dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Jasne - dawaj tu zdjęcia - pośmiejemy się z Twoich, tylko tak ze dwa - trzy naroża a nie wybrane jedno najlepsze

    Kilka razy rozmawiałem z ludźmi tu dającymi Wam porady w różnych dziedzinach.
    I tak ciągle zastanawiam się - czy tak dokładnie i precyzyjnie wykonujecie swoje prace ? Czy tak dokładnie i sumiennie nadzorujecie swoich pracowników by np, korektorem nie pomalowali czegoś obok ? Tego nie robi maszyna, to robi człowiek taki sam jak Wy.
    I po raz kolejny powiem, i każdy z tych co mają do czynienia z branżą potwierdzi - zgrzew tu ukazany jest prawidłowy i wcale nie taki zły biorąć pod uwagę miejsce i sposób zagarniania wypływki - to ze korektor najechał bardziej niż sam zgrzew jest to efekt samego mazaka i jego końcówki a pędzelkiem to nikt się bawić nie będzie
    Ostatnio edytowane przez nikt ważny ; 02-02-2015 o 14:19

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar malux20
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kujawy
    Posty
    6.059

    Domyślnie

    podrzuć mi kabel do usb to się pośmiejemy razem
    JEŚLI KTOŚ UWAŻA że ten zgrzew na zdjęciu jest cacy - to gratuluje
    sezon grzewczy 2014/2015
    648 kwh POMPA CIEPŁA
    25 KWH GRZAŁKA w łazience
    0,5 m3 drewna

    dom123m2 x 29,6 kwh sezon grzewczy [według ozc]
    pompa pow-woda atlantics10

  3. #23

    Domyślnie

    Ja raz popłynąłem w sądzie za takie ładne zgrzewy jak na zdjęciach i już taki mądry jak nikt ważny nie jestem.

  4. #24

    Domyślnie

    Cinek
    Ja nie powiedziałem że ten korektor jest super pięknie położony. Ja powiedziałem że to zależy od tego co klient dostał a co widział na wystawie.
    A to że przegrałeś w sądzie, to nie był bym taki pewny że to było związane z "zgrzewami". Bo jest takie stare powiedzenie , że do Sądu się idzie po wyrok, a nie po sprawiedliwość.
    Bo idąc tym tokiem myślenia/działania , to w krórymś momencie dojdziemy do tego, że byle "gówienko" będzie podstawą do reklamacji.

    A jeszcze jedna rzecz odnośnie tego "nieszczęsnego" zgrzewu. Wystarczy na produkcji, że jeden element ramy jest z jednej laski, która jest wyprodukowana (zgodnie z normami) w minusie 0,2mm z grubości , a drugi element ramy jest z innej laski, która jest wyprodukowana w plusie 0,2 mm. Wtedy przy zgrzewie "nitkowym" na zaokrąglonym profilu po obróbce na oczyszczarce będzie wychodzić takie coś. A tego właśnie ze względów wizualno-technicznych nie da się ominąć, ponieważ w większości przypadków "bazą" na RÓWNĄ płaszczyznę jest wewnętrzna strona okna.

    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Jarek, daj już spokój.
    Możemy długo i namiętnie tłumaczyć sprawy dość oczywiste i zawsze znajdzie się ktoś kto powie to co Cinek, Malux czy tomasz130672 czy jeszcze ktoś inny
    Już od dawna wiadomo że wprowadzenie nitki wprowadziło tylko zamieszanie
    Ile tu już było zdjęć nierównych na 0,1-0,3 mm zgrzewów, zdjęć zrobionych makro ale bez skali porównawczej bo chodzi tylko o efekt.
    Jakby ktoś przyłożył do takiego zdjęcia od razu miarkę sam by doszedł do wniosku że chyba przegina w ocenie.

    Dla autora wątku istotne powinno być to co już zrozumiał i zaakceptował - taki zgrzew po prostu na łukach, załamaniach czy innych, nie płaskich powierzchniach, zdarzyć się może i zdarzyć się może KAŻDEMU producentowi i jest to też realnie od producenta w 99% wypadków nie zależne
    Reszta to zbędne bicie piany

  6. #26

    Domyślnie

    tutaj zgrzew jest całkiem ok wykonany i nie ma co być piany o to czy komuś się podoba on czy nie.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Jarek, daj już spokój.
    Możemy długo i namiętnie tłumaczyć sprawy dość oczywiste i zawsze znajdzie się ktoś kto powie to co Cinek, Malux czy tomasz130672 czy jeszcze ktoś inny
    A może za tysięcznym razem się uda .
    I umrzemy spełnieni w naszej roli

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony