dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 69
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie jesteś sam mnie także.
    i mnie też . Jest takie powiedzenie: 'kto nie z nami, ten przeciwko nam"

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Przesłanie mojej wypowiedzi jest inne, może trudne do zrozumienia, bo i takie miało być. Miało być do M...ale nie skumał.

    Irek Bonarski nie jest moim wrogiem. Jesteśmy przyjaciółmi. Pakowanie go w kółko na pierwszą stronę w ŚK przyniosło odwrotny efekt od zamierzonego. W branży mówiono, ze sobie redakcję kupił...Radze wziąć sobie do serca to co napisałem, jeśli w TV ma wyglądać na bezstronność...

    A sympatie naszego kolegi M to inna sprawa. Tajemnica poliszynela...

  3. #43
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Przesłanie mojej wypowiedzi jest inne, może trudne do zrozumienia, bo i takie miało być. Miało być do M...ale nie skumał.

    Irek Bonarski nie jest moim wrogiem. Jesteśmy przyjaciółmi. Pakowanie go w kółko na pierwszą stronę w ŚK przyniosło odwrotny efekt od zamierzonego. W branży mówiono, ze sobie redakcję kupił...Radze wziąć sobie do serca to co napisałem, jeśli w TV ma wyglądać na bezstronność...

    A sympatie naszego kolegi M to inna sprawa. Tajemnica poliszynela...
    Baturka wiem ,że to troszkę zazdrość,tylko pliss zauważ jaki zagadkowy przy tym jesteś.Jakieś zupełnie niepotrzebne skróty myślowe itp.Powiedz co ci przeszkadza i już,a nie cos tam coś tam o nim.Niepotrzebnie.

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Baturka wiem ,że to troszkę zazdrość,tylko pliss zauważ jaki zagadkowy przy tym jesteś.Jakieś zupełnie niepotrzebne skróty myślowe itp.Powiedz co ci przeszkadza i już,a nie cos tam coś tam o nim.Niepotrzebnie.
    Pewnie, że zazdroszczę! Szczególnie dodatkowego braku czasu na cokolwiek....

    Nic mi nie przeszkadza. Opinie na forum napisałem bo lubie...Zawsze widzisz spisek?
    Wyluzuj...Łyknij wody święconej...jakieś jajo zamaluj, albo stek z jajecznicy wysmaż...Święta Panie! Święta!...

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Przesłanie mojej wypowiedzi jest inne, może trudne do zrozumienia, bo i takie miało być. Miało być do M...ale nie skumał.
    Jeszcze trochę myślenia i pisania, a zapewne znajdziesz drogę wyjścia, aby wszyscy byli zadowoleni.

    Pozdrawiam serdecznie wszystkich z zasypanej śniegiem Bukowiny Tatrzańskiej

  6. #46

    Domyślnie

    Zapraszam na pierwszy (pilotowy) odcinek naszego "serialu" " Kupujemy wymarzony kominek", cdn...
    http://youtu.be/_itTfnxXRug

  7. #47
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    Zapraszam na pierwszy (pilotowy) odcinek naszego "serialu" " Kupujemy wymarzony kominek", cdn...
    http://youtu.be/_itTfnxXRug
    Padłem pozytywnie i mnie rzuciło na glebę jako potencjalnego nabywcę.Tak ma być.Na to czekałem.Bardzo mi się podoba.Normalny ,wolny, trafiający w sedno przekaz TV.Jak cudownie można porozmawiać i pytać na wizji.Musi być trochę wyreżyserowania ale to ma trafiać do klienta i w mojej opinii trafia.Bardzo dobrze.

    pozdrawiam i czekam na CD.

    Baturka nie psuj tego swymi zazdrosnymi ideologiami.

  8. #48
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ktototaki

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    583

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Padłem pozytywnie i mnie rzuciło na glebę jako potencjalnego nabywcę.Tak ma być.Na to czekałem.Bardzo mi się podoba.Normalny ,wolny, trafiający w sedno przekaz TV.Jak cudownie można porozmawiać i pytać na wizji.Musi być trochę wyreżyserowania ale to ma trafiać do klienta i w mojej opinii trafia.Bardzo dobrze.

    pozdrawiam i czekam na CD.

    Baturka nie psuj tego swymi zazdrosnymi ideologiami.
    potwierdzam, przyjemnie się ogląda, czekam na kolejne odcinki
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Padłem pozytywnie i mnie rzuciło na glebę jako potencjalnego nabywcę.Tak ma być.Na to czekałem.Bardzo mi się podoba.Normalny ,wolny, trafiający w sedno przekaz TV.Jak cudownie można porozmawiać i pytać na wizji.Musi być trochę wyreżyserowania ale to ma trafiać do klienta i w mojej opinii trafia.Bardzo dobrze.

    pozdrawiam i czekam na CD.

    Baturka nie psuj tego swymi zazdrosnymi ideologiami.
    Fajnie NIKT, że nakręcasz pozytywną dyskusję. Myślę że warto.

    Dość - zazdrośników, krytykantów, oceniaczy i szukających za wszelką cenę wszędzie układów i spisków.

    PS
    Osobiście zainteresowany jestem propagowaniem profesjonalizmu w branży kominkowej
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 08-04-2015 o 09:07

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Nikt. Nie podlizuj się Godzicowi...Taniej nie będzie. Dobra jakość której Mariusz jest synonimem, nie może być tania.

    A cdn obejrzymy, ocenimy....

  11. #51
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Nikt. Nie podlizuj się Godzicowi...Taniej nie będzie. Dobra jakość której Mariusz jest synonimem, nie może być tania.

    A cdn obejrzymy, ocenimy....
    Jesteś taki niekonstruktywny.Prosiłem ale albo coś tam w mych wypowiedziach wietrzysz albo j/w.Przejaskrawiony zazdrośnik czy cuś???Ty nie jesteś od oceniania.Już ci to wielokrotnie powtarzałem.To niechybnie syndrom narzucania władzy poprzez takie rozliczne epitety zresztą niepotrzebne.Czy ty zawsze musisz być obecny???. Zaraz na białym koniu przybędzie................Oj Baturka

  12. #52
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Fajnie NIKT, że nakręcasz pozytywną dyskusję. Myślę że warto.

    Dość - zazdrośników, krytykantów, oceniaczy i szukających za wszelką cenę wszędzie układów i spisków.

    PS
    Osobiście zainteresowany jestem propagowaniem profesjonalizmu w branży kominkowej
    Ugrajmy coś co chcemy.A nie na siłę meczmy się, skazując coś co młode na przyszłą klęskę.Podoba mi się bo miałem podobnego pomysła w innej dziedzinie.Jest składową profesjonalizmu,której brakuje już np. Baturce.Za chwilę znów zaskoczy.Ceną już wiem bo mi powiedziano.

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ugrajmy coś co chcemy. A nie na siłę meczmy się, skazując coś co młode na przyszłą klęskę. Podoba mi się bo miałem podobnego pomysła w innej dziedzinie. Jest składową profesjonalizmu,której brakuje już np. Baturce Piotrowi.
    Za chwilę znów zaskoczy. Ceną już wiem bo mi powiedziano.
    Tak jak napisałem jestem bezpośrednio zainteresowany propagowaniem profesjonalnych wykonawstw w branży kominkowej i w branżach towarzyszących. Nie oceniam, jedynie wybieram co według mnie lepsze.
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 08-04-2015 o 13:29

  14. #54

    Domyślnie

    Dajce Panowie na luz. Cieszę się, że materiał Wam się podoba. Od początku jakość zdjęć i montażu była dla nas priorytetem. Długo szukaliśmy firmy, która spełni nasze oczekiwania i nie doprowadzi nas do zapaści finansowej. Po taniości to można wziąć telefon, pogadać 10 minut i fru na youtuba, ale nie o to nam chodziło.
    Wszystkie opinie są mile widziane, nawet te negatywne. Oby tylko były konstruktywne. Proszę również o podpowiedzi tematów do kolejnych odcinków. W miarę możliwości postaramy się spełniać Wasze życzenia. Następny odcinek prawdopodobnie będzie o kominkach konwekcyjnych. Ciężką artylerię wytoczymy później . Obecnie zbieramy materiały do tej "ciężkiej artylerii" . W między czasie planujemy odcinek: test wkładu kominkowego, jednak zaczniemy od "drożyzny", następnie pomału będziemy "schodzić do przeciętnego Kowalskiego". Po liczbie odwiedzin widzę, że kanał cieszy się sporym zainteresowaniem.

  15. #55
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    Dajce Panowie na luz. Cieszę się, że materiał Wam się podoba. Od początku jakość zdjęć i montażu była dla nas priorytetem. Długo szukaliśmy firmy, która spełni nasze oczekiwania i nie doprowadzi nas do zapaści finansowej. Po taniości to można wziąć telefon, pogadać 10 minut i fru na youtuba, ale nie o to nam chodziło.
    Wszystkie opinie są mile widziane, nawet te negatywne. Oby tylko były konstruktywne. Proszę również o podpowiedzi tematów do kolejnych odcinków. W miarę możliwości postaramy się spełniać Wasze życzenia. Następny odcinek prawdopodobnie będzie o kominkach konwekcyjnych. Ciężką artylerię wytoczymy później . Obecnie zbieramy materiały do tej "ciężkiej artylerii" . W między czasie planujemy odcinek: test wkładu kominkowego, jednak zaczniemy od "drożyzny", następnie pomału będziemy "schodzić do przeciętnego Kowalskiego". Po liczbie odwiedzin widzę, że kanał cieszy się sporym zainteresowaniem.
    Kiedy planujesz drożyznę bo już mi moja milejdi dzwoniła z gabinetu czy widziałem filmik.?.Me blondi obserwuje poczynania konkretnych i przyjaznych dla oka.

  16. #56

    Domyślnie

    Jeszcze raz, nasza relacja z targów ISH, tym razem z lektorem. Nieskromnie pochwalę się, że sam biegałem z kamerą.
    https://youtu.be/qRfVg9_lZDc

  17. #57

    Domyślnie

    Witam
    Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka "Kupujemy kominek marzeń", tym razem już konkrety - rozmawiamy o kominku konwekcyjnym
    https://www.youtube.com/watch?v=ZAdR0KGUCjg

  18. #58

    Domyślnie

    Kolejny odcinek naszego "serialu"
    Tym razem prawimy o wkładach kominkowych:
    Wkłady kominkowe - jak wybrać ?

  19. #59
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    Kolejny odcinek naszego "serialu"
    Tym razem prawimy o wkładach kominkowych:
    Wkłady kominkowe - jak wybrać ?
    Już mnie to nie interesuje.Wybacz..Nie przekonałeś mnie.

  20. #60
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ktototaki

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    583

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Już mnie to nie interesuje.Wybacz..Nie przekonałeś mnie.
    masz racje, duża manipulacja w tym ostatnim filmiku....
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony