dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar feenix
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    luxemburg
    Dzielnica
    echternach
    Posty
    11

    Domyślnie

    sa jakies tajne dodatki do glinki czy tylko sama woda?

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał feenix Zobacz post
    sa jakies tajne dodatki do glinki czy tylko sama woda?
    Może i są, ja ich nie znam. Glina plus piasek, glina plus szamot, glinę trzeba schudzić i oczywiście woda można też cementu troszkę. Wpisz w wujku g.. hasło tynk gliniany no i trzeba troszkę poeksperymentować z mieszanką.
    Ostatnio edytowane przez Remiks ; 24-06-2015 o 20:55

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał feenix Zobacz post
    sa jakies tajne dodatki do glinki czy tylko sama woda?
    Tylko soli nie syp...

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar feenix
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    luxemburg
    Dzielnica
    echternach
    Posty
    11

    Domyślnie

    kwasku cytrynowego tez nie dodam

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar feenix
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    luxemburg
    Dzielnica
    echternach
    Posty
    11

    Domyślnie

    dzieki

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    No z tą solą to niezupełnie tak, dodaje się ale raczej nie w tym przypadku a kwasku fakt bym nie dodawał

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ktototaki

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    583

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Może i są, ja ich nie znam. Glina plus piasek, glina plus szamot, glinę trzeba schudzić i oczywiście woda można też cementu troszkę. Wpisz w wujku g.. hasło tynk gliniany no i trzeba troszkę poeksperymentować z mieszanką.
    tu na forum był Wojtek, coś ostatnio zamilkł , ok by specem od "robót ziemnych" napisz do niego z pewnością odpowie, w razie co Bohusz ma do niego PRIV
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Remiks. Kiedy się sypie sól?

    Tynk gliniany. Jak ktoś robi, to raczej gęby nie otworzy...A jak kto inny zacznie gadać, to pewno wie tyle co wujaszek Google...

    A Wojtek do ukarania!

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar feenix
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    luxemburg
    Dzielnica
    echternach
    Posty
    11

    Domyślnie

    odrobine kwasku starzy fachowcy do gipsu szpachlowego dawali zeby wolniej wiazal.moj dziadek gdzies w palacu kultury robil sztukaterie i od innych fachowcow z polski posiadl te wiedze.za duzo nie wolno bo sie ph zbytnio zmieni i farba nie trzyma mimo zadruntowania mydlem malarskim.a soli jednej fachman jak u nas docieplal urzad gminy dodal do kleju, do wtapiania siatki zeby na przymrozkach nie zamarzl.potem nalozyl baranka . wiekszosc baranka odpadla przez weekend potem wszystko zerwal i poprawial na wlasny koszt

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Remiks. Kiedy się sypie sól?

    Tynk gliniany. Jak ktoś robi, to raczej gęby nie otworzy...A jak kto inny zacznie gadać, to pewno wie tyle co wujaszek Google...

    A Wojtek do ukarania!
    Co do soli to raczej Ty Piotrze powinieneś wiedzieć, (np zimą na podjazd i chodnik )przecież nie kto inny o niej wspomniał. Wiadomo fachowcy nie zdradzą wszystkich swoich tajemnic ale ja mogę sobie robić eksperymenty jakie chcę posiłkując się wiedzą od wujka g... książek itp.
    Tynk gliniany jak ktoś robi na sprzedaż to pewnie gęby nie otworzy, A tak masz rację jak ktoś inny czyli ja, to wujek g... ale niekoniecznie tylko wujek a tynkiem postaram się pochwalić
    Ostatnio edytowane przez Remiks ; 25-06-2015 o 17:16

  11. #31
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał feenix Zobacz post
    czy z mielonej gliny lub mielonego szamotu po zmieszaniu z "CZYMS" , mozna zrobic jakas nietypowa stukture(np.wygladzic dlonia jak na marokanskich kominkach ) na cieplej zabudowie kominka po uprzednim zatopieniu siatki oczywiscie?
    Zobacz na naszej stronie kominek Eko-Chynów ......
    Darek B

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar feenix
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    luxemburg
    Dzielnica
    echternach
    Posty
    11

    Domyślnie

    wlasnie ten kominek rzucil mi sie w oczy i z tad moje pytanie.troche jednak obawiam sie experumentowania z glina bo czas mnie ogranicza

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony