dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Ogrzewający elektrycznością (na poważnie)

    Już od dawna nosiłem się z zamiarem opuszczenia tego wątpliwego miejsca i w końcu nadszedł ten upragniony dzień

    Wpierw kilka lat te forum czytałem, nomen omen tych, których już tutaj nie ma ani ich wartościowych wpisów, potem sam pisałem i dyskutowałem i… wystarczy. To czego mogłem się dowiedzieć z tego forum tego się dowiedziałem a z wartościowymi osobami, które tu poznałem, mam lepszy i o wiele bardziej merytoryczny kontakt poza forum. Czytanie więc kolejnych bzdur tu wypisywanych i kopanie się z koniem, albo ich stadkiem, każdemu kiedyś się znudzi. Trzeba się rozwijać i iść dalej a to forum skutecznie to uniemożliwia.
    Jak właściciel tego forum nie jest zainteresowany stworzeniem miejsca, na którym użytkownicy będą chcieli dać coś od siebie to trzeba jako tako posprzątać po sobie i znikać.

    Na koniec, żeby już nie być takim i jednak coś zostawić to zostawię… swoje konto... dla hecy... i dla osoby chętnej dla żartów pisać na koncie założonym już… 5 lat temu! Ile to czasu minęło…

    użytkownik: kszhu
    hasło: Murator (wielkość liter ma znaczenie)
    przypisane konto e-mail: [email protected]
    wszystkie wiadomości z tego konta można czytać tutaj: http://mailinator.com/inbox.jsp?to=murator
    Oczywiście po zalogowaniu warto zmienić sobie hasło. Ten adres e-mail można zostawić aby redakcja nie spamowała własnej skrzynki

    Ja już tu nic nie czytam, we własnej sieci adres forum blokowany.

    Zdrówka wszystkim!
    Ostatnio edytowane przez kszhu ; 08-01-2015 o 22:41 Powód: Arrive Derci
    ---Teksty obraźliwe---

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał kszhu Zobacz post
    Dla chętnych, z dwoma zastrzeżeniami - na poważnie i bez chamstwa.

    Powodzenia.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Przyłączam się do pobożnych życzeń kolegi twaro

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    No to znowu ci wątek zamkną hehe

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gentoonx
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa ale uciekam na wieś
    Posty
    4.061

    Domyślnie

    na poważnie to wszyscy trochę prądem grzejemy. Kocioł gazowy jest w sumie na prąd - gaz jest, prądu nie ma, to nie zadziała

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał kszhu Zobacz post
    Już od dawna nosiłem się z zamiarem opuszczenia tego wątpliwego miejsca i w końcu nadszedł ten upragniony dzień

    Wpierw kilka lat te forum czytałem, nomen omen tych, których już tutaj nie ma ani ich wartościowych wpisów, potem sam pisałem i dyskutowałem i… wystarczy. To czego mogłem się dowiedzieć z tego forum tego się dowiedziałem a z wartościowymi osobami, które tu poznałem, mam lepszy i o wiele bardziej merytoryczny kontakt poza forum. Czytanie więc kolejnych bzdur tu wypisywanych i kopanie się z koniem, albo ich stadkiem, każdemu kiedyś się znudzi. Trzeba się rozwijać i iść dalej a to forum skutecznie to uniemożliwia.
    Jak właściciel tego forum nie jest zainteresowany stworzeniem miejsca, na którym użytkownicy będą chcieli dać coś od siebie to trzeba jako tako posprzątać po sobie i znikać.

    Na koniec, żeby już nie być takim i jednak coś zostawić to zostawię… swoje konto... dla hecy... i dla osoby chętnej dla żartów pisać na koncie założonym już… 5 lat temu! Ile to czasu minęło…

    użytkownik: kszhu
    hasło: Murator (wielkość liter ma znaczenie)
    przypisane konto e-mail: [email protected]
    wszystkie wiadomości z tego konta można czytać tutaj: http://mailinator.com/inbox.jsp?to=murator
    Oczywiście po zalogowaniu warto zmienić sobie hasło. Ten adres e-mail można zostawić aby redakcja nie spamowała własnej skrzynki

    Ja już tu nic nie czytam, we własnej sieci adres forum blokowany.

    Zdrówka wszystkim!
    ???

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony