dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 69

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie jesteś sam mnie także.
    i mnie też . Jest takie powiedzenie: 'kto nie z nami, ten przeciwko nam"

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Przesłanie mojej wypowiedzi jest inne, może trudne do zrozumienia, bo i takie miało być. Miało być do M...ale nie skumał.

    Irek Bonarski nie jest moim wrogiem. Jesteśmy przyjaciółmi. Pakowanie go w kółko na pierwszą stronę w ŚK przyniosło odwrotny efekt od zamierzonego. W branży mówiono, ze sobie redakcję kupił...Radze wziąć sobie do serca to co napisałem, jeśli w TV ma wyglądać na bezstronność...

    A sympatie naszego kolegi M to inna sprawa. Tajemnica poliszynela...

  3. #3
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Przesłanie mojej wypowiedzi jest inne, może trudne do zrozumienia, bo i takie miało być. Miało być do M...ale nie skumał.

    Irek Bonarski nie jest moim wrogiem. Jesteśmy przyjaciółmi. Pakowanie go w kółko na pierwszą stronę w ŚK przyniosło odwrotny efekt od zamierzonego. W branży mówiono, ze sobie redakcję kupił...Radze wziąć sobie do serca to co napisałem, jeśli w TV ma wyglądać na bezstronność...

    A sympatie naszego kolegi M to inna sprawa. Tajemnica poliszynela...
    Baturka wiem ,że to troszkę zazdrość,tylko pliss zauważ jaki zagadkowy przy tym jesteś.Jakieś zupełnie niepotrzebne skróty myślowe itp.Powiedz co ci przeszkadza i już,a nie cos tam coś tam o nim.Niepotrzebnie.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Baturka wiem ,że to troszkę zazdrość,tylko pliss zauważ jaki zagadkowy przy tym jesteś.Jakieś zupełnie niepotrzebne skróty myślowe itp.Powiedz co ci przeszkadza i już,a nie cos tam coś tam o nim.Niepotrzebnie.
    Pewnie, że zazdroszczę! Szczególnie dodatkowego braku czasu na cokolwiek....

    Nic mi nie przeszkadza. Opinie na forum napisałem bo lubie...Zawsze widzisz spisek?
    Wyluzuj...Łyknij wody święconej...jakieś jajo zamaluj, albo stek z jajecznicy wysmaż...Święta Panie! Święta!...

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Przesłanie mojej wypowiedzi jest inne, może trudne do zrozumienia, bo i takie miało być. Miało być do M...ale nie skumał.
    Jeszcze trochę myślenia i pisania, a zapewne znajdziesz drogę wyjścia, aby wszyscy byli zadowoleni.

    Pozdrawiam serdecznie wszystkich z zasypanej śniegiem Bukowiny Tatrzańskiej

  6. #6

    Domyślnie

    Zapraszam na pierwszy (pilotowy) odcinek naszego "serialu" " Kupujemy wymarzony kominek", cdn...
    http://youtu.be/_itTfnxXRug

  7. #7
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    Zapraszam na pierwszy (pilotowy) odcinek naszego "serialu" " Kupujemy wymarzony kominek", cdn...
    http://youtu.be/_itTfnxXRug
    Padłem pozytywnie i mnie rzuciło na glebę jako potencjalnego nabywcę.Tak ma być.Na to czekałem.Bardzo mi się podoba.Normalny ,wolny, trafiający w sedno przekaz TV.Jak cudownie można porozmawiać i pytać na wizji.Musi być trochę wyreżyserowania ale to ma trafiać do klienta i w mojej opinii trafia.Bardzo dobrze.

    pozdrawiam i czekam na CD.

    Baturka nie psuj tego swymi zazdrosnymi ideologiami.

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ktototaki

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    583

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Padłem pozytywnie i mnie rzuciło na glebę jako potencjalnego nabywcę.Tak ma być.Na to czekałem.Bardzo mi się podoba.Normalny ,wolny, trafiający w sedno przekaz TV.Jak cudownie można porozmawiać i pytać na wizji.Musi być trochę wyreżyserowania ale to ma trafiać do klienta i w mojej opinii trafia.Bardzo dobrze.

    pozdrawiam i czekam na CD.

    Baturka nie psuj tego swymi zazdrosnymi ideologiami.
    potwierdzam, przyjemnie się ogląda, czekam na kolejne odcinki
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Padłem pozytywnie i mnie rzuciło na glebę jako potencjalnego nabywcę.Tak ma być.Na to czekałem.Bardzo mi się podoba.Normalny ,wolny, trafiający w sedno przekaz TV.Jak cudownie można porozmawiać i pytać na wizji.Musi być trochę wyreżyserowania ale to ma trafiać do klienta i w mojej opinii trafia.Bardzo dobrze.

    pozdrawiam i czekam na CD.

    Baturka nie psuj tego swymi zazdrosnymi ideologiami.
    Fajnie NIKT, że nakręcasz pozytywną dyskusję. Myślę że warto.

    Dość - zazdrośników, krytykantów, oceniaczy i szukających za wszelką cenę wszędzie układów i spisków.

    PS
    Osobiście zainteresowany jestem propagowaniem profesjonalizmu w branży kominkowej
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 08-04-2015 o 09:07

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Nikt. Nie podlizuj się Godzicowi...Taniej nie będzie. Dobra jakość której Mariusz jest synonimem, nie może być tania.

    A cdn obejrzymy, ocenimy....

  11. #11
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Fajnie NIKT, że nakręcasz pozytywną dyskusję. Myślę że warto.

    Dość - zazdrośników, krytykantów, oceniaczy i szukających za wszelką cenę wszędzie układów i spisków.

    PS
    Osobiście zainteresowany jestem propagowaniem profesjonalizmu w branży kominkowej
    Ugrajmy coś co chcemy.A nie na siłę meczmy się, skazując coś co młode na przyszłą klęskę.Podoba mi się bo miałem podobnego pomysła w innej dziedzinie.Jest składową profesjonalizmu,której brakuje już np. Baturce.Za chwilę znów zaskoczy.Ceną już wiem bo mi powiedziano.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony