dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie NARZUCANY BARANEK NA STYROPIANIE

    Potrzebuje proporcje składników tynku tradycyjnego do narzutnicy lub miotły. Tynk ten chcę narzucić na styropian z siatką szklaną zaciągniętą klejem. Czy ktoś robił takie doświadczenie i czy to się wogóle opłaca? Wg. mojego kolegi na 170 m2 powierzchni zamknę się w 500 zł za materiał a i zrobić można to samemu.[/b]

  2. #2

    Domyślnie

    Kiedy chcesz to robić ? może będę mógł ci pomóc. napisz gdzie się budujesz.czy na pewno jest sens robić samemu zaprawy ?
    podaję moje wyliczenia takich zapraw kupnych.
    Wg. moich wyliczeń biały baranek gotowy do nakrapiania nie powinien przekroczyć przy 170m2 600zł kolor-600-700zł.
    do nakładania recznego baranek kolor - ok800 biel-650.
    Jeślichcesz odpisz na mój adres [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    Buduję się koło Piaseczna. Dzięki za radę. Zaciąganie klejem poszło mi nad wyraz ładnie i zaczynam się poważnie zastanawiać czy nie pomalować tego poprostu farbą elewacyjną. Chociaż cena tynków proponowanych przez Ciebie jest chyba atrakcyjna. Przy tak niedużej różnicy cen może bym sie skusił na ten zaciągany, jaka firma go produkuje? Czy samemu z pomocą drugiej osoby jest możliwe położenie takowego? Zaznaczam, że byłby to pierwszy mój tynk.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony