dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Pleśń na ścienie - sposób pianka montażowa do wnętrza ściany ?

    Witam.
    Miałem remont w salonie. Dom jest stary i podłoga była położona na gołej ziemi. Zalałem posadzkę i położyłem na połowie salonu panele i teraz druga strona. W jednym rogu na ścianie zewnętrznej, wewnątrz na tynku od podłogi w górę pojawiły się szare plamy - pleśń/grzyb jakiś. Budynek jest stary, brak ocieplenia ścian od zewnątrz i brak elewacji. Wewnątrz ściany jest pusty kanał. Czy wywiercenie kilku otworów w ścianie i zaaplikowanie nimi kilku tub pianki montażowej (takiej do montażu okien) jest warte zastosowania? Czy ktoś wykonywał już taki zabieg? Piszę w imieniu taty, bo to on wpadł na ten pomysł. Myślę, że innej, mało inwazyjnej "operacji" się tutaj nie wymyśli. Co Panowie myślą? Może w jakimś stopniu to pomoże? Wykonanie ocieplenia i elewacji na zewnątrz na razie nie jest w planach.

    Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez Kamil Wu ; 20-02-2015 o 14:11

  2. #2
    Banned
    BoguSSS

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Grywałd
    Kod pocztowy
    34-450
    Posty
    4

    Domyślnie

    Myślę, ze skoro chcecie zrobić coś na zasadzie wywietrznika umożliwiającego cyrkulację powietrza to zapchanie wywierconych otworów mija się z celem, po co je robić skoro mają zostać zalepione. Z pewnością warto pomyśleć po prostu o wykonaniu jakiejś wentylacji, która usprawni przepływ powietrza, a na krótką mete jakieś pochłaniacze wilgoci moze zdadza egzamin.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony