dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Doświadczenia z wyboru firmy od okien

    Witam wszystkich, specjalnie się tutaj zarejestrowałem, żeby przestrzec Was przed pewnym panem i jego firmą. Wszystko dotyczy okien, rolet i bramy garażowej zakupionych w firmie MAGNAT reprezentowanej przez p. Aleksandra GAŁKĘ.
    Gdybym może wcześniej poczytał w necie o tej firmie to nie miałbym takich problemów jak teraz.

    Bardzo pięknie jest do póki nie zapłacicie i nic się nie zepsuje. Później Pan Gałka urywa kontakt nie odbierał moich telefonów. Pozostawiając na posterunku swoich pracowników którzy dwoją się i troją żeby Wam pomóc, ale robią to z wielkimi pretensjami szukając możliwości aby naprawić to jakkolwiek i po kosztach oczywiście póki obowiązuje gwarancja.

    Jakoś jego ekip montażowych (bo dość często się zmieniają) jest słaba, ludzie Ci robią błędy które wychodzą po kilku miesiącach gdy zaczynacie użytkować intensywnie okna rolety i bramy.

    Pamiętajcie że po wstawieniu okien bram i rolet minie trochę czasu zanim zaczniecie mieszkać, a gwarancja płynie. Później jest tylko gorzej.
    Powiem Wam jeszcze tyle że firma oknoplast - Polska też nie jest skora do pomocy i upomnienia Pana Gałki. Dzwoniłem do różnych przedstawicieli łącznie do Centrum na całą Polskę.

    Jeżeli płacicie kilkadziesiąt tysięcy to warto się zastanowić dobrze nad ofertą i pomyśleć o tym co tu napisałem.

  2. #2

    Domyślnie

    dobrze, ze ostrzegasz. inaczej ludzie nabieraliby sie dalej

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał parzygnat Zobacz post
    Witam wszystkich, specjalnie się tutaj zarejestrowałem, żeby przestrzec Was przed pewnym panem i jego firmą. .
    i oczywiście nie jesteś z konkurencji, tylko zalogowałeś się wyłącznie by oczernić firmę?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony