dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Drzwi antywłamaniowe do piwncy

    Witam;

    Mam zamiar wymienić drzwi do piwnicy w bloku na antywłamaniowe. Szukam od dłuższego czasu. Zaproponowano mi Hormana, jednak cena zamyka się w ok. 3000 z montażem. Trochę dużo.
    Tańsze są od Wiśniowski - stalowe, płaszczowe - ok. 2300 z montażem. Grubość blach 0.8mmm, trzy zamki klasy C, wypełnienie kartonem. 3 klasa drzwi antywłamaniowych.

    Nie wiem czy w tej cenie nie znajdę czegoś lepszego - chciałbym znaleźć drzwi z profilami stalowymi (kratą) wewnątrz skrzydła - wydaje mi się, że to byłoby solidne zabezpieczenie. Taniej bym kupił zwykłe mieszkaniowe, ale muszą być tulejki wentylacyjne w drzwiach.

    Co o tym myślicie?
    Może ktoś kupował i coś podpowie? Czy takie drzwi Wiśniowskiego są solidne?

    Mają to być szare drzwi (ala techniczne), tylko aby oparły się złodziejom. Nie interesują mnie dodatkowe kraty, czy inne metody zabezpieczenie (póki co). Najpierw chcę się skupić na drzwiach.

  2. #2

    Domyślnie

    Zobacz sobie drzwi Boryszew. Model Oslo lub Berno - kawał stali, gdzie żyłka może pęknąć przy podnoszeniu. Masa skrzydła na poziomie 80kg + ościeżnica. Montaż przez betonowanie ościeżnicy, bo z pianką to jakbyś na wykałaczce chciał upiec kiełbasę.
    Producentem jest DrewStal, a Piotrek Trętowski robi na prawdę dobre drzwi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony