dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gorwin

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-143
    Posty
    2

    Question Okno otwierane od góry

    Witam serdecznie!
    Szukam pomocy na forum, ponieważ majstrowie firmy, w której zamawiam w tej chwili okna oraz drzwi balkonowe, stwierdzili że mam zachcianki nie z tego światu i nic z tego nie wyjdzie... Ja z kolei nie potrafię zrozumieć, czy faktycznie mam życzenia z kosmosu?
    Zamawiam między innymi wysokie drzwi balkonowe w kamienicy (wys. 2660, szer. 1140). Wysokość drzwi będzie ok. 2 m, a górną część (namierzyli wys. 560 mm) chciałoby mi się zrobić jako okno otwierane od góry z podłogi za pomocą albo wajchy jak na salach gimnastycznych, albo za pomocą silniczka na górze (nie pamiętam, jak to się nazywa prawidłowo) i przyciska na ścianie na wygodnej dla człowieka wysokości.
    Majstrowie mówią że będzie to bardzo drogie i jakość tego będzie marna, bo nie będzie to szczelne, bo na dole tego okienka z czasem pojawi się szczelina, z której będzie wiało i że jest to sprawa nieunikniona. Problem polega na tym że stawiam te okna na Ukrainie i może nie mają ani doświadczenia, ani technologii, które pozwalają to sensownie zrobić? Firma jest jedna z najlepszych, istnieje od kilkunastu lat, nie jakaś tam...
    Mogę we własnym zakresie zakupić otwieracz oraz prawidłowe zawiasy, tylko proszę podpowiedzieć mi, co konkretnie mam kupić i jak muszę wytłumaczyć im, co z tym zrobić?
    Bardzo proszę o pomoc...

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gorwin

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-143
    Posty
    2

    Domyślnie

    Tak rozumiem że problem wg majstrów polega przede wszystkim w zawiasach i zamontowaniu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony