dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 72 z 72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    Elfir

Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

Domyślnie

zajrzyj na temat poświęcony tylko odkurzaczom centralnym - cały wybór modeli i porady sprzedawców

Domyślnie

Temat trochę ostatnio się odświeżył, więc komuś może się przyda.

Kupiliśmy ostatnio robota odkurzającego i mopującego Moneual ME 770. Recenzja w moim wątku. Link bezpośredni.
    Miał być "Dworek wśród pól"...

...a jest nasze mieszkanie

Domyślnie

miałam roombe przez ost 4 lata, teraz centralny w domu. Jakby ktoś miał ochotę mam do sprzedania roombe 790 używaną przez 2 lata tylko taa też się napaliłam

ELITA FORUM (min. 1000)
    berthold61

Kod pocztowy
    41-711

Domyślnie

Podziwiam tych co mają roomby , miałem to i pozbyłem się tego , masakrycznie to przeszkadza i ten hałas

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qubic

Domyślnie

ja mam roombę i jest świetna. a hałas mnie nie interesuje ponieważ włączam ją jak wychodzę do pracy. jest czysto.
    sezon 2014/15 DEVI 1162 kWh PC JULA 2679/7738 kWh(zużycie/produkcja)
    sezon 2015/16 DEVI 2390 kWh PC JULA 2260 kWh

We wszystkim trzeba zachować umiar.
    Z umiarem włącznie.

Domyślnie

osobiście odradzam kupna robotów, ale to też moze wynikać z faktu, że zakupiłem dwa które po miesiącu poprostu przestaly działac (z innych firm)

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raźny

Domyślnie

Tak z przypadku przypominałem sobie o wątku
    880 używam do dziś . Klasycznego odkurzacza do tej pory czyli to już chyba 2,5 roku ? Używam jedynie do Katarku dzieci
    W ciągu tych 2,5 roku chyba ze 3 razy przedmuchałem go sprężarką, nie było wyraźnej potrzeby ale tak dla zasady

Czy jestem zadowolony ? Tak jestem zadowolony jak w dniu zakupu.
    Czy kupił bym go jeszcze raz . Na 100% tak.
    Te gumowane szczotki się już zużyły nieco - są takie łyse miejsca gdzie się zbierają włosy, ponieważ 880 świetnie sobie z ich zbieraniem radzi.
    Żadnej części w nim nie wymieniałem Akumulator ciągle ten sam. Nigdy nie spadł ze schodów.
    Jedyny minus ostatnim czasem ma kłopot z wjechaniem na automatyczną ładowarkę i tak czasem trzeba jej tyłek podnieść aby się ładowała, nie wiem czy to kwestia styków - wyrobiły się ? Chodziła przez te 2,5 roku prawie codziennie, Może je trzeba przetrzeć spirytusem ? Muszę w wolnej chwili poczytać o tym problemie.

Ogólnie podtrzymuję opinię przedstawioną wcześniej.

Obecnie czekam aż 980 potanieje do podobnej ceny co zapłaciłem za 880 albo i to najbardziej prawdopodobne, wprowadzą nowy lepszy model Ten obecny 980 w mojej ocenie nie oferuje prawie nic użytkowo lepszego.

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konkret86

Kod pocztowy
    97-400

Domyślnie

z żoną kupiliśmy odkurzacz z samsunga. szkoda, że moc jest mniejsza od tych produkowanych kilka lat wstecz, ale ogólnie jesteśmy zadowoleni. opcja bezworkowa jest niezwykle pożyteczna

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar fotohobby
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Mam Roombę serii 7xx i jestem b.zadowolony.
    Bo mam też Jack Russell Terriera, który lubi gubić swoją białą sierść.

Roomba pracuje głównie wtedy, kiedy nas nie ma i jest bardzo skuteczna. Gdybyśmy mieli centrelny odkurzacz na pewno nie chciałoby nam się odkurzać codziennie.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW

Domyślnie

a co powiecie o takim odkurzaczu: https://matrixmedia.pl/odkurzacz-miele-scout-rx1.html/ sklep sprawdzony, bo juz u nich kupowalem pralke i mily pan z obslugi mi bardzo pomogl. a pralka bardzo szybko przyszla. teraz sie zastanawiam czy kupic sobie taki odkurzacz.

Domyślnie

Te odkurzacze sa super. Moja znajoma taki ma i moze sobie siedziec na 4 literach, a mieszkanie odkurza sie samo.

Domyślnie

No dobra o tym też słyszałem, a jak ze skutecznością? Jak sobie radzi z kątami i nierówną powierzchnią?

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia