dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 36
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 703
  1. #21

    Domyślnie

    albo jedna wielka szafka pod samą górę lub dwie w tej samej barwie?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    albo jedna wielka szafka pod samą górę lub dwie w tej samej barwie?
    dokładnie
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  3. #23

    Domyślnie

    jesli chodzi o małe wc to mają byc lampki w podwieszonym suficie ale może jednak zrobic dwie tuby?

    i jak oglądam te lampy ze zwisajacymi żarówkami to żałuje ze takich nie będę mieć chyba, ze dałoby sie cos z tym zrobic

  4. #24

    Domyślnie

    nie wiem jak bardzo chcesz mieć tam widno - ja mam dwie tuby w łazience 3mx3m i jak zapalam jedną to mi wystarcza spokojnie...
    wiadomo, nie jest to światło do makijażu - ale skorzystać z toalety czy umyć się da radę spokojnie bo jest dość widno
    w kibelku 0,8mx2m będzie tylko jedna

    w Twojej łazience niepodoba mi się zabudowa geberitu, że nie sięga do sufitu - ja osobiście tylko takie akceptuję...ale widzę że to dlatego że masz tego leda pod ścianą i to niepozwala na pociągnięcie szafki wyżej

    czy to okno się otwiera??
    jeśli tak, to nie otworzysz go mając tak zamontowane żaluzje - muszą być albo bezpośrednio na oknie, albo poza otworem
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  5. #25

    Domyślnie

    a tu jeszcze można coś zmieniać, czy już zostaje projekt tak jak jest??


    bo taki pomysł mam:
    przesunąc wannę do ściany z umywalkami i zabudowę geberitu pociągnąć aż do okna
    nad samą wanną otwarta półka na kosmetyki, a powyżej szafki jak nad geberitem
    tylko wszystko do sufitu, bez tego leda wtedy

    ciekawe jakby to wyglądało?
    miałabyś więcej szafek na kosmetyki i zapasy
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  6. #26

    Domyślnie

    całkiem dobry pomysł fajnie by to było zobaczyć

    z oknem jest problem bo jest uchylnie otwierane klamka na środku do góry więc pewnie w środku okna nie zamontuję a znowu na ścianie mam roletę nadstawną wiec musiałabym zamontować żaluzję około 20cm nad końcem okna:/

    ta zabudowa geberitu pewnie też dlatego, że plytki do okna i żeby było na tej samej wysokości:/ nie bardzo mi się to widzi jakby pociagnąć zabudowę do wanny mogłoby być fajnie
    z leda mogłabym zrezygować po tej stronie a dać tylko po stronie umywalek

  7. #27

    Domyślnie

    z rozpędu napisałam ale po namyśle chyba nie da się tak zrobić, żeby pociągnać zabudowę do wanny bo okno jest ok 10cm od ściany chyba że bardzo nisko puścić zabudowę do dolnej krawędzi okna ale to chyba jeszcze gorszy pomysł?

  8. #28

    Domyślnie

    Dziewczyny czy mogę w łazience zamontować lampy na wysięgniku i czy można to robić na lustrze??
    i jak zrobić lustro równo na długość blatu czy na krance umywalek, a może lampy zrobić obok lustra( chciałabym bardzo na wysięgniku)

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    Dziewczyny czy mogę w łazience zamontować lampy na wysięgniku i czy można to robić na lustrze??
    i jak zrobić lustro równo na długość blatu czy na krance umywalek, a może lampy zrobić obok lustra( chciałabym bardzo na wysięgniku)
    ja będę miała na górze w łazience kinkiet na wysokości chyba 1,80m. U mnie lustro jest szersze niż umywalka, ale ja mam wolnostojącą.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie


    Lustro będzie aż do umywalek czy będzie pas płytek pomiędzy blatem a lustrem? Taki dekor kwiatowy koło wanny będzie? Może lepiej bez niego?

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    jesli chodzi o małe wc to mają byc lampki w podwieszonym suficie ale może jednak zrobic dwie tuby?

    i jak oglądam te lampy ze zwisajacymi żarówkami to żałuje ze takich nie będę mieć chyba, ze dałoby sie cos z tym zrobic
    Ja mam w jednej łazience (około 5,5-6m2) 4 tuby novodworski - 35W i 3 żarówki dekoracyjne - żarówki moc chyba 25W.

  12. #32

    Domyślnie

    tego dekoru nad wanną nie będzie nie dawać nic czy zrobić pasek mozaiki tej co jest w prysznicu?

    chyba się skuszę na te lampy co zamówiłaś ale będą u mnie pasować? a jeśli tak to dać poza lustrem czy na lustrze ( przy umywalkach będzie pasek płytek i dopiero lustro) no i myślę czy nie dać w łazience 3 tub zamiast lampek w podwieszanym suficie i led tylko po jednej stronie tam gdzie umywalki?

    a co myślicie o takim kinkiecie do wc?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	32,4 KB
ID:	301513 kinkiet edison

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet2.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	21,6 KB
ID:	301520 ferrara

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet3.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	301521 perle szkoda tylko, że ma takie kryształki w złoto wpadajace ze srebrną mozaiką pewnie niedobrze
    Ostatnio edytowane przez olalee ; 29-01-2015 o 01:30

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Ja mam w jednej łazience (około 5,5-6m2) 4 tuby novodworski - 35W i 3 żarówki dekoracyjne - żarówki moc chyba 25W.

    te tuby novodworski są takie tanie? dużo światła dawają ? dałabyś na moim miejscu zamiast tych lampek?

  14. #34

    Domyślnie

    Dziewczyny Kochane tak się jeszcze zastanawiam bo w salonie i korytarzu mają być we wnękach czarne podwójne prostokątne lampy natynkowe( no właśnie a może znacie jakieś w przystępnej cenie?) czy jak dam w wc i łazience białe tuby to nie będzie tego wszystkiego za dużo? ( wszystko z innej beczki)

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    Dziewczyny czy mogę w łazience zamontować lampy na wysięgniku i czy można to robić na lustrze??
    i jak zrobić lustro równo na długość blatu czy na krance umywalek, a może lampy zrobić obok lustra( chciałabym bardzo na wysięgniku)
    ja osobiście bym nie dała na lustrze lampy na wysięgniku - bałabym się że z czasem lustro pęknie w tym miejscu od poruszania lampą
    jeśli chcesz koniecznie takie lampy to dałabym poza lustrem - albo z sufitu! to mogłoby być czadowo


    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Ja mam w jednej łazience (około 5,5-6m2) 4 tuby novodworski - 35W i 3 żarówki dekoracyjne - żarówki moc chyba 25W.
    aż tyle? to masz tam jak na sali operacyjnej chyba
    ja mam w łazience 9m2 - 2 szt massive nero (i będą 2 zwisy przy lustrze... kiedyś) i jak jedną zapalę w nocy to daje radę spokojnie z łazienki korzystać
    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    tego dekoru nad wanną nie będzie nie dawać nic czy zrobić pasek mozaiki tej co jest w prysznicu?

    chyba się skuszę na te lampy co zamówiłaś ale będą u mnie pasować? a jeśli tak to dać poza lustrem czy na lustrze ( przy umywalkach będzie pasek płytek i dopiero lustro) no i myślę czy nie dać w łazience 3 tub zamiast lampek w podwieszanym suficie i led tylko po jednej stronie tam gdzie umywalki?

    a co myślicie o takim kinkiecie do wc?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	32,4 KB
ID:	301513 kinkiet edison

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet2.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	21,6 KB
ID:	301520 ferrara

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet3.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	301521 perle szkoda tylko, że ma takie kryształki w złoto wpadajace ze srebrną mozaiką pewnie niedobrze
    ja bym dała mozaikę lubię mozaiki

    edison - jest piękny i ubolewam że nie mam już dla niego miejsca
    ferrara i perle są urocze
    perle bardzo długo była moją ukochaną i jedyną do łazienki... dopóki na żywo jej nie zobaczyłam nie wiem czy to wina tej sztuki, ale się zraziłam... bardzo razi w oczy ta mikroskopijna żarówka a że chciałam przy lustrze to nie ma szans
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 29-01-2015 o 05:18
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  16. #36

    Domyślnie

    Dziękuję obawiałam się właśnie, że na lustrze za duże ryzyko,narobiłaś mi ochoty z tym sufitem ( i tak muszę przesunąć elektrykę bo podłoga wyszła za wysoko i kinkiety są bardzo nisko)

    podoba mi się Edison perle też ale nie byłam przekonana do tych kryształków wpadających w złoto( z tą srebrną mozaiką) a widziałaś na żywo tę pierwszą? I co sadzisz o tych tubach w łazience czy nie będzie tego wszystkiego za dużo( salon i prostokątne lampy czarne) i czy ten kinkiet edison też będzie zupełnie inny niż cały dom? ( w sypialni myślę o żarówkach zwisających może w jakiejś czarnej metalowej oprawie w salonie myślałam o lampch trochę w takim stylu industrialnym może też czarnych i też nie wiem czy dać nad stołem takie same i nad stolikiem kawowym czy nad stolik kawowy zupełnie inną, na wiatrołap w ogóle nie mam pomysłu:/)

    mozaikę dam nad wannę będzie nawiązanie do prysznica

  17. #37

    Domyślnie

    pora na sypialnię
    Ostatnio edytowane przez olalee ; 29-01-2015 o 11:36

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    te tuby novodworski są takie tanie? dużo światła dawają ? dałabyś na moim miejscu zamiast tych lampek?
    No u mnie wystarczającą. Wiesz wszystko zależy od preferencji, ja raczej nie lubię samego oświetlenia bocznego, więc mam tuby plus żarówki, a na górze tuby plus kinkiet. Generalnie wolę jak jest za jasno niż za ciemno, bo zawsze można tak dopasować obwody, żeby nie zapalały się wszystkie jednocześnie.

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    tego dekoru nad wanną nie będzie nie dawać nic czy zrobić pasek mozaiki tej co jest w prysznicu?

    chyba się skuszę na te lampy co zamówiłaś ale będą u mnie pasować? a jeśli tak to dać poza lustrem czy na lustrze ( przy umywalkach będzie pasek płytek i dopiero lustro) no i myślę czy nie dać w łazience 3 tub zamiast lampek w podwieszanym suficie i led tylko po jednej stronie tam gdzie umywalki?

    a co myślicie o takim kinkiecie do wc?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	32,4 KB
ID:	301513 kinkiet edison

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet2.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	21,6 KB
ID:	301520 ferrara

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet3.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	301521 perle szkoda tylko, że ma takie kryształki w złoto wpadajace ze srebrną mozaiką pewnie niedobrze
    A którą na wysięgniku w końcu chcesz?
    Trochę mnie zastanawia styl do którego dążysz, te lampy są fajne, ale z tym złotem to takie trochę glamour? A może się mylę

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    pora na sypialnię
    no i?

  20. #40

    Domyślnie

    dążę do skandynawskiego chciałabym te lampy na wysięgniku, które Ty zamówiłaś - ta od Panny Migotki to złoto mnie też nie przekonuje i chyba prędzej dałabym - edison tylko do skandynawskigo pewnie nie bardzo pasuje

    Załącznik 301735Załącznik 301736Załącznik 301737Załącznik 301738

Strona 2 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony