dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 76

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sztywniak Zobacz post
    z jakiej miejscowości/regionu jesteś ?
    Postawiłeś zbyt dużo warunków żeby Ci znaleźć system tj. polski/bezprzewodowy/tani
    Z okolic Zawiercia.
    Z tym tanim chodzi mi raczej o to,że mogę koszty rozłożyć w czasie.Czyli np.centralka+ kilka modułów,a potem zaś coś i tak dalej...
    Zdaję sobie sprawę,że polskie rozwiązanie będzie droższe niż chińskie,ale też i jakość lepsza.
    A poza tym od początku remontu pilnuję tej "polskości",chyba,że jakościowo coś bardzo odstaje,bądź jakiegoś produktu nie ma.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał baltazarrr Zobacz post
    Z okolic Zawiercia.
    Z tym tanim chodzi mi raczej o to,że mogę koszty rozłożyć w czasie.Czyli np.centralka+ kilka modułów,a potem zaś coś i tak dalej...
    Zdaję sobie sprawę,że polskie rozwiązanie będzie droższe niż chińskie,ale też i jakość lepsza.
    A poza tym od początku remontu pilnuję tej "polskości",chyba,że jakościowo coś bardzo odstaje,bądź jakiegoś produktu nie ma.
    bardzo fajnie bezprzewodówkę ma też rozwiązaną delta-dore, budujesz "wyspy" funkcjonalne tj ogrzewanie, oświetlenie itd..

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sztywniak Zobacz post
    bardzo fajnie bezprzewodówkę ma też rozwiązaną delta-dore, budujesz "wyspy" funkcjonalne tj ogrzewanie, oświetlenie itd..
    A od kiedy to delta-dore spełnia ten warunek:
    Cytat Napisał baltazarrr Zobacz post
    Założenie jest takie,że cały remont ma być wykonany tylko i wyłącznie w oparciu o polskich producentów i polskie produkty (oczywiście jeśli takie istnieją lub nie odstają zbytnio parametrami od zachodnich produktów)-taki mój lokalny patriotyzm.Chcę żeby pieniądze zostały w kraju
    .................................................. ...................
    Chodzi mi tylko o polskie firmy a nie polskie przedstawicielstwa zachodnich przedsiębiorstw.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    O co ci chodzi Sztywniak
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał dendrytus Zobacz post
    O co ci chodzi Sztywniak
    A znasz polski system bezprzewodowy , który mógłbyś polecić ?
    Delta dore to produkt zaprzyjaźnionego narodu francuskiego.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sztywniak Zobacz post
    Delta dore to produkt zaprzyjaźnionego narodu francuskiego.
    Osobiście nie kupuję i nie polecam samochodów na F: Ford, Fiat, francuskie. I dokładnie mam takie samo zdanie o ich wynalazkach i technologiach.
    Już sam fakt, że pochodzi z Francji przekreśla go w moich oczach, a dodatkowo jest koszmarnie drogi jak na przestarzały bezprzewodowy system.
    Wolałbym polecić z-wave niż delta-dore.
    A co do francuzów to radze porozmawiać z instalatorami, jak to Francuzi spierd*lili jakość osprzętu Berkera, od kiedy przejęli go od Niemców.
    O francuskich systemach nasłuchałem się już wystarczająco i o terminowości dostaw również.
    Znam kogoś kto RAZ montował ich system i powiedział, że nie ma takich pieniędzy, aby zrobił to po raz drugi. Pomijając słabe działanie, to obsuwa 6 miesięcy w dostawie z Francji. Sprawa oparłaby się o sąd za niedotrzymanie terminów, gdyby nie fakt, że to inwestor wpadł na pomysł świetnego systemu z Francji, a znajomy stwierdził, że może się tego podjąć, bo zawsze to coś nowego.

    Ps.
    Mój znajomy określił terminowość francuzów tak: na drugi raz wyśle bezdomnego, alkoholika z taczkami na pieszo do Francji, a on wróci z towarem w ciągu góra 3 mies.
    Ostatnio edytowane przez dendrytus ; 04-01-2015 o 12:48
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał dendrytus Zobacz post
    Już sam fakt, że pochodzi z Francji przekreśla go w moich oczach, a dodatkowo jest koszmarnie drogi jak na przestarzały bezprzewodowy system.
    Wolałbym polecić z-wave niż delta-dore.
    Zainstalowałeś komuś kiedykolwiek z-wave?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał homelogic Zobacz post
    Zainstalowałeś komuś kiedykolwiek z-wave?
    Nie. I nie instalowałem też delta-dore.
    Ale 300 firm w z-wave, to nie to co jedna, która stoi w miejscu.
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony