dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie dziwny problem

    Witam. jakkolwiek brzmi to dziwnie od kilku dni woda z wszystkich odpływów przestaje spływać normalnie codziennie o tej samej porze - późnym wieczorem. Dom jest nowy. Ma 4 miesiące. W sedesach po splukaniu woda podnosi się do góry po czym powolnie opada. Wanna na górze i zlewozmywak kuchenny na dole trzymają wodę bardzo dlugo. Wstaje rano i wszystko gra aż do wieczora. Jakieś pomysły co jest grane? Proszę o pomoc.

  2. #2
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    STRAJK !
    Ktoś zakręca rury kanalizacyjne....
    Górnicy ?
    Rolnicy ?
    Kanalarze ?
    Złośliwy sąsiad... ?
    Czy tylko się G.... w rurach nie mieści ?
    Darek B

  3. #3

    Domyślnie

    Kolego jak nie masz nic do powiedzenia to milcz proszę. Poza tym nikt tu nie strajkuje. Mieszkam w uk.

  4. #4

    Domyślnie

    Proszę o poważne podpowiedzi. Przyznam że sporo już widziałem, ale takich problemów z kanalizacja nigdy.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Brak wentylacji kanalizacji. Późnym wieczorem brytole szykują się spać, zatykają odpływy w umywalkach, odkręcają te swoje kurki z zimną, kurki z gorącą, robią w zatkanym zlewie mieszankę do mycia, myją się, a potem otwierają odpływy, z iluś umywalek i wanien woda spływa równocześnie, w kanalizacji robi się nadciśnienie i u Ciebie nie schodzi

    To wydumana teoria, ale jednocześnie to jedyne, co mi przychodzi do głowy, a co by mogło tłumaczyć takie magiczne zachowanie.

    PS: to w UK nie ma strajków? Ciekawe...
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  6. #6

    Domyślnie

    Hehe. Dzięki za odpowiedź. Pierwsze o czym pomyślałem to brak odpowietrzenia. Szukałem dookoła domu i nic nie widzę. W starszych domach w uk kanaliza leci na zewnątrz budynków więc łatwiej ogarnąć, u mnie jest po polsku aczkolwiek odpowietrzenie raczej bym zauważył.
    P.s górnicy, rolnicy i kanalarze aktualnie nie strajkuja

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony