cały problem tego dotyczy, pani z obsugi klienta powiedziała mi że został źle wykonany łuk ale drzwi i tak przeszły kontrole jakosci zdziwiłem sie jak mołgo przejc kontrole jak cos jest zle wykonane i zaproponowała mi dwie możliwości albo zrobimy ten łuk na nowo lub wstawimy panu listwe pod ten łuk mysle sobie ,po jakiego mi jakas listwa skoro zamawiam drzwi za 8 tys zł to oczywiste ze sie nie zgodziłem, wiec poinformowano mnie że musze poczekac tydzien dłużej na jego wykonanie, z niesmakiem to przyjełem do wiadomości , cóz poczekam trudno ale niech to bedzie wykonane pożadnie ,smiechem zartem jak juz zrobili ten łuk i nie maja co z nim zrobic postanowiłem sie zapytac ile by z ceny zeszli jak bym wzioł takie drzwi z tym łukiem w sumie jak by dali rabat 2000tys to może bym sie połakomił ,tu już przekazano telefon prezesowi wiec sie pytam ile dostane rabatu na to wadliwe wykonanie tu mnie rozszmieszył śmieszną sumą 300zł mało tego nie pękłem ze śmiechu, wiec mówie prezesowi czekam tydziń dłużej i maja byc drzwi wykonane jak należy na tym zakończyłem rozmowe ,odrazu zadzwoniłem do Mławy co to jest że zadnych sztukowanych drzwi nie chce pan mi powiedział że też tak im mówił wiec podał numer telefonu do mnie , czekam 4 dni mysle zadzwonie do Vikkinga jak tam sprawa wyglada a tu jestem mile zaskoczony drzwi juz czekaja na wysyłke tylko czekamy na przelew od dilera . Dzwoni telefon we wtorek drzwi sa u nas jutro przychodzimy montowac pytam sie jak wyszły odpowiedz pana nawet nie sprawdzaliśmy sa zapakowane .Wkońcu nastapił dzień montażu 03.12.14 panowie przywoża drzwi na dworze ok -12 a przez moje prowizoryczne dzwi z płyty osb tylko wiater słychać , ale mniejsza z tym montujcie w końcu ile bede marzł miałem jescze pare spraw na miescie do załatwienia wiec zostawiłem chłopaków niech montują te drzwi ,widze nie sa uszkodzone nie pobijane tylko trzeba złożyć witryne i ten cały łuk bo to przyszło w osobnych elementach, po moim powrocie dzwi zostały osadzone i opiankowane ale widze cos sie nie zgadza wiec siegam po rysunek techniczny który był wzorem do wykonania tych drzwi i widze już o co chodzi firma Vikking poprostu wcisneła mi sztukowane drzwi których nie chciałem mimo mojego sprzeciwu a ich zapewnień że wszystko zostanie poprawione , wiec niezwłocznie udałem sie do dilera o którym mowa powyżej by złożyć reklamacje , jutro od 3 grudnia mija 2 tygodnie od czasu reklamacji, wiec dzwonie do Mławy a tam nikt nie wiele się przejał tłumaczac sie że firma Vikking nie udzieliła jeszcze żadnych informacji , niezwłocznie dzwonie do Vikkinga z informacja że jutro mija 2 tygodnie kalendarzowe a oni niewiele zdziwieni nie przygotowali nawet wyjasnienia reklamacji , pani z biura obsługi nie chciała nawet zemna wiele rozmawiać oddajac słuchawke prezesowi , wiec pytam się prezesa kiedy zostanie to poprawione a on mi na to że ze wzgledów technologicznych nieda sie wykonać inaczej tego łuku ,prezes poprostu nieznał za wiele tego tematu pewnie nie widział jeszcze zdjeć które wykonałem po montażu jak wyglada ta sztukowana listwa miedzy łukiem a dzwiami zakładam że dziś je pierwszy raz zobaczył ,poprosił mnie o podanie adresu email w celu przekazania raportu od firmy która zajmuje sie gieciem łuku ze nieda sie tego inaczej wykonać , niestety też jego nie otrzymałem a mimo zapewnien już wysyłam, jutro prezes firmy Vikking ma domnie zadzwonic w celu wyjasnienia tej sprawy ale czy zadzwon to sie jutro okaże .Poniżej przesyłam zdjecia drzwi po montażu ,rysunku technicznego a takze wykonanego przezemnie jak to powinno być .

    Dodane 17.12.2014
    Niestety tak jak się spodziewałem prezes z Vikkinga nawet dziś do mnie nie oddzwonił a co ciekawe ze strony Vikking z zakładki kontakty znikły telefony kontaktowe do prezesa wraz z jego zdjeciem, ale o 8 rano otrzymałem email i dowiedziałem sie że jescze były inne wizualizacje tych drzwi które byłe omawiane za moimi plecami , do tego jeszcze zapomniałem wspomnieć że otrzymałem inny witraż w łuku gdyż ten który zamówiłem by się nie zmieścił.
    Ostatnio edytowane przez pawel24tt ; 19-12-2014 o 12:17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony